Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 paź 2011, 12:38

co czułaś jak go w sądzie zobaczyłaś??????
ja go widuje, on wpada tu jak mu sie przypomni raz na jakis czas wiec to nie było tak ze zobaczylismy sie 1 raz od tego czasu :)
Ale nic nie czułam, zlosc tylko - tego nie mogę napisac tu i wlasnie w tym rzecz
sedzina sie pyta na wstepie po co mi adwokat skoro na ugode idziemy
a ja nie mialam pojecia ze idziemy..
a T na to" ja chcialem isc na ugode od poczatku tylko moja zona cyrk robi" i on chciał płacic tylko pewnie ja nie brałam :ico_puknij:
jego reakcji nigdy nie przewidzisz... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

20 paź 2011, 12:42

ramonka, jak ja maiałam spraweę o alimetny to ON napisał pismo do sądu które i ja miałam dostać no ale nie wiadomo czemu nie doręczona mi. Więc sędzi mi przeczytała co on nawypisywał tam......masakra

Wczoraj sobie to poszukałam....takie brednie że szok. Że on od ludzi się dowiedział że ja w ciązy jestem ( to nic że w 6 miseiącu ciązy ślub odwołałam)...
Że w pracy mu awantury robiłam ( mimo że nawet nie wiem gdzie pracował).....
Że mi pieniądze na dziecko słał a ja niby odsyłałam ( przesyłał dopiero po zasądzeniu alimentów)....

Nawet nie mogłam się wybonić bo nie wiedziałam nic o tym piśmie bez sensu!!!!!

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 paź 2011, 13:42

Że mi pieniądze na dziecko słał a ja niby odsyłałam ( przesyłał dopiero po zasądzeniu alimentów)....
a miał potwierdzenie tego? Bo takie gadanie to sobie w d moze wsadzic - jak słał to chyba nie gołębiem wiec jakis dowod wpłaty czy przekazu musiał miec
:ico_olaboga:
niektorzy to sie po prostu z do zycia w społeczenstwie nie nadaja
T tez tak mowi na rozprawie - ze on nie bedzie ponosił kosztow adwokata mojego bo chciał płacic dobrowolnie - a ona do niego to dlaczego nie płacił? to sie obraził, focha jak dziecko strzelił i siedzi naburmuszony :ico_szoking: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

20 paź 2011, 13:59

focha jak dziecko strzelił i siedzi naburmuszony
:ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

no własnie nie miał potwierdzenia bo nie płacił debil

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 paź 2011, 14:50

no własnie nie miał potwierdzenia bo nie płacił debil
podwyzszaj te alimenty i sie nie zastanawiaj - i tak sie nie wstawi wiec po problemie, a nawet jak sie wstawi to tez bo kuzwa co to za kwota 160 zł :ico_szoking:

inezka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 22 wrz 2011, 16:10

20 paź 2011, 16:33

[quote="Izunia"]ramonka, jak ja maiałam spraweę o alimetny to ON napisał pismo do sądu które i ja miałam dostać no ale nie wiadomo czemu nie doręczona mi. Więc sędzi mi przeczytała co on nawypisywał tam......masakra

Wczoraj sobie to poszukałam....takie brednie że szok. Że on od ludzi się dowiedział że ja w ciązy jestem ( to nic że w 6 miseiącu ciązy ślub odwołałam)...
Że w pracy mu awantury robiłam ( mimo że nawet nie wiem gdzie pracował).....
Że mi pieniądze na dziecko słał a ja niby odsyłałam ( przesyłał dopiero po zasądzeniu alimentów)....

Nawet nie mogłam się wybonić bo nie wiedziałam nic o tym piśmie bez sensu!!!!![/quothe]


ja zawsze przed sprawa, kazda rozprawa chodzilam do sekretariatu i prosilam o wglad do akt,aby ssprawdzic czy czegos nie przyslal i jakie tam brednie napisal
typu ze go nie stac na podwyzdke alimentow,bo ma nowa rodzice i ze jego finansowa jest niedobra, ze ja mam lepsza sytuacje fonansowa, no pewnie :ico_szoking: jakby poszedl do pracy,a nie siedzial na bezrobociu od 4 lat czy nie pracowal dorywczo na czarno to by mial kase,
a najlepsze,bylo przy pierwszej sprawie tyle bredni i klamstw,ze glowa mala,ze np on za granica nie pracowal,on bo pracowal tydzien i wrocil, tylko siedzial 5 miesiecy, dobrze,ze bylam u niego i bilety mialam to do sprawy donioslam na poparcie moich slow

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

20 paź 2011, 17:17

A mój ex mąż stwierdził ze on się wcale ze mną nie rozwiódł tylko ja z nim bo on na żadnej rozprawie nie był tylko ja jeździłam i świeciłam oczami. Koszmar normalnie. on nawet nie odpisywał na pisma sądowe i dlatego sędzina przystała na moje warunki bo on kompletnie nic nie zrobił. Z jednej strony dobrze bo może tez by jakieś głupoty gadał :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 paź 2011, 17:20

Z jednej strony dobrze bo może tez by jakieś głupoty gadał
to wlasnie mialam powiedziec :-D
marzenie :-)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

21 paź 2011, 10:57

Oj jak ja bym chciała żeby on się nie stawiał na sprawy.....

inezka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 22 wrz 2011, 16:10

24 paź 2011, 17:08

hej, co tam u was dziewczyny,ja weekand bardzo fajnie spedzilam, wycieczka super,
a teraz do rzeczywistosci trzeba wracach i brac sie jakos robote :)

[ Dodano: 03-11-2011, 19:17 ]
hej, widze,ze watek przycich,
u mnie ok, zabiegana jak zwykle, dziecina zdrowa odpukac :-)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość