Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

06 lis 2008, 16:11

Eve ja też po łyżeczkowaniu krwawiłam tylko w dniu zabiegu a dzień później miałam lekkie krwawienie a dzień później już tylko plamienia. Mam nadzieje że to dobrze znaczy. I że szybciej się to wygoiło tam. Ja właśnie tak jak wy miałam na podtrzymanie ciąży najpierw luteine a później duphason. A teraz jak byłam u gina to mi nic nie zapisał. Może się wybiore za jakieś dwa misiące żeby to jeszcze raz skontorlować czy tam się wszytsko goi dobrze. Teraz w sumie nie mam żadnych plamien tylko ostatnio strasznie mnie brzuch bolał. Ale myśle że to poprostu była mini owulacja.
Eve ty ile razy po zabiegu byłaś u gina?? Bo nie wiem czy iśc czy nie. On powiedział do zobaczenia jak pani będzie wiedziała o ciąży. To sama nie wiem. Starsznie długie to odczekanie trzech miesięcy, dla mnie jak wieczność.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

06 lis 2008, 16:17

rybcia82, słyszałam ze po poronieniu szybko sie zachodzi takze badzmy dobrej mysli
Natomiast nie mysl absolutnie o tym czy sie sytuacja powtorzy mozemy bardziej uwazac i tyle ale musimy myslec pozytywnie

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

06 lis 2008, 16:24

magduś81, witaj słonko
z tego co wiem to po zabiegu powinno sie isc na kontrole,bo moga powstac(jakies)zrosty,ale eve powinna wiedziec lepiej
mi tez lekaz kazal przyjsc jak zaciaze

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

06 lis 2008, 16:28

magduś ja bylam raz tylko - żeby skontrolować czy po zabiegu wszystko sie dobrze goi i teraz sie zapisałam na za 2 tygodnie. Tak mi kazał - przyjśc i nalepiej porozmawiac o zaplanowaniu ciąży Przebada mnie, potem zrobimy rutynowe badania i da mi zielone światło :ico_oczko: Chociaż on jest raczej zwolennikiem odczekania 6 m-cy. Trzech bezwględnie, żeby organizm się zregenrował, a kolejnych po to by sił jak najwiecej nabrac do ciąży. A wiem, ze te sie przydają srasznie, bo ciąża nie tylko nas błogosławi, ale tez niestety pustoszy organizm z wartości odzywczych, witamin, itd. Ja jestem szczuplutka i wysoka, do tego strasznie zaparacowana, pewnie będzie kazał mi zwolnić... sama coraz częściej sie zastanawiam czy nie odczekac kolejnych 2-3 m-cy bo sama nie czuję sie na siłach żeby zachodzić w ciążę.. :ico_noniewiem: no i endokrynologa muszę jeszcze zaliczyć czy z moimi hormonami wszystkow porządku. A potem zobaczymy.. :-)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

06 lis 2008, 16:41

No niestety tutaj w Anglii ich zdaniem natura wie co ma zrobic wiec jesli przestane krawic to znaczy ze jestem czysta - smiech w biały dzien ale ja bede walczyc o przebadanie mnie bo jak narzie nie wybieram sie do pl, a jesli chodzi o polskiego lekarza to wizyta kosztuje mnie tutaj 200 zł same badnaie za usg kolejne 200 zł

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

06 lis 2008, 17:06

rybcia82, czesc kochana!
!eve.ok, ja byłam tydzień po zabiegu no i już wtedy było ok. Powiedział że jak zaciąże to mam przyjść, a teraz zlecił wszytskie badania. Już zrobiłam i jutro odbieram wyniki. Ciekawe co tam wyjdzie. My napewno zaczekamy trzy cykle no może w trzecim zaczniemy tak nieśmiało, powolutku starać ale lepiej jest odczekać. Ja czuje sie świetnie. Ale to pewnie nie ma znaczenia. Może jak będe dzwonić do gina za tydzień po wynik histopatologicznego wyniku to sie zapytam czy trzeba przyjść.

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

06 lis 2008, 18:06

rybcia82, słyszałam ze po poronieniu szybko sie zachodzi takze badzmy dobrej mysli
Natomiast nie mysl absolutnie o tym czy sie sytuacja powtorzy mozemy bardziej uwazac i tyle ale musimy myslec pozytywnie
masz racje,tylko jak pomysle ze mialabym lezec plackiem to mnie krew zalewa...ale moze sie obejdzie?!
no coz dla dzidzi zrobie wszystko:)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

06 lis 2008, 18:31

rybcia82, a czy wyscie sie z mezem przytulali przed pierwsza @ czy uwazaliscie specjalnie czy poprostu probowaliscie a moze akurat?

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

06 lis 2008, 18:34

przed ta pierwsza uwazalismy,a teraz jestem po tej pierwszej i nie zamierzam uwazac... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

06 lis 2008, 18:41

ja własnie dostałam list otwieram a tam kolejne zaproszenie a w zasadzie ponaglenie na badania ze szpitala "dlaczego nie pojawiła sie pani na zapisanym wczesniej badaniu usg czy pania nie interesuja stan Pani dzieci" aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: powariowali czy co i to ze szpitala gdzie miałam robione usg gdzie wyszło ze moje dzieciaczki nie zyja oni chca mnie doprowadzic do nerwicy czy jak
Biegne do mojej poradni a oni na to ze musiała zajsc jakas pomyłka mam na to nic nie odpowiadac no to ja przy okazji a co z moimi badaniami chce miec badania zrobione
No i stara spiewka jezeli mam samoistne to tzn ze wszystko sie samo wyczysciło jezeli miałabym nadal krwawienie silne lub goraczke to mam przyjsc a tak napewno wszystko jest ok mi mowi , ale prosze sie wstrzymac z ciaza do dwoch miesiecy no to ja jej na to: "ale po co przecie znatura sama wie co robic prawda jezeli zajde to znaczy ze wszystko jest ok a przeciez jest prawda i poszłam w cholere"

[ Dodano: 2008-11-06, 17:46 ]
rybcia82, ja juz jestem 4 tyg bez przytulanek wiec nie wiem jak one sie moga skonczyc ale mysle ze chyba nie dam rady utrzymac sie na wodzy, my juz z mezem wytrzymac nie umiemy hihihhihih kazdy dotyk kazdy buziak konczy sie roznie ale zawsze musimy powiedziec sobie o nie jeszcze trocheeeee ale za jakis tydzien to ja poprostu chyba wybuchne........................

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 0 gości