Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

13 lip 2008, 20:36

Ale agentka cudnie szczerzy zębolki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moje dziecko przed chwilą usnęło więc ja zasiadłam do laptopa i otworzyłam Karmiolca :ico_oczko: Która się przyłączy ???

Ciekawe czy zborra już w domu ?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 lip 2008, 20:37

hejka

no to znow mnie pare dni nie było, ale wszystko na bierzaco czytałam a jak chciałam cos napisac to akurat Mila mi nie dała..ale jestem
no i pati i zbora no to mieliscie imprezke :ico_brawa_01: tylko pozazdroscic :ico_wstydzioch:

ja dzis mogłam sie w sumie z kate spotkac ale niestety pogoda nas odstraszyła i jednak do Wisły nie pojechalismy :(

w sprawie zwiazkow, fajnie sie mowi o kompromisach ale to nie jest takie łatwe jak obie strony sa uparte i nie za bardzo chca isc na ustepstwa!ja chce swojego wychowac a ona nie chce sie dac i co teraz?? ha ha hi hi, w sumie to w duzej mierze zaczełam byc obojetna i moze jest lepiej jak przymykam oko, ale czy całe zycie mam przymykac oczy na to co mi nie pasuje?ach..temat rzeka, szkoda słow..

my wczoraj i dzis na zakupach w centrach handlowych, w sumie dla siebie szukałam czegos na oborne, no bo kurna jakos trzeba wygladac no i po ciezkich bojach kupiłam wczoraj bluzke biała prosta ale elegancka, nie wiem czy jestem az tak w 100% zadowolona ale mam, kiecki myslałam ze juz nie kupie, ale dzis weszłam do sklepu ktory juz wczoraj w pospiechu ominełam i kupiłam :509: wydałam 160 zł hmm..w sumie dla mnie duzo, ale wygladac trzeba..no ale moj chłop zaszalal konkretnie bo naciagnał mnie na reeboki za 300 zł :ico_puknij: jak ja sie na to dałam namowic :ico_noniewiem: w sumie niby przeceny i jeszcze jakies rybaczki i dwie koszule, bo przeceny :ico_olaboga: a dla siebie tylko te nieszczesne eleganckie ciuchy i 2 bluzki za całe 44 zł :ico_szoking: no coz..moze w przyszłym miesiacu sie uda cos dla siebie kupic...

pati wogole to wspołczuje tej rodzinnej sytuacji, ach ci faceci, ale to chyba ten wiek tak działa, jeszcze ta swoboda na delegacjach i nonono zimna, ku...zaje..bym takiego..sory, bo w koncu to twoj ojciec :ico_zly:

Majcia jak szczerzy kiełki jest urocza!!

doris to teraz tylko zyczyc powodzenia!!

a ja juz lece, bo musze jeszcze prace poczytac..kurna nauka na ta oborone kiepsko mi idzie, co chce sie pouczyc jak MIla idzie spac to ktos przyjezdza, jutro zas moj brat sie zapowiedział i co mam mu niby powiedziec :ico_noniewiem: miejmy nadzieje ze ta obrona faktycznie okaze sie tylko formalnoscia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

13 lip 2008, 20:40

lady zakupy to zakupy - pokaż coś tam upolowała :ico_sorki: :ico_sorki: A kiedy ta obrona ? Mnie też nie chciało się uczyć - pamiętam, że nie mogłam w tamtym okresie zasnąć bo wiedziałam, że nic nie umiem :ico_noniewiem: Ale poszło gładko czego i tobie życzę :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 lip 2008, 21:09

Lady,gratuluje udanych zakupow...no ale kasy wydaliscie sporo :ico_olaboga: ...choc wiem tez jakie sa ceny w PL :ico_noniewiem: ...koszmarne,nic sie juz nie oplaca!!!pamietam jak 2 lata temu bylismy z A. na pierwszym urlopie w PL i poszlismy do spotrowego sklepu w Ostrowie...i wyszlismy tak szybko jak weszlismy :ico_haha_01: ...byly za 275zl. sandaly z Nike te same co Arek mial na nogach tylko ze tu zaplacil za nie 25f...bylismy w szoku ile takie rzeczy w PL kosztuja....no ale do wszystkiego da sie przywyknac!!!mysle ze wkleisz fote jak juz sie wystroisz na obrone!!!!i powodzenia zycze przy nauce!!!

dziekujemy za mile slowa w kierunku Mayci...
no i ja tez jestem ciekawa jak tam dziewczyny po spotkaniu,jakies fotki byly by milewidziane!!!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

13 lip 2008, 22:36

No właśnie... foty!!! Pati i Zbora - nie obijać się tylk0 foty wrzucać :)

[ Dodano: 2008-07-13, 22:36 ]
ladybird23, powodzenia w nauce i obronie :) a kiedy dokladnie jest ta obrona??

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 lip 2008, 23:12

Hej!!!

no widzicie, znamy się już jak łyse konie i wszystkie wiedzą, że jak się zaczyna wydrami to tylko ja mogę być :-D
Najpierw tylko do Doris...no przykro, że się nie spotkałyśmy,ale rozumiem! też bym wybrała rodzinę...jeszcze się kiedyś uda...

Maycia jest prześliczna!!! najbardziej urzekająca dla mnie z tymi kiteczkami!!!

Ja zdjęć nie pokażę, bo już dziś nie mam siły. Wróciliśmy przed 20, było cudnie, bo dziś buszowaliśmy na plaży!!! reszta jutro, ok? bo idę obejrzeć film z naszej wyprawy. Do jutra!!!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 lip 2008, 06:42

zborra, czekam na twoją relację spotkania - Ty potrafisz tak opisywać, że aż chce się czytać :)

ja zaraz schodzę z nocki... zmeczona jak cholera, ale raz sie zyje... w koncu to ostatnia niocka byla... jutro ostatni dzien i wypadaloby jakies ciacho do pracy przyniesc, ale wole upiec niz kupic - taniej :) wiec dzisiaj na pewno w kuchni pobede :)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 lip 2008, 08:08

no witam sie z raa...dziewczyny ja tez bardzo czekam na wasze relacje!!!!i zdjecia i filmiki tez!!!!...
u nas sliczna pogoda z rana ale pewnie przed 12.00 bedzie deszcz jak zwykle.....mykam na sniadanko!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 lip 2008, 08:18

I ja się witam :ico_haha_01:

U nas na razie pogodnie i mam nadzieję, że tak zostanie bo moje dziecko wczoraj nie było na spacerze - werandował się tylko na balkonie.

zborra, pati czekamy na relacje i foty, foty, foty :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

14 lip 2008, 10:14

ja też sie witam :-) siedzę sobie u teściów, teść poszedł na podwórko coś ze szwagrem robić, teściowa w prawcy, alicja śpi, a ja rozkoszuję się świeżym czystym powietrzem. U mnie wszystko ok. Choroba już prawie minęła. Mam jeszcze trochę kataru i kaszlę. Alicji na szczeście porządnie nie udało mi sie zarazić. trochę tylko pociąga noskiem, ale to równie dobrze może być ząbkowanie. Wszystkie trzy zęby wychodziły jej z katarem.
Dziś jedziemy do miasta na zakupy. Teściowa obiecała że kupi coś do ubrania mnie i Alicji. Normalnie czasami dobrze jest opieprzyć człowieka i zagrozić że wnuczku nie zobaczy. Od razu inna baba. Nie poznaję jej. Zobaczymy na jak długo się zmieniła.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości