Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

10 wrz 2010, 13:35

:ico_olaboga: u nas powtórka z rozrywki.
Jak tylko ja obudziłam to było wycie "ja nie chcę iść do przedszkola" i tak w kółko. Więc ja ją sama ubrałam.
No, ale wymiękłam i zadzwoniłam po męża, wrócił z pracy i ją odprowadził. Mówił, że darła się bardzo :ico_olaboga: Pani ją zabrała do grupy :ico_noniewiem:
Nie mam pojęcia co z nią.
moni26, na tym etapie naklejki nic by nie dały, bo do niej nic nie dociera, bo "ja nie chcę iść do przedszkola".
Myślałam,że jak już chodziła do żłobka to będzie łatwiej, a tu nic. Teraz mówi,że chce do żłobka, a nie do przedszkola.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 wrz 2010, 17:47

hejka
moja już się na dobre zadomowiła :ico_brawa_01: rano tylko na sali łezka jej poleciała,wytarła i poleciała do dzieci z uśmiechem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jak po nią przyszłam to mówi "jutro też przyjde do przedszkola" :-D :-D a jak jej odpowiedziałam,że jutro dzieci nie będzie bo będą z mamusiami i tatusiami w domku to posmutniała troszkę :ico_haha_01:

u nas naklejki też jeszcze raczej by nie podziałały dla zachety :ico_noniewiem:

nam pani na zebraniu mówiła,że właśnie dzieci mogą przychodzić agresywne do domu bo jakos muszą sobie wyładować to,że zostają tam same bez nas,ale w końcu to przejdzie i żeby się nie dać podejść bo dzieciaczki są dużo mądrzejsze niż nam się wydaje :-D

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

10 wrz 2010, 21:02

moni26 spróbuję ten pomysł z naklejkami, choć mój uparciuch pewnie będzie miała w nosie naklejki w czasie płaczu. A potem się będzie się ich domagać w domu. Cierpliwość to jedyne w co muszę się uzbroic :ico_placzek:
A i gratuluję wszystkim dzielnym przedszkolaczkom i ich mamom też. Ja tak miałam przy Arusiu, ale jak pisałam on był o ten rok straszy...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 wrz 2010, 10:28

no i u nas znowu przerwa będzie bo Hania znowu ma anginę i jutro do lekarza idziemy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

12 wrz 2010, 10:54

U nas podobnie. Ala smarka i pokaszluje, wątpię żeby jej do jutra przeszło :ico_placzek:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

12 wrz 2010, 13:53

wirus teraz panuje...

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

12 wrz 2010, 21:10

:-) Witajcie
Moja Ola wprawdzie nie dostała się jeszcze do przedszkola podczytuje was i rozumiem wasze rozterki
Kocura Bura myśle, ze Twoja córcia jest na etapie buntu dziecka trzyletniego stad ten płacz. Ostatnio to przeżywam z moją córa tyle ze ona płacze ze nie chce sie ubrac, uczesać zjeść jak nie zwracam na to uwagi to szybciutko to mija
Myślę ze pomyłs z naklejkami jest fajny tylko trzeba porozmawiać o nich nie przed wyjściem do przedszkola . Mozna zawsze popróbować choć wiem ze nasze dzieciaczki sa duzo młodsze od Martynki i ona więcej z tego zrozumie. u nas nagrody typu narysowana moja uśmiechnięta buzia dużo dobrego zdziałały
Zdrówka dla wszystkich chorowitych dzieci

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

12 wrz 2010, 22:29

Myślę ze pomyłs z naklejkami jest fajny tylko trzeba porozmawiać o nich nie przed wyjściem do przedszkola
My rozmawiamy przed zaśnięciem ile jeszcze nocek zostaje nam do soboty, bo ona czas teraz odmierza na przespane noce i dzięki tym nocom wie ile jeszcze zbierze naklejek.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 wrz 2010, 09:04

Cześć!

U nas pomysł z naklejkami sprawdził się przy sikaniu na nocnik.
A potem i teraz po prostu nakleja te naklejki na kartki (kupuję całe zeszyty po kilka stron małych naklejek w sklepie chińskim za 3,5 :ico_szoking: ), więc u nas ten pomysł jest... spalony.

barbara123, masz rację z tym buntem. Bo chyba nie do końca jej tak źle. Od rana wyła,że nie chce iść, ale buty sama przebrała w przedszkolu :ico_oczko: Rozpłakała się na dobre w sali. :ico_placzek:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

13 wrz 2010, 09:53

U nas pomysł z naklejkami sprawdził się przy sikaniu na nocnik.
A potem i teraz po prostu nakleja te naklejki na kartki (kupuję całe zeszyty po kilka stron małych naklejek w sklepie chińskim za 3,5 :ico_szoking: ), więc u nas ten pomysł jest... spalony.
ale u nas to nie są naklejki kupione w sklepie, tylko kupiłam papier kolorowy samoprzylepny i z niego wycięłam na jeden tydzień kółeczka na drugi kwadraty trójkąty i tak dalej, przy okazji uczy się kształtów.

u nas znowu moja marudzi że chce iść do przedszkola ale ja ją jeszcze przytrzymuje żeby jej katar całkowicie zeszedł

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość