Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 kwie 2008, 18:46

hej dziewczyny , melduje ze jestem,
juz nigdy wiecej nie polece w nocy z ma lym dzieckiem

dziewczyny zdj ecia super
wracam w przysz lym tyg
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 kwie 2008, 21:33

A ja wiem jak to Madziorka robi :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Marta wracaj szybko :ico_oczko: grila se zapodamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-18, 21:39 ]
AAAAAAAA i jeszcze niech mi ktos kliknie na jumbo pack pampersikow za free :ico_oczko:
http://www.freenappies.net/free-nappies ... _id=126702

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

18 kwie 2008, 23:09

CZESC KOCHANE!!!!!

Wpadam na sekunde, jak zwykle, by zawiadomic, ze dlugo nas nie bedzie, gdyz moj ukochany laptop padl!!! Niestety kolejny bede miala dopiero po powrocie z Polski we wrzesniu :ico_olaboga: moze nie wpadalam zbyt czesto ale bede tesknic, mam nadzieje, ze nas nie zapomnicie.

Jak mi sie uda na sekunde to moze jeszcze wpadne, a z Polski na bank cos klikne w lipcy.

Trzymajcie se cieplo i zdrowo.

BUZIAKI OGROMNE DLA WAS I DZIECIATEK!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 kwie 2008, 00:03

Aj zapomnialabym !!!! :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Ja dzisiaj stawiam :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Delfina pewnie, ze bedziemy tesknic :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 kwie 2008, 00:24

hej cholera pisalam do was posta wieczorem ale niechcacy skasowalam i sie wkur............ :ico_zly: i se poszlam :-D

jasnie pani wlasnie nawet w tym skasowanym poscie stawialam za ciebie bo juz myslalam ze se jakies gowno wszylas i nie pijesz hehe :-D
dla jasnie panienki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
i zadnych % bo i tak ci dziecinko mama wypije hehe

eee taki plakat???? :ico_puknij: a my jestesmy w vogue :-P :-D

beatka nie kazdy moze byc slawny
ale ze cie lubie to cie wkrece do Wielkiego Świata http://www.photofun.od.ua/

[ Dodano: 2008-04-19, 00:31 ]
delfinka.... o matko!!!! znowu nas opuszczasz :ico_placzek:

marta oj sorki ale jasnie pani mnie zagadala i zapomnialam wczoraj franiowi buziaczki przeslac na 9 miesiecznice :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: i jeszcze cos dla mamy hihi :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

monika slodkie twoje malenstwo.. a ty nam cycki pokazalas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
aaa wiesz ze golaskow nie wolno na forum ujawniac.. schowaj jej cipusie!!!

marta a co sie stalo?? az tak ciezko bylo w samolocie? pewnie biedny fran sie meczyl co> napisz cos wiecej.. buzka


lucy pewnie juz calkiem o nas zapomniala :ico_placzek:
ale po znajomosci oliemu torcika stawiam za wczorajsze 10 miesiaczkow :ico_tort: :ico_tort:

no dobra koniec na dzisiaj tych slodkosci.. za 3 dni mi bedziecie stawiac hehehehe i to sie nie wyplacicie hehe

adas wlasnie marynuje miesko i zabiera sie za krojenie skladnikow do salatek hehe
jutro imprezka grillowo-urodzinowa !!!! jak sie bawic to sie bawic hihi

uciekam bukowac bilet powrtony z polski bo adas sie boi ze do niego nie wroce i mnie wygonil na kompa
oj biedaczek nie wie co robi.. bo ja zamiast na www.ryanair.com to na www.tik-tak.pl hehe

papapapapapapapapapapapapapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dostalam dzis wozek z ranca.. super!!!!!!!! kolorek i w ogole baaaaaaardzo mi sie podoba!!!!!!!!!!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-19, 00:35 ]
jasnie panie mialam tylko kliknac i zamowic dla siebie??? nic wiecej mi sie nie pojawilo... a nie mam czasu sie teraz bawic
daj znac
moj link http://www.freenappies.net/free-nappies ... _id=126735 kliknijcie mi tez hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 kwie 2008, 13:16

Dziewczyny Lusce wyszla dziwna wysypka na twarzy, przedramionach i lydkach :ico_olaboga: Nie mam pojecia co to jest, a jak pojde do lekarza to pewnie mi powie, ze dzieci tak maja :ico_olaboga: Nie swedzi jej to, bo sie nie drapie i humor jak zwykle ma, ale wyglada brzydko :ico_noniewiem: Co mam z tym robic????
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Madziorka, dzieki za pamiec :ico_oczko: , zadnego gowna sobie nie wszylam hehe, nie ja :-D :-D , zwlaszcza, ze dzis uderzam na chinszczyzne z pipsami z pracy (szef stawia :-D :-D )

[ Dodano: 2008-04-19, 13:18 ]
madziorka hihi pisze:jasnie panie mialam tylko kliknac i zamowic dla siebie??? nic wiecej mi sie nie pojawilo... a nie mam czasu sie teraz bawic

Dzieki, teraz tylko ktos tobie na link musi kliknac i tez dostaniesz pampersiaki :ico_oczko:
Dziewczyny kliknijcie Madziorce :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-19, 13:19 ]
monika83, no golaska wykasuj, bo cie moderatorki zaatakuja :ico_oczko: , bo to gratka dla poje$%&&#@ch pedofili :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

A Zuzia przeslodki cukiereczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-19, 17:19 ]
Emilka przyslij mi na pv twoj nr telefonu, bo mam sprawe do ciebie :ico_oczko:
I oblukaj sobie archiwum gg, bo wlasnie chyba z Twoja corka pisalam :-D Chyba, ze juz jestes taka nawalona :ico_oczko: :-D :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

20 kwie 2008, 20:26

eve sorki musialam linki pomylic hihi
http://us.st11.yimg.com/u..._1994_126682279


no fajniusi ten wozeczek
a ja mam dylemat bo zastanawiam sie czy nie sprzedac mojego wozka, byl dosc drogi i moglabym odzyskac jakies 1500zł sprzedajac go na allegro..hmmm
teraz podobaja mi sie takie zestawy parasolkowe, gondola, spacerowka i fotelik
o cos takiego: http://rumcajs.pl/product_info.php?cPat ... cts_id=549

aaa rano lelek taka srake zrobil, ze musialam go kapac i przescieradlo w lozeczku zmieniac
to juz druga w tym tyg


hehe, przypomina mi sie sytuacja jak przyszla do mnie kolezanka ze swoim rocznym synkiem\
cos mi zasmierdzialo kupa, sprawdzam Szymonowi...nie ma i jej mowie zeby sprawdzila swojemu bo cos tu jakas dziwna won sie ulatnia..no i sprawdzila
maly byl posrany pod same pachy, musiala go u mnie okapac..heh no niezle
dobrze ze zrobil to jak byli u mnie bo wracali od lekarza a tam pewnie bylby niezły zonk co z tym zrobic :ico_oczko:

madziorka super te foty, tez chcialam sprobowac, ale jakos mi zdjecia odrzuca :ico_placzek:

monika83 ślicZną masz córeczke i jaka pulchniutka hih, tylko cycem ja karmisz????

Jasnie Pani :) dla Lusi :ico_buziaczki_big:
a na ta wyspypke to sprobuj posmarowac to sudocremem
moj Szymon mial taki tradzik niemowlecy przez jakies 3 miechy, okropnie to wygladało
bylam z nim u dermatologa dała płyn robiony w aptece, ale ogolnie kazala wysuszac..

u nas tak
w piątek po pracy pojechalam jeszcze do biedronki bo M chcial cos do picia
no i kupilam co trzeba a do tego jeszcze bulki i parowki i po 20.00 jedlismy hod-dogi
aa i fajne albumy widzialam w biedronce po 9.99zł ale nie mialam kaski na tyle i wkurzylam sie bo nie mozna tam placic kartą :ico_zly:
no ale dzisiaj to nadrobilam bo mialam duuuzo czasu
pojechalam do pracy na 11.00 i kolezanka mi mowi ze przysluguje mi 18 dni urlopu a nie 14 jak ja myslalam, no wiec poszlam do naczelniczki i rzeczywiscie sie okazalo ze tak jest.
Wiec chcialam zaplanowac juz ten urlop bo mialam byc w pracy jeszcze tylko 3 dni od pon a tu sie okazalo ze urlopu jest na tyle ze moglam dzisiaj juz do pracy nie przychodzic tylko siedziec w domu na urlopie :ico_szoking:
na szczescie naczelniczka zgodzila sie zebym wykorzystala te 4 dni wiec moglam dzisiaj isc juz do domku i nie pracowac :-D z czego sie ucieszylam oczywiscie i pojechalam na zakupki :ico_brawa_01: wstapilam do biedronki kupilam 2 albumy na zdjecia :-D do tego jeszcze rajstopki dla Szymcia za 5,90 i pieluchy te biedronkowe DaDa, wyprobujemy i zobaczymy czy sa ok :ico_oczko:
po tym pojechalam do domku i jak M mnie zobaczyl to sie bardzo zdziwil dlaczego ja nie w pracy :-D ale oczywiscie ucieszony bo mogl mi Szymcia przekazac do bawienia :-)

a wiecie Szymon chyba jest przeziebiony
juz poprzedniej nocy budzil sie 2x bo mu tam w nosku cos świszczalo i go to budzilo :ico_olaboga: fridy sie boi juz dawno nie uzywalam i teraz biedaczek nie wie co to jest...ehh goraczki chyba nie ma go czolko normalne, ale wlasnie nie wiem czy gardelko go czasem nie boli i stad te problemy dzisiejsze z jego jedzeniem...hmmm
juz sama nie wiem
wczoraj nie mogl zasnac, caly czas sie wiercil i nie mogl miejsca znalezc
wlozylam go do fotelika samochodowego zeby mial glowke troche wyzej i tak wsadzilam do lozeczka.
zakropilam mu wode morska do noska, posmarowalam mascia majerankowa i pokropilam pieluche tetrowa olejkiem olbas.
w nocy mialam standard od kilku dni 2 pobudki
byl wielki placz bo znow nie mogl ponownie zasnac
i w efekcie uspil sie w foteliku samochodowym, a ze przy kazdej probie przeniesienia go z fotelika na lozko sie wybudzal i mialam od poczatku to samo\
wiec w koncu jak juz zasnal to fotlik polozylam na lozku miedzy mnie a M i tak spalismy
o 6.00 oczywiście Szyymon juz wstal wyspany
wiec obudzilam M i wyslalam go z Szymonem do innego pokoju
chcialam sie w koncu wyspac, bo dzis znow wstalam z bolem glowy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

20 kwie 2008, 22:06

A co tu takie pustki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Cos sie opuszczacie w pisaniu :ico_nienie: :ico_nienie:

Ewa to raczej nie tradzik, bo mala taki do drugiego miesiaca zycia i inaczej wygladal. Smaruje sudocremem i troche Elocomem (sterydy to sie tego boje) i troche schodzi. To chyba na proszek do prania alergia :ico_noniewiem:
Wozek fajny, ale po moich ostatnich przejsciach w samolocie to balabym sie z takim drogim leciec :ico_oczko:

Apropos wozka, to u mojego graco wczoraj w drobny pyl poszlo przednie kolo (nie to co rozpiepszyli w samolocie - tamto sie jeszcze o dziwo trzyma). Wjezdzalam na kraweznik i samo skrecilo bokiem i poszedl caly amortyzator :ico_noniewiem: Raczej juz nie do naprawinia, bo nigdzie nie moge czesci zamiennych do graco znalezc, ale na szczescie Emilka zaoferowala sie ze swoim :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: , ktorego juz nie uzywa, wiec Luska nie bedzie skazana na siedzenie w domu az do mojej wyplaty :-D , bo Dan kategorycznie oswiadczyl, ze nie bedzie chusty w Belfascie uzywac, bo tu nikt tego nie robi i jakby go ktos zagadal, to niewiedzialby jak odpowiedziec :-D :-D . Przydalby mu sie przeczep kawalka mozgu od Adama Madziorki :-D :-D

Ja bylam wczoraj na kolacji organizowanej przez moja firme. Fajnie bylo, zarelko wysmienite, a drineczki tez niczego sobie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wszyscy na czworakac prawie wychodzili :-D :-D A ja nawet lekkiego kacyka sie nie nabawilam :-D . Cienkie glowy maja Irlandczycy :ico_oczko: :-D :-D

[ Dodano: 2008-04-20, 22:07 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-04-20, 22:11 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

21 kwie 2008, 12:02

Zjawiam sie i znikam... :ico_oczko:

U nas juz tylko 18 dni do terminu. Szczerze, to chcialabym juz urodzic :ico_haha_01: Wg glupich pomiarow poloznych - maluch rosnie mi na olbrzymka wiec wole urodzic przed terminem niz po (kazdy dodatkowy tydzien to kolejne 200 g wiecej :ico_oczko: )

Co do darmowych pieluch - to zeby je otrzymac trzeba tez uzupelnic jakas oferte - najlepiej zapisac sie na cos jako trial - tak samo musi zrobic tez ten co kliknal
Wiec jak ktos chce jeszcze kliknac to prosze oto moj link:
www.freenappies.net/free-nappies-club?referer_id=126388

Jasnie Pani :), co do czesci do Graco - to proponuje bezposrednio u producenta - znaczy Graco - jak chcialam wymienic kola do mojego graco mosaic to tam sie dowiadywalam.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 kwie 2008, 21:50

Jasnie Pani :) pisze:Elocomem (sterydy to sie tego boje)


ja tez sie tego balam
i odpuscilam smarowanie elocomem
ale byc moze w przypadku Lusi to rzeczywiscie jakies uczulenie na proszki/
musisz poobserwowac

my po angielskim
załapałam doła
mój brat rozstał sie z dziewczyną i 28 kwietnia wraca do PL
wszystko sie tam wali
juz nie wiemy co mamy robic :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość