Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 kwie 2008, 20:47

Emilka_M, tylko my tu jestesmy??? :ico_szoking: gdziescie sie baby podzialy??? weekend sie zbliza do konca :-D :-D pisac cos!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 kwie 2008, 20:56

jasnie pani a gdzie ty bylas jak ja tu pisalam? he??? :ico_zly:
u nas tez pogoda dopisuje wiec czasu na neta brak hehe
dzis jak adas wrocil z pilki noznej poszlismy na spacero w nowe tereny tutejsze hehe piekny kosciolek. park.. a potem deszcz nas zlapal wiec szybko ucieklismy gdzie?
a no do pubu najblizszego
jeszcze jak sie okazalo ze polskie piwo serwuje.. zyc nie umierac :ico_oczko:
dopiero wrocilismy
czekamy na spozniony obiadek hehe

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 kwie 2008, 21:03

madziorka hihi pisze:jasnie pani a gdzie ty bylas jak ja tu pisalam? he???

w pracy :ico_placzek: :ico_placzek: (chcialabym napisac, ze w pubie na polskim piwku, ale nie bede klamac :-D :-D )

W sumie fajne te tutejsze puby, mozna sie w nich schowac przed deszczem z dzieckiem. W Pl by to nie przeszlo nie narazajac dziecia na raka pluc :ico_noniewiem: . Ja w sumie to palaca (mam nadzieje, ze juz niedlugo, bo jestem w trakcie przyzwyczajania sie do mysli o rzuceniu), ale idea wylazenia na zewnatrz na kiepka mi sie podoba - przynajmniej si nie capi dymem jak swinia :-D :-D ( przepraszam wszystkie swinie :ico_sorki: :ico_sorki: :-D )

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

27 kwie 2008, 21:26

Jasnie Pani a wiesz moze czy moge brac Oscara na dwor jak jest cieplo by slyszalam ze nie mozna ospy przeziebic

Jasnie Pani :) pisze:Luska nabyla nowa umiejetnosc Mianowicie potrafi sie juz sama rozebrac. Zdjecie pizamy juz nie jest zadnym problemem Ciekawe co bedzie jek sie nauczy sama papmersa sciagac.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Luski

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 kwie 2008, 22:17

FOTKI Z WARWICK Z WCZORAJ

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 maja 2008, 10:09 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 kwie 2008, 00:08

Beatka78, lepiej nie wychodz z nim na dwor. Moj brat przeziebil ospe i wyladowal w szpitalu ze strasznym zapaleniem opon mozgowych i to jeszcze bya jedna z lagodniejszych wersji :ico_noniewiem: Powiklania po ospie sa nieciekawe :ico_noniewiem:

Madziorka
fotki jak zwykle pierwsza klasa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

28 kwie 2008, 10:21

Witam z rana :ico_haha_01:
No troszke wiecej postow wiedze :ico_brawa_01:
Dzis u nas pogoda niezbyt spacerowa :ico_noniewiem: na deszcz sie ma i juz z rana padalo :ico_olaboga: a Nati dusi sie w domu :ico_olaboga:
Jasnie Pani :) pisze:Moj brat przeziebil ospe i wyladowal w szpitalu ze strasznym zapaleniem opon mozgowych i to jeszcze bya jedna z lagodniejszych wersji

Nie wiedzialam o powiklaniach zwiazanych z ospa :ico_szoking:
W zeszlym roku na wiosne kiedy byl taki wysyp ospy to normalnie w centrum handlowym i na ulicach widzialam dzieciaczki (chociaz omijalam z daleka) dzieci z ospa co mnie bardzo draznilo bo to w koncu zarazliwe a kobitki ot tak chodzily wszedzie z tymi dziecmi :ico_puknij:
madziorka hihi, widac ze wycieczka udanaic fotki jak zwykle superowe :ico_brawa_01: a i widze ze wozek uzywasz :ico_haha_01: i jak dwie raczki ci przeszkadzaja? bo ja wlasnie wole dwie :-)
Nic ja narazie umykam bo mlody mnie tu szarpi i kwinka :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-28, 12:14 ]
A jednak wywialo mnie z domu na male zakupki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 kwie 2008, 20:56

Znowu pustki :ico_noniewiem:

Emilka ja sie wlasnie zastanawiam, jak sie z dwoma raczkami prowadzi i nastepny pewnie taki kupie, bo mozna siaty na raczkach zawieszac :-D :-D
Zakupki sie udaly? Jak tam przed wyjazdem?

Emilka_M pisze:Nie wiedzialam o powiklaniach zwiazanych z ospa

tu sa opisane http://www.forumpediatryczne.pl/specjalista/ep,381

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

28 kwie 2008, 21:44

Jasnie Pani :), zakupki udane :ico_haha_01:
Nati biegal jak szalony po centrum handlowym bo jeszcze malo ludzi bylo i facet ktory zbiera kasiorke z tych automatow (zabawek bujajacych sie itp) wlanczal mu te samochoodziki i bawil sie z nim a on happy w sklepach podobnie :ico_haha_01:
Kupilam mlodemy sandalki i Ali jeszcze jeden kostium kapielowy i jeszcze jedne rekawki na basen bo mam jedna paczke a dwoje dzieci :-D
A co do wozka to ja zdecydowalam sie na ten z dwoma raczkami ze wzgledu na system skladania ze szybciutko itp no i malo miejsca w bagazniku czy w domu zajmuje :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 kwie 2008, 22:27

hej hej
jasnie pani smialo kupuj z dwoma raczkami bryke luski hihi jaka to wygoda
wreszcie moge sobie siaty wieszac.. hihi i prowadzi sie dobrze, ja czesto jednej reki tylko uzywam hihi
dzisiaj troche jak nawalona szlam po ulicy, w drugiej parasolke trzymajac hehe ale kulek sobie z przodu nie zablokowalam i tak mi sie rozjezdzaly hehe

pogoda... nieprzewidywalna hehe
rano razem z dwoma kumpelami i ich pociechami ruszylysmy na zajecia z rytmiki hehe jakies 20min drogie piechota.. a taki nas grad napadl ze szok hehe normalnie wialo, walilo. w butach mialam kaluze hehe
ale oczywiscie za chwile slonce , przyjemnie itd
typowa angielska pogoda hehe
na zajeciach dzieciakom sie bardzo podobalo hehe
choc byly najmlodsze
lelek wlazl pod taki material ktory rozzciagnelismy w kolku i siedzial tam jak w namiocie
on lubi takie klimaty bo tatus mu w domu namiot "buduje" hehe

potem do jednej z kumpel poslzysmy na kawke hehe
adas skonczyl wczesniej wiec jak dotarlam do domu to ona zaraz za mna
szybko pochlonelismy rosol i pojechalismy do miasta
do tk maxu glownie
walize zakupic na podroz, i takie tam duperele przy okazji hihi
potem na obiado kolacje , do znajomych podrzucic bagaze bo jada autem do polski i nam conieco zabiora hehe i dotarlismy wlasnie
lelkowi adam zrobil dzien dziecka bo zasnal w aucie o swej stalej porze i tak mocno , ze zal bylo nam go budzic hihi

dobra ide bo obiecalam adamowi ze przymierze te boskie stringi ktore mi zakupil :ico_wstydzioch:
dobranoc :ico_spanko:

aha jeszcze pare fotek z wczoraj probowalam wkleic dla ostatnio fotosik nawala :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość