Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

11 paź 2007, 23:55

Witajcie
Ale u nas pustki wszystkie mamay zabiegane.
A ja sie chciałm pochwali Kubuś od niedzieli zaczoł sam siadac bez mojej pomocy i zaczoł raczkowac :ico_haha_02: :ico_brawa_01: bo wczesniej siedził ale zawsze musiłm mu pomoc zeby usiadł a co do raczkowania to probował ale mu nie wychodziło a teraz zasowa hihi ale unas w domu to nie ma gdzie tylko na wersalce go puszcza :ico_placzek: a dzis byłm u mojej mamy a tam jest duzo wiecej miejsca mił raj hihi.
U nas katar juz przeszedł nawet dosc szybko ale ja teraz cos złałm wczoraj rano miłm biegunke i mdłosci bym nie do zycia wszystkie miesnie mnie bolały byłm ledwo zywa nawet nie miłm siły zeby podnies Kube a dzis lepiej ale z kolej mam skurcze brzucha i nie wiem co to, pomyslam ze grypa jelitowa ale przypomiło mi sie ze przedwczoraj jadłm jajko na sniadanie i moze to nim sie zatrułm mam tylko nadziej ze to nic powaznego i szybko mi minie .
Margot nie wiem co ci powiedziec odnosnie tych bucikow ale ja bym raczej kupiła takie z usztywniana kostka bo nozk jednak sie chwieja i wim ze moja szwagierka tez takie kupowała.
Szkrab masz racje czas szbko leci nim sie obejzymy to beda chodzic do szkoły a pozniej to juz tak szybko zleci ze ja juz nie chcec nawet myslec

[ Dodano: 2007-10-11, 23:57 ]
A zębów nadal nie mam ani jednego

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

12 paź 2007, 08:31

witajcie!
ja ostatnio mialam tyle na glowie :ico_olaboga: praca praca jeszcze raz praca ale to tylko pazdziernik taki bedzie juz naszczescie troche luzniej
do tego natek mi znow zabkowac i wyszly nam dolne piatki :ico_brawa_01: tak wiec mamy teraz zebow prawie 12 :ico_oczko:
tylko ze tym razem bylo jeszcze gorzej trzy dni goraczki biegunka krzyki :ico_olaboga: nic jedzenia ... no ale teraz troche spokoju i juz blizej do konca niz dalej
kupilam tez malemu szelki bo mi ucieka wszedzie... wogole nie chce mi w wozku siedziec na spacerach ale i tak musimy kucnac przy kazdym pecie i kamyku :ico_haha_01:
a i jeszcze sie pochwale mamy trzecie slowo- tym razem czesc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

13 paź 2007, 00:11

juz nas wyzuiło na 2 strone tak mało zagladmy tu ale mam nadzije ze chociaz co jakos czas bedziemy do sibie poasac
pozdrawim

[ Dodano: 2007-10-13, 00:16 ]
brawo :ico_brawa_01: dla Nathanka na nowe słówko ale nie mowiłas jakie byl dwa wczesniejsze i za zabki , Kubie jeszce niechca wyjsc

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

13 paź 2007, 17:50

Witam moj szkrab wlasnie poszedl spac i mam chwile spokoju :-) Dzisiaj malo spala w dzien wiec juz sie wybrala o 17 na nocne spanie :ico_brawa_01: Chociaz tyle mozna wtedy odsapnac.Monis i zabki wyjda pomalu cierpliwosci my mamy dopiero dwa, ale i tak Wiki dje sobie swietnie rade z gryzieniem zreszta dzieci do 2 roku zycia przecieraja wszystko dziaselkami, bo dopiero w tym okresie wychodza tzronowe zeby. wiec Kubus napewno do tego czasu bedzie je mial.
Co do frekfencji to tutaj straszne puski. Ale moze jak wszystkie dzieci stana na nogi i przyjda dlugie zimowe wieczory to bedzie nas tu wiecej??

[ Dodano: 2007-10-13, 18:02 ]
I jak obiecalam wklejam pare zdjec
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

13 paź 2007, 20:52

Witajcie, my też nie mamy ostatnio czasu, cały czas coś. Wielkie brawa dla dzieciaczków za pstępy. Moniś to wspaniale że KUbuś nadrabia wszystkie straty, teraz z raczkowania na nóżki i będa pierwsze kroczki :)
Co do bucików to zdania sa podzielone, ale kapciuszki musza mieć sztywną piętkę, albo skarpetki ciepłe z ABS.
Adi chodzi już bardzo dobrze, i jestbardzo ostrożny, martwi mnie tylko jego postawa przy chodzeniu bo bardzo odciaga ramionka do tyły, dlatego w najbliższym czasie wybieramy się do ortopedy. Musze się pochwalić, Adi robi juz swiadomie siusiu na nocnik, ale tylko wieczorem przed kąpaniem :), dobrze ae chociaż ylr, to już pół sukcesu. Jak wchodzi do łazienki to mówi jakoś tak tzsi tzsi, siada na nocnik i robi siusiu a wtedy nocnii zaczyna grać a on się cieszy. A jakie jest wasze zdanie na temat nocnika z pozytywką? bo tez słyszałam różne opinie. Poza tym mówi mama tata , na siostrę wołą ata i jak coś chce to da, POzdrawiam :)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

14 paź 2007, 18:30

Szkrab super fotki :-)

:ico_brawa_01: dla Kubusia za nabytą umiejętność,niedługo go nie dogonisz i będziesz się zastanawiała dlaczego chciałaś aby raczkował lub chodził :ico_haha_01: A jak przyjdą długie zimowe wieczory to nie wiem czy nam frekwencja wzrośnie bo trza się będzie dziećmi zająć w domu...no ale zobaczymy jak będzie...zaglądajmy tu częściej !!!

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

15 paź 2007, 12:44

U mnie nocnik to fajna zabawka. Probuje Wiki sadzac ale chyba dla niej troche za wczesnie bo jedyne co jej sie podoba to siedzenie a o robieniu czegokolwiek narazie nie ma mowy.A jeszcze jakby gral to by juz bylo pewnie po siadaniu :-D
A u nas teraz wszystko i wszyscy to mama bo tak wygodniej :-)

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

15 paź 2007, 21:55

ojej ale nas malo!

ja mam wymowke- mnostwo pracy :ico_noniewiem:
a dwa pierwsze slowka to nie- bylo pierwsze i daj daj :ico_haha_01:

natus juz tez chodzi niezle nawet zaczal opuszczac ramionka na dol juz nie boi sie ze upadnie hihihihihiihihi
pozatym to u nas nic nowego czas leci jak szalony
ja zapracowana czekam na urlop i chyba w grudniu polece do polski :ico_haha_01:
pozdrawiamy

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

16 paź 2007, 12:23

Wczoraj byłam na kontroli z Anią.Nie było naszej lekarki i ta co była stwierdziła że to mógł być inny wirus trzydniówki i z tąd ta wysypka....Ania ma jeszcze trochę zaczerwienione gardło i lekarka zapisała jej CLEMASTINUM ,Ania po tym jest senna ale to mam dawać dwa razy dziennie po 2 ml przez 2-3 dni.Znacie ten lek? W ulotce pisze żeby nie podawać dzieciom poniżej 1 roku życia.Nie wiem co robić...? Na razie podaję i Ania przespała całą noc od 21 do 8.30.A teraz śpi już półtorej godziny.Wysypka zanika i mamy przebity ósmy ząbek !!! Prawa dolna dwójka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

16 paź 2007, 19:29

Halo Margot ja niestety nie znam tego leku , jesli masz jakies watpliwosci to zadzwon do tej lekarki. A jesli nie ma objawow zadnych skotkow ubocznych i zdrowko sie poporawia to moze nie ma powodow do obaw.
U nas tez juz kolejy trzeci zabek sie wyzyna gorna lewa jedynka.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość