Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

03 kwie 2008, 21:17

I my jesteśmy :-) pojechałyśmy tą taksówką, bardzo nas nie skroił więc spoko. Lekarka stwierdziła, ze ten kaszel to normalne, zamiast summamedu dała eurespal i po niedzieli znów na kontrolę. Potem posiedziałyśmy u teściowej, ja poleciałam na zakupy, naskupywałam zapasów soczków, mleka, pieluch dla Zuzki, mało mi się ręce nie urwały.

U nas od kwietnia też się sypią imieniny, z mojej strony i od M. , trzeba się mocno trzymać za kieszeń :-)

Padam po tym wszystkim i życzę Wam miłej nocy :-) :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

03 kwie 2008, 21:17

Hej dziołchy :ico_haha_02: Ja tak szybko bo padnięta jestem dziś,a jeszcze chce się wykąpać :ico_haha_02:
Nocka przespana,w pracy dobrze trzeba było poustawiać co po niektórych,hi,hi Michaś juz prawie zdrowy :ico_brawa_01: Jutro śpimy u mojej mamy,bo w sobotę idę do pracy i nie chcemy zrywać dzieciaszków niech sobie pośpią,a my i tak musimy być wcześniej w pracy :ico_oczko: Także ja dam o sobie znać dopiero w sobotę wieczorkiem :ico_brawa_01: Jeszcze jutro jedziemy do Ikei,po wysokie krzesło do karmienia dla Michasia,bo to z domu zawieźliśmy do mojej mamy i już tam zostanie.
Smutno mi bez was,ale myślę o was i co tam wasze dzieciaszki wyrabiają :-D
Przaszam,ze nieodpowiem na wsze posty ale padam na twarz,dobrej nocki paaaa

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

03 kwie 2008, 22:08

ja strasznie skołowany dzien miałam niedosc ,ze dostałam @ i rano sie z łózka zwlekłam ledwo obolała to jeszcze masakra :ico_olaboga: potem sprzatanie ,mam dosyc

lece spac

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

04 kwie 2008, 06:40

witajcie z rana.

Nocka ok, co prawda Miki obudził mnie o 4 z zatkanym nosem, a Majka strasznie się kręciła, ale dałam radę.

nana witaj w klubie, ja jutro tez do pracy idę.

Muszę pracować, bo mam dziś urwanie głowy, ale po południu tu wrócę i mam nadzieję, że będę miała coś do czytania. :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 kwie 2008, 07:05

witajcie z rana u nas nocka z jedna pobudką i spanie do 7
pogoda za oknem beznadziejna zimno buro po prostu kicha Jula sie bawi w łóżku hihi gada do szczotki :ico_haha_01: ach te jej zabawki :ico_oczko:
nana, super ze juz lepiej z Michasiem i ze Ci sie fajnie pracuje
beatris75, nie zazdroszcze @ ale co zrobic taki ten nasz przywilej ze mamy cioteczke :ico_noniewiem:
ide zrobic kawusie wiec zrobie dla Was
:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 kwie 2008, 07:28

Witajcie z rana

U nas nocka bez żadnych pobudek i spanie do 7.30 :-D
Pogoda za oknem też nas nierozpieszcza. Jest szaro i ponuro ale nie pada więc pewnie mały spacerek będzie :ico_oczko:

gozdzik dziękuje za kawusię :-)
nana urmajo biedactwa nawet w sobotę musicie iść do pracy
becia biedna jeteś z tym @

A co do @ to u mnie w 100% sprawdziło się powiedzenie że po pierwszym dziecku wszystko przechodzi. Teraz mój @ trwa 3-4 dni i jak by go wogóle nie było. Brzuch mnie nie boli ani nic :-D
Dobra nie smęcę Wam więcej. Idę postawić wodę na kaszkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

04 kwie 2008, 11:50

dzien dobry Wam przyszlam sie przywitac i powiedziec ze u mnie wsyztsko ok tylko nie mam czasu bo macio spi ostatnio raz dziennie smigaq troche juz sam bardzo duzo chodzi siedzimy duzo na dworku wiec nie mam keidy tu wejsc samochod jezdzi jest rewela wczoraj bylam na solarium :) i bylismy wczoraj na szczepionce Macio ma 83cm i wazy 12,400 w rajstopkach i body nie plakal nic wiec byl spokoj buzaki gorace moze wpadne jakos apappa pozdrawiam was wsyztskie buziaki

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

04 kwie 2008, 12:16

Jestem :-)
Noc spoko, Zuzia spała od 21.30 do 9.30 :-D zaczynam na dobre wyemigrowywać ją do łóżeczka, nawet nieźle idzie. Przestawiłam je bliżej nas i śpi bez problemu. Może po trochu uda mi się z nim wyjechać do drugiego pokoju :-D

U nas piękna pogoda, ale chyba zostaniemy w domu, boję sie, żeby znów nie załapała jakiejś cholery, dalej kaszle i ma katar. Jutro może wyjdziemy na trochę.

gozdzik, teraz chetnie wypiję :ico_kawa: :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 kwie 2008, 12:28

Julcia własnie zasneła a ja jem tradycyjnie sniadanko

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

04 kwie 2008, 15:12

witajcie


pogoda sie znowu ładna zrobiła :ico_brawa_01: :-) ,mela własnie zasneła ,a ja koncze kawe i ide zaraz znowu tyrac w te cholerne kurze :ico_zly: :ico_olaboga: wiecie jak sie kurzy ze scian kiedy zrywaja tynk masakra :ico_olaboga: ,a chetnie poszłabymse na dworek z melą ,ale nie moge :ico_placzek: ,kurcze czy to zemna cos nie tak? ostatnio mnie tu wogóle nie ciągnie ,chyba jakas chora jestem :ico_chory:
:ico_haha_01: , mam tyle roboty ,ze potem to mysle zeby usiasc spokojnie i cos obejzec
a to foteczki ze spacerku dzisiejszego

z rana było chłodniej potem wyszłam ,a tu sie tak ślicznie zrobiło ,a ja młoda w ciepłą kurtafe ubrałam )niepotrzebnie) ,ale sie nie spociła

[size=200]pcham wózio :ico_brawa_01: [/size]

Obrazek

[size=200]ide sobie i ganiam ptaszki[/size]

Obrazek
[size=200]
a to juz moja bryka :-D [/size]

Obrazek

z KRychą TZN (babcią :-D )

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość