Vertosix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2021, 11:03

Re: Własna działalność, od czego zacząć?

25 sty 2022, 10:53

Polecam też od razu zapoznać się z ofertą windykacja-online.pl i najlepiej zapisać ją gdzieś w ulubionych. Dzisiaj bardzo łatwo trafić na niepłacącego kontrahenta, w takiej sytuacji zamiast samodzielnie się z nim użerać lepiej czym prędzej skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy pomogą odzyskać należności ;)

vandaiba
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:38

Re: Własna działalność, od czego zacząć?

25 maja 2022, 23:53

warto pomyśleć o kwestiach BHP żeby zadbać o bezpieczeństwo pracowników, ale też być przygotowanym do kontroli. Regularnie zaglądam do portalbhp.pl w krótkim czasie znajduję potrzebne informacje

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Własna działalność, od czego zacząć?

23 lip 2022, 23:18

Prenumeruję Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach, polecam, wysoka jakość materiałów treści przygotowane fachowo, w ramach prenumeraty można też zasięgnąć porad ekspertów, mi to ułatwia pracę

Irinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 08 gru 2021, 19:55

Re: Własna działalność, od czego zacząć?

12 paź 2022, 19:38

Zdecydować się na dobre biuro rachunkowe popytac zanjomych zawsze jakieś doradzą bo mało kto zna sie na księgowych przepisach ja tak zrobiłam jak otworzyłam działalność gospdarcza od razu zdecydowałam się na biuro https://ksiegowiwroclaw.pl/ jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi i mam spokojną głowę wiem że moje sprawy są w dobrych rękach.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość