Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

02 sie 2008, 13:06

Witam :ico_ciezarowka: i mamusie :-)
U nas dzisiaj upal troche odpuscil i da sie zyc :ico_sorki:
Rano wyciaglam mojego na targ staroci i moja Wiki wzbogacila sie znowu o tone ksiazeczek i innych pierdol :ico_haha_01: Juz mi chyba niedlugo miejsca w domu braknie.No ale coz jak widze cos fajnego dla dzieci to nie moge sie powstrzymac niech maja kto im kupi jak nie rodzice :-)

Co do palenia ja bylam palaczem do towarzystwa ale to juz jakies 6 lat temu i moj M tez. I musze powiedziec ze nas wcale nie ciagnie do palenia .W domu jest zakaz wiec jak ktos palacy przychodzi to kopci na korytarzu :ico_haha_02:

Ale piwka albo dobrego winka mi brakuje :ico_placzek: A tu jeszcze okres karmienia tak wiec pewno dopiero za jakis roczek jakas degustacja :ico_placzek:

Ciasto proste szybkie i do tego pyszne http://gotowanie.onet.pl/5791,0,1,place ... zepis.html To przepis :-)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

02 sie 2008, 15:44

Tak jak obiecałam Nasze łóżeczko :-D :-D :-D
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-02, 15:51 ]
A przy okazji macie też i mnie, zasłoniłam tylko buźkę.
delfi1, tak się cieszę z Waszego szczęścia i oby tak dalej :ico_brawa_01:

szkrab, ja mam ogromną nadzieję że już nie będę palić :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kurczę Jagna coś zamilkła - może baraszkuje z mężem aby wywołać poród albo już się poci na porodówce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Jeszcze tylko jedno zdjątko łóżeczka mojej niuni już we ustawione we właściwym miejscu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 sie 2008, 19:06

Jestem,jestem dziewczyny...

Poprostu dopiero wrócilismy od teściów,po drodze małe zakupy i tak nam zeszło.

Ale faktycznie 'Przytulanki" były,jak możecie się domyślać nic z tego nie wyszło. :ico_zly:


delfi1, jak ten czas leci :ico_olaboga: Twoja Olcia ma juz tydzień...
margarita83, łóżeczko poprostu pikne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i te kolorki :ico_oczko:


Dzisiaj mija mój termin... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-08-02, 19:12 ]
Muszę jeszcze wspomnieć,że tescie mieszkaja na wsi...Mąż mnie nie oszczędzał i jechał po dość wyboistej drodze...ja nie miałam nic przeciw temu :ico_noniewiem:
Ale ja jestem jak czołg,nic nie jest w stanie mnie ruszyć :ico_placzek:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

02 sie 2008, 19:42

Jagna ruszy ruszy :ico_sorki: :ico_sorki: W koncu nie bedziemy wiecznie w ciazy chodzic :-)
A ja lece do wanny po ochlodzenie bo juz nie mam sily na nic taka sie duchota zrobila :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

02 sie 2008, 20:54

margarita83, Majka będzie leżała jak mała księżniczka :ico_brawa_01:

donaprile
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:17

03 sie 2008, 01:31

Witam ... wszystkie mamusie lipcowe, sierpniowe ... ja mialam termin na 28 lipca ... no ale Klusce sie ewidentnie nie spieszy ... jutro znaczy dzis rano tzn pomiedzy 10-14 na KTG sprawdzic czy wszystko oki ... a jak sie Kluska nie zdecyduje o czasie to sie Jej pomoze ;) Pozdrawiamy Mamusie a my nadal w Dwupaku ;)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

03 sie 2008, 09:42

Dzien dobry tirowki...... eeee to znaczy ciezarowki :-D :ico_ciezarowka:

delfi1, przypomnialo mi sie, ze pisalas o jakims kole (dmuchanym, o ile pamietam), zeby zabrac do szpitala... do czego sie ono moze przydac?? :ico_noniewiem:

margarita83, lozeczko superowe, Majka jeszcze Ci za nie podziekuje jak bedzie umiala mowic :ico_brawa_01:

AniaZaba, dzieki za nr tel. - zanotowany, oczekuj na wiesci z frontu :-D

donaprile, witaj w naszym gronie :-) i informuj nas o swoich (i dzidzi) postepach.. moze sie okazac, ze to Ty bedziesz nastepna w kolecje... i nasze obstawiania szlag trafi hehe (wszystkie obstawialysmy, ze nastepna do rozpakowania sie bedzie Jagna30) :-D

A w ogole, ja ledwo trzymam sie na nogach i widze na oczy... wstawanie nocne CO GODZINE! ew. co 1.5 godziny... myslalam, ze ta noc nigdy sie nie skonczy.
A zrobilam wszystko, zeby dobrze spac - spacer przed snem, mniej picia, nawet nudna ksiazke poczytalam i ...nonono zbita.
Hmm chyba mi sie 38 tydzien zaczal.. rozwiazanie coraz blizej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

03 sie 2008, 09:48

shoo pisze:A w ogole, ja ledwo trzymam sie na nogach i widze na oczy... wstawanie nocne CO GODZINE! ew. co 1.5 godziny... myslalam, ze ta noc nigdy sie nie skonczy.

kochana, przyzwyczajaj się :-D moja Zuzia za tydzień kończy pół roczku a dopiero od 3ch nocy budzi się tylko raz! Do tej pory pobudki były jak w zegarku o 24 potem o 3 i o 6 na karmienie i czasami jeszcze dodatkowo co 30 minut na marudzenie :-D

Koło dmuchane może się przydać do siedzenia na nim jakby Cie bolało krocze.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

03 sie 2008, 10:00

AniaZaba, hmm nawet mnie nie strasz!! Czy to znaczy, ze przez nastepne pol roku (albo i dluzej) nie wyspie sie ani razu?? :ico_placzek: :ico_olaboga:

No coz, jezeli tak ma byc, to trudno... czlowiek moze sie do wszystkiego przyzwyczaic - nawet do niespania (teoretycznie, slyszalam, nie sprawdzalam... a w sumie jestem na etapie sprawdzania, hehe.. poki co nie dziala, ja nie moge sie przyzwyczaic do faktu, ze wiekszosc nocy spedzam na kiblu zamiast w lozeczku).

A w kolo dmuchane sie zaopatrze. Kto wie, co sie bedzie dzialo... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

03 sie 2008, 10:15

Witam :ico_ciezarowka:


Ja jak zwykle wyspana :ico_brawa_01:zaliczyłam tylko 2 wędrówki do wc :ico_sorki:

Czuję sie dobrze,a dzisiaj jest już 1 dzień po terminie :ico_placzek:
Czekam.......................... :ico_noniewiem:


donaprile, witamy Cię na wątku sierpniówek....i czekamy na relacje z KTG :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość