gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 wrz 2012, 21:26

wczoraj w nocy 7,5h bez cyca
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja się cieszyłam jak 3,5 h nie jadł :-D

Pokaże wam zdjęcia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a to Paweł z Tomkiem :ico_haha_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 wrz 2012, 22:01

gosia888, pieknie wyglądasz!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 wrz 2012, 22:03

Madleine, dzięki, a gdzie Twoje zdjęcia? I ta sławna sukienka macie zdjęcie razem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 wrz 2012, 22:07

nie mam zdjecia poki co :-) Może ktoś kto robił mi przesłe - wtedy napenwo wstawie :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 wrz 2012, 22:10

wtedy napenwo wstawie :-)
:ico_sorki: :ico_sorki: a co tam u Marcinka? Jak noce wyglądają? Masz strój na chrzciny dla niego? Ja szukam na allegro ale nic mnie nie urzekło, po za tym wtedy to już zimno będzie.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 wrz 2012, 22:13

gosia888, u Marcinka dobrze :-) W czwartek nie spał od 13 do 22 :ico_szoking: ale potem jak padł to spał 8 godzin :ico_sorki:
Stroju na chciny nie mam...kiedys widzialam na all sliczny stroj,ale ostatnio juz go nie było... :ico_zly:
a z tych co są też nic mi się szczegolnie nie podoba...a ceny są kosmiczne ;/

ja wczoraj na weselu myslalam,ze dostalam okres. Tak ze mnie poleciało,ale chyba " wytrzepało" ze mnie podczas tańca jeszcze resztki odchodów połogowych poprostu bo dzisiaj czysto.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 wrz 2012, 22:14

Kasiala musisz mieć magiczne mleczko skoro mała tak pięknie sypia :ico_szoking:
Mój skrzat w nocy sypia coraz gorzej. Około 2 w nocy już mu się nie chce spać tylko oczy wielkie dostaje...jedynym sposobem żeby poleżał spokojnie i przysnął jest zabranie go do łóżka i podanie piersi. Leży wtedy spokojnie z cyckiem w buzi :ico_olaboga:
Ja jetem już wykończona. Jeszcze do tego drugie marudzące dziecko przez ten katar :ico_zly: Normalnie sypiam w nocy bardzo czujnie a wczoraj nie wiem co mi się stało ale obudził mnie dopiero mąż z Tymkiem na rękach bo podobno płakał :ico_szoking:
A żeby mojego męża obudzić to musiał baaaardzo głośno i baaaardzo długo płakać :ico_szoking:

gosia888, super fotki :ico_brawa_01: Ładnie wyglądasz!
A wracając jeszcze do tego karmienia... ja też nie podejrzewałam że takie nerwy i kręcenie się przy piersi może być związane z jakimiś dolegliwościami brzuszka. Podsunął to nam alergolog. Podobno picie herbaty rooibos też pomaga :ico_noniewiem:

[ Dodano: 09-09-2012, 22:20 ]
Dziewczyny my też nie mamy ubranka na chrzest bo jak patrzyłam to ceny są kosmiczne :ico_szoking: Ale mam jeszcze po Jolce jasno szare spodnie sztruksowe na szelkach (unisex) i tak sobie myślę że jak pod to założę mu jakąś ładną koszulę i do tego buciki to będzie dobrze :ico_oczko:
Dziś postanowiliśmy z mężem że chyba poprosimy jego brata na chrzestnego... to miała być ostateczność ale cóż :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 wrz 2012, 22:34

to miała być ostateczność ale cóż :ico_noniewiem:
haha u nas też chrzestny z ostateczności :-D no cóż lepszy rydz niż nic. Chrzestny to Pawła siostry mąż.
Podobno picie herbaty rooibos też pomaga :ico_noniewiem:
takiej zwyczajnej czy one smakowe jakieś są? Zobaczymy czy jak odstawię mleko będzie jakaś poprawa.
bo jak patrzyłam to ceny są kosmiczne
ja szukam na allegro używanych
ale potem jak padł to spał 8 godzin
wow nieźle :ico_brawa_01:
Kasiala musisz mieć magiczne mleczko skoro mała tak pięknie sypia
też bym takie chciała :-D
ale obudził mnie dopiero mąż z Tymkiem na rękach bo podobno płakał
jejku to naprawdę przemęczona jesteś :ico_olaboga: Ja w nocy siadam biorę poduszkę do karmienia i karmię i często jest tak że przysypiam na minutkę i patrzę a cycka już nie ciągnie Maks, ale u mnie nie jest źle bo on się nie budzi więc karmienie odbijanie trwa maks 15 minut

[ Dodano: 09-09-2012, 22:34 ]
Qanchita, w końcu kiedy chrzest?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 wrz 2012, 23:11

Qanchita, w końcu kiedy chrzest?
No jutro mąż ma gadać ze swoim bratem i jak się zgodzi to wieczorem załatwiamy u księdza więc jeszcze na koniec miesiąca powinniśmy się wyrobić.
A jak szwagier nie będzie chciał być chrzestnym to nie wiem...zrobimy razem z roczkiem:P Przynajmniej o raz mniej teściów będę musiała oglądać :ico_oczko:
Wiecie że jeszcze nie byli wnuka zobaczyć :ico_szoking:
takiej zwyczajnej czy one smakowe jakieś są?
Zwyczajna rooibos... jak dla mnie w smaku jest ohydna ale niektórzy lubią :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 wrz 2012, 10:07

Kasiala brawa dla Kai że grzeczna była i za spanie :ico_brawa_01:
u mnie Agatka w nocy sypia tak od 21-22 do ok.3ciej czyli 5-6 h ale to nie raz jest tak że ona by nadal spała tylko moje cyce już wzywają na karmienie :ico_oczko:
teraz bidula zasmarkana ale je ładnie :ico_sorki: jutro zdecyduję czy trzeba ją pokazać lekarce, na razie nie wydaje mi się zaflegmiona nigdzie poza nosem :ico_sorki:
jak myślicie, trzeba z każdym katarem iść do lekarki czy tylko jakbym widziała że coś sie dzieje poważniejszego?
Gosia, super foty, na ostatnim zdjęciu jakie Maksiu wielkie ma oczka :ico_brawa_01:
a Ty śliczna :ico_brawa_01:
Wiecie że jeszcze nie byli wnuka zobaczyć :ico_szoking:
mój teść też by nie był gdyby nie chrzciny własnie. są ludzie i ludziska...

dziewczyny kiedy można dziewczynce przekłuć uszy? bo Agatka dostała na chrzciny takie ładniusie kolczyki i szkoda mi że leżą w pudełku :ico_oczko:

[ Dodano: 10-09-2012, 10:10 ]
ja wczoraj na weselu myslalam,ze dostalam okres. Tak ze mnie poleciało,ale chyba " wytrzepało" ze mnie podczas tańca jeszcze resztki odchodów połogowych poprostu bo dzisiaj czysto.
ja tak miałam jak na Prokociumi leżałyśmy z Agatką że mi coś zaczęło lecieć i też myśłałam że okres a to chyba było od noszenia jej i zmęczenia bo w domu zniknęło.
w ogóle to umówiłamsie do gina- łatwonie było bo on ma taki grafik że :ico_olaboga: no i happy byłam że mnie wcisnął, patrze potem a na ten dzien i godzine smyk ma laryngologa :ico_puknij: no i musze dzwonić znów przekładać moja wizytke :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość