Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 wrz 2007, 22:09

My Wiki psikamy disnemar, pomaga :-)
Uciekam głowa mi pęka, chyba jutro będzie zmiana pogody, zawsze tak mam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

15 wrz 2007, 08:02

Cześć


Miałaś racje Asiu pogoda się zmieniła i to niestety na gorsze, pochmurno i do kitu jest a wczoraj tak ciepło było hmm...mój mężus dzisiaj jedzie w delegacje ale wraca wieczorem więc sama sobotę spędzę, a w poniedziałek znowu wyjeżdza na jakąś firmową imprezę wróci we wtorek albo środę- u nich w firmie to maja pomysły wynajeli zamek w Ogrodzieńcu i wypozyczyli ciuchy z teatru będą w przebraniach, uśmiałam sie jak zobaczyłam strój mężusia, galotki za kolanko z koronką i żakiet z pagonami, złocieniami frędzelkami pawie pióra hihihi, do tego białe rajtuzy, jeszcze nie przymierzał ale napewno komicznie będzie wyglądał, prezes za króla będzie przebrany i tak wygląda potkanie biznesowe.....

Chloe- myślę, że Maciuś przez ten katarek nie ma apetytu, Kornel wczoraj kichał od rana, bo powietrze suche odkąd zaczęli grzać, też mu psikam tym co Asia,

Spóźnione życzonka dla Huberta i Hani :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 wrz 2007, 08:57

Witam

Zimno brrrr, a u nas nie grzeją w domu mam zimno, chodze wciąż zmarznięta buuuu, może ta spółdzielnia nie wie do czego służą kaloryfery...

życzonka dla Joachimka z okazji kolejnego m-ca :D

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

15 wrz 2007, 09:42

Dla Joachmika :ico_buziaczki_big: wszystkiego najlepszego!
Hej!
Maciej obudził się o 23.00, zakropiliśmy nosek a później wypił 150 ml mleka i przespał do 6.00, czyli od tej godziny nie śpię. Mały na szczęście przed chwilą zasnął.
asiu, u nas grzeją w bloku już od ponad tygodnia . Mamy zakręcone kaloryfery, bo jest za ciepło a Disnemar też mam ale przy katarze lepiej sprawdzają się prawdziwe kropelki.
Wczoraj pisałyście o stopach, ja mam rozmiar standardowy :-) 37, zaraz jadę do sklepu po butki i ciuszki dla małego, bo wczoraj "pocałowałam klamkę"
Miłego dnia
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2007, 09:48 przez chloe2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 wrz 2007, 09:44

Ja chyba sobie zadzwonię do tej administracji spytam czy mam ognisko rozpalić w domu :ico_zly: pranie mi schnie dwa dni, przez co dodatkowo nie dość, że zimno to jeszcze taka wilgoć czuję :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

15 wrz 2007, 10:29

Hej!
żadna herbatki ani kawki nie stawia? :ico_szoking:
U mnie 14 stopni ale wieje niemiłosiernie i nie wiem co ze spacerkiem dzisiaj.
Dziś też dopiero zaczęli grzać, tak że wiem Asiu jak jest z tym praniem bo u mnie schło tydzień :ico_olaboga:

Chloe- wyjście udało się :ico_oczko: leczo pyszne a winko mniam mniam :ico_zdrowko:
Za to wczoraj cały dzień umierałam bo chyba jakaś skórka z papryki lub pomidora przykleiła mi się do żołądka i dzień miałam z głowy - nie chcę Wam opowiadać obrazowo :570: :)
Dobrze,że teściowa przyszła do Maksa to mogłam spokojnie "podyskutować z toaletą" :ico_oczko: Chyba muszę siedzieć w domu bo nie nadaję się już na imprezy :ico_prasowanko: :)

Mery-Fajna impreza się szykuje u męża :ico_haha_02:
tylko pozazdrościć . Moja firma też takie organizuje i nie raz miała okazje balować - super zabawa. :ico_brawa_01: Nie wiem tylko czy byłabym zachwycona, że mąż na taką jedzie :ico_zly: ale nie ma wyjścia - trzeba mieć zaufanie :ico_oczko:

Dzisiaj Maks śpi u babci (dopiero 5 raz poza domem), idziemy na imieniny do Edyty - siostry męża i znowu zabawa :ico_brawa_01: Mam nadzieję, że lecza nie podadzą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

15 wrz 2007, 11:14

Ale ze mnie gapa WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA JOACHIMKA

Nella- współczuję wczorajszych dolegliwośći wiem coś o tym kiedyś na koloni jako wychowawczyni dostałam takiego zatrucia po pomidorze ze skórą umierałam, lekarza wzywali było źle od tamtej pory nie jem pomidorów ze skórą :ico_haha_02: a co do imprezy to niestety już się przyzwyczaiłam powiedzmy bo nerwy mam wtedy i chodzę :ico_zly: a czasami głupie myśli też przychodzą :ico_noniewiem:
Tobie życzę udanej imrezki imieninowej

Asiu- u mnie grzeją chyba od tygodnia, zadzwoń do spółdzielni i zapytaj kiedy zamierzają grzać, u nas tak jest , że jak kilka osób zadzwoni to włączają, tylko my mamy piec na dwa bloki więc jak tylko jest potrzeba to grzeją,

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 wrz 2007, 11:21

Oj zadzwonię na bank

Ja też mam czasem głupie myśli jeśli chodzi o męża, kiedyś tak stukał i stukał w swoim telefonie, zażartowałam sobie, że pewnie z jaką slaską sobie smsy pisze, śmiał się, ale okazało się, że miałam racje :ico_zly:

Miałam sprzątać, a nie che mi się...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

15 wrz 2007, 11:39

dzięki,dzięki z życzenia dla mojej marudy.

A u nas jeszcze nie grzeją.Kaloryfery mamy pozakręcane bo i tak w domku ciepło.Dodatkowo robimy dżemiki więc dodatkowe ciepełko.

Mery--fajnie musi wyglądać Twój mąż w białych rajtuzach i takich gatkach z koronką przed kolano.Przypominają mi się takie średniowieczne filmy...I skąd akurat takie pomysły,na takie dziwaczne stroje.To tylko moje zdanie: dla mnie postrzelone takie przebieranie na imprezę biznesową.

Cztery zęby Joachimka dalej w natarciu.Wczoraj był szczyt marudzenia.Zero spania w dzień,wisiał prawie cały czas na cycu..myślałam,że wyjdę z siebie i już nie wrócę.Nocka w miarę przespana,dziś spał do 8:30.Ranek obszedł się bez marudzenia,ale jeszcze dzień długi przed nami...

Asia --z tymi smsami męża skończyło się mam nadzieję,tylko na smsach.

Porządki czekają.

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

15 wrz 2007, 11:51

Anetko - dla Joachimka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
przepraszam za gapostwo :ico_sorki: ale nie ogarnęłam jeszcze wszystkich dat i dzieciaczków :-)
Zresztą po wczorajszym dniu mam problem żeby ogarnąć cokolwiek :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości