Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

24 sie 2011, 14:02

i sie wam pozale.. nie moge schudnac.. mi sie przytyło 20 kilo w ciazy ... spadło 14 i stoje...
Gosia.. Ja Ci sie pozale ze przytylam 25 :D Od 17kg juz nie zmienialam podpisu bo mi glupio bylo :ico_wstydzioch: Ale co tam :ico_haha_01: I zeszlo mi tez 14, ale bez zadnych cwiczen ani niczego, jak sie polog skonczy to bede cwiczyc.. Ty pewnie tez nie cwiczysz nic, co? Poczekaj sobie spokojnie az bedziesz juz mogla i wtedy zobaczysz jak szybko poleci waga w dol :ico_oczko:
W drugim tygodniu ważył 4100g, a pewnie po miesiącu to będzie ważył tyle co Twój. Teraz wygląda na dwó-trzy miesięczne dziecko
No Ty duzego synalka masz Nina! Moj w 3 tyg wazyl 4100g czyli przyszlo mu 700g od porodu. W poniedzialek bedzie babka do wazenia to zobacze ile znow przybral bo taki ciezki mi sie wydaje :ico_haha_01:
A ja jeszcze leżaczka nie mam, ale moja mama obiecała, że kupi Alankowi.
Moja mama tez obiecala ze kupi lezaczek dla Oliwierka :D Mamy hustawke, fajna jest ale spora i ciezka wiec jak ide do lazienki albo na gore posprzatac to niewygodnie mi ja nosic :/
po wczorajszej wizycie u ginki nadal nie wiemy czemu krwawie tak obficie
Malinka a nie myslisz ze seksem moglas cos sobie jeszcze pogorszyc?
odchodzi mi tylko czop
Ninie i Beti tez zaczal czop odchodzic i zaraz szybciutko urodzily takze powodzenia! I lekkiego porodu zycze :-)
dokładnie... a teraz jeszcze zmienia Ci sie mleko w piersiach i stąd to "spinanie", boli go brzuszek i nie masz na to wpływu, możesz ulzyć tylko masowaniem, albo można ciepłe okłady przykładać..
Moj tak samo mial jakis czas temu ze myslalam ze moze za malo pokarmu mam czy cos ale od paru dni jest juz spokojny, takze chyba musisz sie przemeczyc i przeczekac to.. Moze sprobuj dac mu cos na gazy, espumisan czy cos? Bo moze jak go brzuszek meczy i sobie popierdzi to mu lepiej bedzie? Warto sprobowac. Ja mojemu od 3 tyg daje Infacol na kolki i wzdecia, niby ma sie podawac przy kazdym karmieniu ale ja co 3-4 karmienie zeby sie nie przyzwyczail do tego.
No ale dawno nie było Beti!!
No wlasnie! Ani Tosi!

[ Dodano: 24-08-2011, 14:06 ]
Nina wiem co czujesz, moj maz teraz w dodatku na 12h pracuje wiec ja sie zajmuje malym caly dzien.. On przychodzi, chwile go poprzytula ale nie ma sily sie nim zajac ani w nocy nie wstaje.. Tez juz padam i nieraz jak w nocy go karmie to normalnie czuje ze zasne wiec wlaczam zawsze tv zeby sie troche rozbudzic. A powiem Ci, ze mi nie pasuje to karmienie na lezaco, to znaczy mi jest wygodnie, ale zauwazylam ze maly duzo czesciej ulewa i wymiotuje jak tak karmie.. Moze sprobuj go jednak karmic na siedzaco, zeby mial glowke wyzej niz brzuszek, bo to tez moze powodowac ze mu jest zle?

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

24 sie 2011, 14:35

Agus, Sęk w tym ,że ja skonczyłam krwawic w 4 tyg, nic mi juz nie leciało... :ico_sorki:
i nagle temp 39 :ico_chory:
antybiotyk na nerki
i krwawienie potezne...
skad ?

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

24 sie 2011, 14:36

Oj to nie wiem Malinka.. A ile juz tak krwawisz mocno?

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

24 sie 2011, 16:06

Agus, - kobieto :-D jak mnie podnosłaś na duchu ... :-D , bo ja miałam wrażenie , ze tu wszystkie albo chudną w ciązy albo 8-10 kilo góra przytyły ... ufff ... hyhyh
ja ćwiczę .. no - marszobiegi z wózkiem od tego tego tygodnia .. juz starszy jest ze mną - na półkolonie juz nie chodzi i rano po 9.30 - na dwór do 13 ... starszy lata po podwórku a ja z wózkiem - potem do domu - obiad , karmienie, coś sprzatnąc - chwila odpoczynku i znowu na dwór - bo starszy .. i tak do 16-17 - właśnie wróciłam .. bo zaczeło padac - duzo chodze - ale staram sie to zrzucić ... jakos po 1 ciązy szybciej leciało ... cóż stara juz jestem .. :-)
własnie KArola - ja obstawiam dziś lub jutro!! sierpniówka będziesz - ja tez sie odgrażałam :-D , ze pierwsza sierpniówka będe i zachaczyłam o lipiec :-D
Malinkax33, - ginekolog - juz - moiom zdaniem
nina - ja yez cie rozumiem - w 1 ciazy tez byłam sama .. bo maz w pracy - mama daleko , tesciowie tez ... samochód masz? jak tak to wsiadaj i jedz do jakiegos centrum wsród ludzoi pochodzisz bedzie lepiej , albo wózek i na dwór - na plac zabaw - tam poznasz dużo mam :-D

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

24 sie 2011, 16:31

Witam!
nina mój mały zachowuje sie podobnie. Ale jak ju zrobi wymęczoną kupkę to jest ok. Łapie ładnie cycka...pociumka jeszcze odbije i zasypia.
Waga mojego malucha to 4300 w dniu dzisiejszym./ Nieźle 1200 od urodzenia mu przybyło.
Gosia A, ja przytyłam w tej ciąży 16kg a zostało mi do zrzucenia jeszcze 6 + 10 z poprzedniej ciąży.

[ Dodano: 24-08-2011, 16:32 ]
Karolina mi czop odszedl rano a wieczorem już miałam mojego małego ssaka :)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

24 sie 2011, 16:40

A powiem Ci, ze mi nie pasuje to karmienie na lezaco, to znaczy mi jest wygodnie, ale zauwazylam ze maly duzo czesciej ulewa i wymiotuje jak tak karmie.. Moze sprobuj go jednak karmic na siedzaco, zeby mial glowke wyzej niz brzuszek, bo to tez moze powodowac ze mu jest zle?
a ja go karmię na podusi, tak że ma podusię pod pleckami i główką i nie leży na płasko, bo na płasko, to za szybko się najadał, a potem znów był głodny, bo pewnie powietrza się nachapał.

Dzięki dziewczyny myślałam, że to nigdy nie minie i że coś z moim pokarmem nie tak, ale jak mówicie, że też tak macie lub miałyście to już mi lepiej... po prostu trzeba się przemęczyć.
Karolina mi czop odszedl rano a wieczorem już miałam mojego małego ssaka :)
no ja miałam podobnie, mi odszedł ok 10rano bo mi przy skurczach i badaniach coś lekarz tam naruszył, i tego samego dnia już miałam mojego urwisa. Także powodzenia!

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

24 sie 2011, 16:55

a dziewczyny zapomnialam wczesniej napisac - reklamowali w tv ze dzisiaj w gazecie wyborczej dodatek o pieniadzach na dzieciaczki - kto sie i o co moze starac, ile itp :)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 sie 2011, 20:21

3godzinnych karmieniach
kurcze jak dla mnie to trochę za długo je, spytaj połoznej moze coś Ci doradzi... ja teraz to mam trochę luzu bo powiem wam jak ja robię jak chce sobie gdzies wyjśc... po prostu odciagam mleko laktatorem i zostawiam w lodówce a jak jest glodna to mąż jej poda i jest git... dla mnie to wygoda bo moge odsapnąc trochę a i tez jestem zmęczona tym karmieniem bo u nas tez trwa to ok 40 minut i czasami tez zywcem usypiam a tak z butli zje trochę szybciej ok 20-30 min..
Moze sprobuj dac mu cos na gazy, espumisan czy cos?
ja Majce dawalam espumisam i czasami pomagał teraz odpukac jest spokój.
moj maz teraz w dodatku na 12h pracuje wiec ja sie zajmuje malym caly dzien
ja mam podobnie z tym, ze mi pozostaja dwa szkraby do zajmowania sie i co gorsza mój mąz pracuje w nocy od 19 do 7 rano tak więc cała noc moja i dzien w sumie tez bo odsypia... jestem zmęczona a do tego te upały :ico_olaboga:
jakos po 1 ciązy szybciej leciało ... cóż stara juz jestem

ha skąd ja to znam kochana....

[ Dodano: 24-08-2011, 20:23 ]
Waga mojego malucha to 4300 w dniu dzisiejszym./ Nieźle 1200 od urodzenia mu przybyło.

kurcze to tylko moja taka mala i chyba najmniej przybyło jej hm musze zapytac następnym razem położnej zreszta zobaczymy jaka teraz będzie waga.

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

24 sie 2011, 20:24

hej Malinka może już masz miesiączkę całkiem to prawdopodobne.

A co do czopu to u mnie nadal nic!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

24 sie 2011, 21:01

Karolina1980,
ale przy azalii (tabsach) nie ma okresu bo bierzesz non stop co 28dni.. :ico_sorki:
o 9 ide do lekarza znów :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości