JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

02 mar 2011, 17:21

Temat mozna zamknac chyba co ? :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

02 mar 2011, 17:43

Więc moja kolej ;-)
Uśmiałam się po pachy... ale
przesadzacie, i powiem wam szczerze, że po przeczytaniu w 2 podejsciach wątku stwierdzam:
kropeczkowo, zadala pytanie, oczekiwała odpowiedzi co niektóre dziewczyny jej udzieliły po czym co z tego wyszło?
kropeczkowo, dyplomatycznie z żartem (nawiasem mowiac dla mnie smiesznym) jedym zdaniem wywoływała w was zachowanie faktycznie "dziwne"
moim zdaniem ktoś kto skonczył UJ ma prawo nie wiedziec czy solarium ma zly wpływ, az tak zły
ja tez jakos mam mgr i nie jestem przekonana, że przebywanie na słoncu czy 5 min w solarium mozne doprowadzic do smierci dziecka :ico_szoking:
skoro sam fakt gorąca tak zle wpływa na dziecko - nie chce wiedzieć co mogłoby się stać z Zuzia bo w 2009 lato dało tak mi w nonono ze myslalam ze umre - dodam ze z gorąca
na solarium nie chodze wiec takiego dylematu nie mam - wiec moje sporadyczne wizyty - raz na ruski rok na czas ciazy mogłam odstawic dlatego mnie to nie dotyczy
i jeżeli chodzi o kropeczkowo, a nie mam zwyczaju bronic nikogo tutaj - ale popatrzcie wstecz i zobaczcie kto kogo obraził bardziej
wątek odbiegł od tematu wiec nie chodzi o to by go zamykac a o to by przestac sie szarpac bo to sie juz zrobiło zalosne :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-03-02, 16:44 ]
Temat mozna zamknac chyba co ?
moim zdaniem to ze, ktos zadał pytanie a cała reszta sie rzuciła nie oznacza ze trzeba zamykac temat, za niedługo wogole nic nie bedzie mozna napisac na tym forum :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

02 mar 2011, 20:33

Ja mimo wszystko temat zamykam, nie wnosi już nic nowego. Odpowiedź na pytanie została udzielona. Nie sądzę,żeby ktoś coś nowego już napisał jeśli chodzi o sam temat,a bezsensowna wymiana zdań nic nie wnosząca może trwać nadal
Dlatego watek zostaje zamknięty

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość