poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

10 mar 2007, 22:59

DELFINA[ ...zatkało mnie włąsnie zauważyłam że Twój podpis jest :ico_haha_02: :ico_wstydzioch: bardzo miły i naprawdę szokujący...
DZIęKUJę....

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

10 mar 2007, 22:59

hey dziewczynki!!!
Przepraszam,ze tak pozno dzisiaj,ale jak wyruszylysmy na miasto to sie tak zapedzilysmy,ze wrocilysmy po 3 godzinach :-D musialam m.i.n isc po soczewki dla Bablu, i jeszcze doszlo pare spraw i nam zeszlo,a ze pogoda przepiekna jak wiosna to az sie chcialo spacerowac :ico_brawa_01:
Delfina Maycia slicznutka a trampki odjazdowe,slicznie wygladaja takie butki na malutkich stopkach,ja ogolnie mam bzika na punkcie bucikow i Vinee ma ich cala szuflade,3 razy wiecej ode mnie chyba :-) Teraz robia takie cuda,ze trudno sie im oprzec... :-D
Edytko brawa dla Oskarka za raczkowanie,oj teraz sie przygotuj na zasuwanie wszedzie po calym domu :ico_haha_01:
Moje dziecie to chyba zostanie pucybutem,bo ostatnio tylko ja ciagnie do butow w przedpokoju,lapie za szczotke i paste i mi przynosi buty...papcie to musze chowac,bo za kazdym razem jak leza na podlodze a nie na nogach to zaraz mi je przynosi...nastepna z lepszych i nowych zabaw jest grzebanie w takim malym koszu na smiechi,jak cicho siedzi i jej nie slychac to znaczy,ze segreguje smieci w najlepsze(dobrze,ze w wiekszosci papierowe) ..przynajmniej od razu recyclingu sie nauczy.. :ico_smiechbig:
Lucy a Ty nam sie jeszcze nie pochwalilas ciuszkami,oj :ico_nienie: ,wklejaj te cudenka....
Kasi.k dni szybko leca naprawde,to normalne,ze chcesz zeby wszystko bylo gotowe na przyscie maluszka...ja pamietam,ze moja torbe pakowalam od 34 tygodnia,a tak naprawde spakowalam w 39 tyg...tyle mi czasu zeszlo..hihihi

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

11 mar 2007, 00:15

witam,
delfina maycie sliczna ,a trampiki rewelacja :ico_haha_01: :-D jak tak zazdroscisz dziewczynom ciazy ,to nic straconego.maz pewnie z checia wezmie sie do roboty :ico_oczko: :ico_haha_01: a co do tych podpisow to robia wrazenie ,co??hi hi,i chyba duzo jest osob co nie maja pojecia o nich :-D :-D
Kasik juz corz blizej rozwiazanie, ale super.juz niedlugo zobaczymy twoja tajemnicza kruszynke :-D :-D
ilonka 3 godz to napewno cos kupilyscie...chwal sie szybko.pogoda naprawde cudna,tak wiec my sie wybralismy do Richmond Park, a to kilka fotek z naszej wyprawy.mam nadzieje ilonka ze schowasz pasa na dlugo ,bo zasypie was zdjeciami jak nigdy :-D :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a tutaj papuga,pelno ich tam lata
Obrazek
Obrazek
no i powrot do domu,konradkowi chyba nosek podmarzl :ico_haha_02:
Obrazek

nie zanudzilam was tymi zdjeciami?
Ostatnio zmieniony 11 mar 2007, 00:54 przez fela, łącznie zmieniany 1 raz.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

11 mar 2007, 00:26

hey!!!
Kurcze,cos mi powiadomienia nawalaja i musze wchodzic na z glownej strony,bo jakos nic mi nie przychodzi albo z opoznieniem.. :ico_noniewiem:
Ela no masz szczescie z fotkami,na razie widze jedno wiec wklejaj nam szybko..Konradek super mezczyzna,fotka pierwsza klasa..i jakie ma loki slodkie rozwiane.. :ico_buziaczki_big: a trzyma sie mamusi na spacerach czy musisz za nim biegac.?? :ico_haha_01: co do zakupow,to prawie wszystko jedzeniowe,jedynie co kupilam cienki plaszczy Vinee,taki z przeciwdeszczowych i to tyle...ogladam wlasnie sobie ciuszki na necie,bo nie mam co robic.. :-D
Delfina Ela ma racje,moze sprawicie rodzenstwo Mayci,maz na pewno sie ucieszy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-10 ]
a co do podpisow to rzeczywiscie sa dobre :-D

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

11 mar 2007, 00:34

POCCOYO, jakze milo Cie tu widziec, a z tym napiskiem to taki bajer tt, wklejasz napis w pospisie i sie ukazuje, Maggie Ci wytlumaczy bo ja w te klocki kiepska jestem. :-D Czytalam o Twojej ciezkiej wyprawie, szok! :ico_szoking: Macie moze plany kiedy jedziecie do meza na stale?
Ilonka z kad ja ta cisze znam, to zawsze znaczy, ze juz ktos broi, w moim przypadku leci ziemia z doniczek :ico_olaboga: , albo dziecie sie do laptopa dorwalo, no albo pluje do pilota, wiele mamy opcji lobuzowania :-D . A co do bucikow, to sa takie slodkie na takich malenkich nozkach, sama slodycz!
Edytka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Oskarka za raczkowanie, teraz sie zacznie pelzanie wszedzie :ico_oczko: , pilnuj Go teraz jak oka w glowie :ico_haha_02: bo wpelznie wszedzie :ico_haha_02:
Kasi.k co do pakowania to ja juz bylam spakowana w dwudziestym tyg :ico_szoking: , a mialam takiego malego bzika :ico_oczko: , ale to jest nic, ja mialam ogromna torbe, taka 30 kg, i kuferek na kosmetyki, no nie do malowania ale mialam tam wszystkie kremy i kremiki, a w tej torbie to latwiej powiedziec czego nie mialam! Jak dotarlam na porodowke to polozne sie pytaly gdzie ja jade? A moj maz dodal, ze z taka torba to na lotnisko a nie na porodowke, mieli ze mnie ubaw :ico_haha_01: . Ale jestem dumna z siebie bo nawet wszystko sie przydalo, mialam nawet termofor ku zaskoczeniu poloznej, a byl mi potrzebny :-D
Lucy koniecznie wklej swoje nowe foteczki, jak Twoj brzusio rosnie. A co do plci Mayci to wszyscy twierdzili, ze chlopiec, na usg 3d lekarz nie mogl okreslic bo Maya byla tylem i za Boga sie przekrecic nie chciala :ico_haha_01:. Twoje fotki tez chyba sa nie wyrazne jak moje byly, sprobuj wkleic w hold that pic, i wklej drugi kod z pierwszej linijki, mi ten adres podala Kasia, ktora pozdrawiam z tego miejsca. :-D
Uciekam sie myc i chyba spac, bo padam na twarz.
Spokojnej nocy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-03-10 ]
Fela Kondzio sliczny chlopczyk i nie wierze, ze lobuziaczek z nigo, to normalnie anioleczek!!! A zalej nas tymi zdjeciami a co! :-D
Ilonka bardzo bym chciala jeszcze miec dzieciatko i maz tez, ale ja sie boje, to naprawde ciezka praca, mi sie wydaje, ze Mayci poswiecam zbyt malo czasu bo i sprzatnac musze i cos upichcic i nie siedze z nia i sie nie bawie, a jak by bylo jeszcze jedno dzieciatko to juz wogole czasu zero, dla siebie tez :ico_noniewiem: , ale za jakis czas moze trzy lata kto wie???

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

11 mar 2007, 01:04

delfina,jeszcze nie spisz???? :ico_oczko: pewnie czekasz az mezulek lozeczko nagrzeje :-D :-D

[ Dodano: 2007-03-11 ]
a co do kondzia to o malo dzisiaj telewizora nam nie zwali.zaczal nim trzasc tak mocno ze szok.lobuziak z niego...., ale i tak go mocno kocham :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-11 ]
ok, spadam :ico_spanko: :ico_spanko:
dobranoc kochaniutkie.
a brawa dla oskarka za raczkowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

11 mar 2007, 01:18

Widze,ze jeszcze nie tylko ja nie spie.. :-D
Delfina to fakt,ciezko miec tak dwa dzieciaczki w krotkim odstepie czasu szczegolnie jak sie mieszka zagranica...ja tez czasami mysle od drugim,ale wiem ze teraz to raczej niemozliwe..tez za jakies 3 latka pewnie..chociaz zycie samo zweryfikuje nasze plany...a Mayci na pewno poswiecasz tyle czasu na ile mozesz,zreszta widac,ze usmiechnieta i radosna ze niej dziewczynka.. :ico_haha_02:
Ela Ty nocny marku...wklejaj te fotki nam...
a Kasiula nasza chyba zajeta remontem,przodowniczka pracy nasza.... :-D ta to zadnej pracy sie nie boi :ico_brawa_01: Kasiula jak bedziesz miala wolna chwile to wpadaj do nas ze sprawozdaniem co i jak u Ciebie i Lenki????

[ Dodano: 2007-03-11 ]
Ela ja i tak nie umiem uwierzyc,ze z Kondzia lobuziak,bo wyglad to ma aniolka...dobrze,ze telewizor w calosci :-D

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

11 mar 2007, 01:44

Ilonka swieta racja czas pokaze co bedzie dalej.
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 mar 2007, 09:37

kochane moje, przeczytałam, ale za cholercie nie pamiętam już co tu wam odpisać :ico_sorki: zdjęcia super, a mi wyleciała ta grzywka, jeszce nie została uwieczniona, ale zrobie to w najblizszym czasie :ico_sorki: :-)
nie moge sie jeszcze połapac w tym nowym TT.

a, no i najważniejsze, pozdrawiam i witam ciepło mamusie, które do nas dołączyły, pewnie już wiecie, że to najfajniejszy wątek na TT :-D

powoli wychodzimy z brudu przy remoncie, tzn., teraz jest generalne sprzątnie po gładzi, kuchnia wjeżdża koło środy (chyba, że facet ma takie poczucie czasu jak ja...patrz: wklejanie zdjęcia z grzywką :ico_haha_01: ), zalepimy kuchnie folią i robimy reszte. duego pokoju nie cyklinujemy jednak, bo dosliśmy do wniosku, ze przy naszym "super nowoczesnym, wypasionym wnętrzu" :-D parkiet wczesny gierek nie będzie pasował, wiec położymy panele. kupiliśmy farby...u lenki róż oczywiście :-) , u nas taki ciepły pomarancz, w obu przedpokojach 3 odcienie oliwki, kuchnia szara, pokój duży, przekornie zwany salonem - beż z ciemnym brązem.

kuba pojechał na ryby, więc ja tez juz na nogach, bo obudził lenke, no i kapa, musiałam wstac.

w pracy juz jade na oparach, nie mam siły, codziennie wracam koło 20, niby pracuje 40 godzin, ale padam, na szczęscie przedszkole mam tylko do 15 maja i jeszcze 3 tygodnie urlopu, bo inaczej wykitowałabym :-)

bardzo, bardzo mocno was ściskam dziewczyny. juz miałam sobie odpuścić to TT po zmianach, ale no nie moge bez was żyć :-) buziaki dla wsystkich, teraz już będę na bieżąco, aj promys :-D

[ Dodano: 2007-03-11 ]
najpierw :ico_sorki: a teraz UWAGA, UWAGA...siedzicie?...wklejam najnowsze fotki, pstrykane koło 10 na spacerze, oczywiście na pierwszym planie moja grzywka, stworzona samodzielnie (dodaje to zdanie gdyby ktoś uznał, ze mało profesjonalna :-D )
[img]http://[img]http://quick.holdthatpic.com/images/66353.jpg[/img][/img]
[img]http://[img]http://quick.holdthatpic.com/images/66354.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2007-03-11 ]
no to ja już nie wiem jak te zdjęcia wstawić...
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/66353.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2007-03-11 ]
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/66354.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2007-03-11 ]
wstawiłam, ale jakieś takie rozpikselowane czy cuś :-) w każdy razie grzwyka jest :-)
miłej niedzieli dziewczyny. u nas pogoda ładna tylko wieje, ja mam już spacer zaliczony, teraz kolej kuby :-)

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

11 mar 2007, 12:53

Kasia ty lobuzie chcialas sobie forum odpuscic, no masz szczescie, ze zdjecie wkleilas i sie w pore opamietalas, bo nie tylko Ilonka by pas wyciagnela na Twoja chuda pupe! :ico_buziaczki_big: A tak wogole to przesylam Ci caluski :ico_buziaczki_big: .
Zdjecie super, Lenka slodziutka, Ty wygladasz super, ale nie wiem kiedy bylo lepiej czy z grzywka czy bez, nie mam porownania, ale teraz wygladasz super, wiec jest ok! :ico_haha_01:
Co do kolorow to odcienie super wybralas, ale jestem ciekawa jak to wszystko wyjdzie jak juz bedzie skonczone, fajnie bedzie porownac sobie z tym co bylo :-D
A no i nie przemeczaj sie i wysypiaj, tak myslalysmy, ze padasz na twarz, ale przez mysl nam nie przeszlo, ze nas opuscic chcialas :ico_placzek: , no nie wracajmy juz do tego :-D .
Udanej niedzieli :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość