Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 cze 2007, 15:24

Kasia3 pisze:madziorka hihi, ty jesteś niesamowicie spokojna, jeszcze nie widziałam tak opanowanej kobity jak ty przed porodem. dla ciebie, masz jakąś recepte na to?


kasiu nie wiem co masz na mysli.... :ico_noniewiem: hihi bo co ja niby mam robic?? :ico_szoking: przeciez porodu nie przyspiesze... :ico_oczko: a zreszta nie spieszy mi sie tak jakos :-D hihi chyba nie dociera do mnie zupelnie co ma sie wydarzyc... :ico_olaboga: na razie od poczatku ciazy czuje sie rewelacyjnie.. :ico_szoking: .. i nie mam powodow do niepokoju :-D
poza tym jakas taka wyluzowana jestem.. :-D za to moj mezulek nadrabia i taka z nas juz smieszna para.. :ico_szoking: . gdybyscie nas widzialy na slubie??? :ico_szoking: ja uchachana. :-D . jaja se robie.. a adas z mina jak na pogrzebie. :ico_brawa_01: .. tak przezywal.. :-D . hihi i jakos sie w tym uzupelniamy.. :-D ale oglnie panikarze i nerwusy z nas na maxa :-D :-D
poczekaj tylko jak sie zacznie to pierwsza bede panikowac .. z bolu... hihi :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

28 cze 2007, 18:02

madziorka hihi pisze:nie spieszy mi sie tak jakos hihi chyba nie dociera do mnie zupelnie co ma sie wydarzyc...


To ja chyba jestem w tym samym punkcie co Ty, jedyna różnica jest taka, że Ty możesz zacząc rodzic w kazdej chwili a ja mam jeszcze 6 tygodni na psychiczne przygotowanie sie do roli matki... :ico_olaboga:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

28 cze 2007, 18:15

kasia 1983 niestety mam fatalny nawyk zły nawyk moja rodzinka mnie nauczyła nie wolno tak, o mój tata mówił darowanemu koniu w zęby nie zaglądaj, wiem straszne ale tak jest, teraz jedynie się pocieszam faktem, że mnie rozumiecie i mogę wam się wygadać. :ico_oczko:
Madziora hihi pisze tak bo pamiętam dziewczyny z kwietnia i maja i tam straszliwie panikowały i się niecierpriwiły a od ciebie nie słysze ani słowa takiego , dlatego cie podziwiam,sama chce już mieć dzidzie a ile jeszcze mi zostało a ty masz już koniec i nic, dzidzia się nie śpieszy. Chyba zwarjowała bym.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

28 cze 2007, 19:47

kasia ja wiem że tak nie można ale tesciowa postapiła nie w porządku i powinna o tym wiedzieć żeby nie robila tak więcej a najlepiej to jej syn powinien to delikatnie powiedziec

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 cze 2007, 21:54

kasia3 to moze ja jakas wyrodna matka jestem??? :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

28 cze 2007, 22:17

Kasia ja też tak zostałam wychowana że oczywiście należy podziękować nawet jak nam sie nie podoba,ale jeśli to jest kwestia prezentu a nie zakupu najwazniejszej rzeczy z wyprawki czyli wózka.ja oczywiśie bym podziękowła bardzo,ale nie musze się wcale tłumaczyć co zrobię z tym podarkiem,moge go oddać,sprzedać i kupić taki jak mi pasuje bo wiadomo dzidzi ajważniejsze ale każdej przyszłej mamie ogromna radość sprawai kupowanie rzeczy dla maleństwa a wózek to podstawa...zrobisz jak uważasz Kasiu
Madziorka wg mnie będziesz fantastyczną mamą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 cze 2007, 22:20

dzieki lalka :ico_brawa_01: ..juz niedlugo sie okaze :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

28 cze 2007, 22:22

madziorka hihi, właśnie dzięki wojemu wyluzowaniu nie powinnas mieć większych steresów z dzidzią, super że taka jesteś i chcała bym chociaż mieć jak ty odrobinke. A ja się oczywiście musze pierwsza zestresować i nakrzyczeć a potem to aż mi głupio.
Jesteś i będziesz super mamą !!!!!!!!! :-D

[ Dodano: 2007-06-28, 22:28 ]
Lalka, jak moja mama przyjedzie to pójdziemy i kupimy tamten wózek chyba tak będzie najlepiej. Moja mama ta chciała kupić coś zemną więc postanowione. Ten idzie do sklepu używanego i będzie problem zgłowy. Bo ten nawet nie ma na zime nic ani na desz, totalnie nic. I nie zamierzam męczyć się z takim kolosem, chyba żarty. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 cze 2007, 22:33

dziewczyny, ale ja jestem bardzo nerwowo.. :ico_olaboga: szybko sie wkurzam itd ale to zalezy od sytuacji.. :-D pewnie w tych co nie trzeba to sie goraczkuje hihi i nieraz nakrzycze bez powodu na adama, :ico_puknij: ,pogledze mu itd hihi i jestem bardzo niecierpliwa ..hihi :-D mam okropny charakter hihi :ico_olaboga:
ja po prostu teraz sie smieje i luzik... :-D ale jak mnie zlapie. :ico_olaboga: .. to beda leciec straszne slowa... :ico_placzek: hihi nie znosze bolu brrrrrrrrrrrrrrrrrr :ico_chory: :ico_chory:

najwazniejsze, ze moge spac co uwielbiam na maxa... :-D ihihi codziennie do poludnia conajmniej... :-D i jak sobie pomysle, ze ktorejs slodkiej nocy ten sen moze byc przerwany przez jakis okropny skurcz...to.... :ico_olaboga: hihi
moze lepiej w dzien niech sie zacznie.. jak bede pomalowana,ubrana,najedzona itd hihi :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

28 cze 2007, 22:41

madziorka hihi, zabawna jesteś, to chcesz być naszykowana, no to bardzo ciekawe. :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość