Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

30 kwie 2008, 21:18

madziorka jeszcze nie licytuj poczekaj do konca ja zawsze licytuje tak ok 1-2min przed koncem i wtedy daje moja max cene, a to sie oplaca kupic bo nowe

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

30 kwie 2008, 22:17

witam kochane
dawno mnie nie bylo :ico_sorki: ale jakos nie mialam weny na pisanie :ico_sorki:
dzisiaj tez nie mam ale daje znak ze zyje i pozdraiwm was wszystkie z osobna.
super wszystkie foteczki.
a jedno jesli beatka mi pozwoli to se zapisze na komp.zdjecie ocarka z ospa bo widac na nim jego fryzurke i chce pokazac dla fryzjera bo nie wiem czy tutaj zdolam mu wytlumaczyc a tak jak zobaczy to pewne ze sie dobrze zrozumiemy :ico_oczko:

zdrowka ,usmiechu i samych piskow dla naszej vikuli
alez ona sie zmienila no i z takiej czarnulki w blondynke sie przemienila.metamorfoza niesamowita :ico_oczko: :ico_haha_02: sliczna :ico_haha_02:

dla lusi :ico_brawa_01: za pierwsze kroczki.teraz to sie zacznie poscig po calym domu :ico_haha_01: :-D jasnie pani powodzenia dla dana:-D bo to on chyab spedza z nia wiekszosc czasu teraz :ico_haha_02:

no i tyle kochane bo wiecej nie pamietam co u ktorej :ico_wstydzioch:

a i :ico_brawa_01: dla lelusia ze zaczyna sie swietnie bawic z kumplami i kumpelkami bez mamusi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-30, 22:19 ]
a madzia wiesz znam tern rodzaj miny"mamo dlaczego mnie tu zostawilas" i przyznam ze jest okropny i mnie strasznie rozczula i rycze.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 kwie 2008, 22:29

fela no jestes
co tam u was??? czemu z nami nie gadasz?? watek nam wymiera a teraz jak nastana (o ile tak sie stanie w tej zwariowanej anomalii pogodowej wrrrrrrrrrrr) cieple dni to juz zupelne pustki nastana :ico_olaboga:

fela a ja jestem twarda hehe i lelek chyba tez, bo on dlugo nie potrafi sie boczyc hehe
tylko jak placze to jest ciezko
a tak to dajemy rade .. hehe

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

30 kwie 2008, 22:51

fela witaj wsrod nas :ico_brawa_01: pewnie ze mozesz pokazac to zdjecie, ja oscarka sama obcinam, moja siostra jest fryzjerka i nauczyla mnie paru trikow i cale wloski mu po prostu cieniuje a grzywka na okraglo i nie za krotko, daj pozniej fotki jak Konradka obcieli

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

30 kwie 2008, 23:16

oj pusto pusto

mnie też niebyło dawno tu...ta pogoda teraz jakaś pieprznięta, aż szlak trafia :ico_olaboga:

jutro lecimy na szczepienie...dopiero teraz boraz przełożyli a później nieposzłam bo Eryk przeziebiony był-wolałam nieiść bo znając tutejsza służbe zdrowia to by dali...dla nich tylko ważne żeby temp niebyło :ico_puknij:
No i przełożyliśmy na inny dzień, ale wkońcu przysłali,że 1maja, więc jutro bedzie kuj kuj:/
Moje dziecko dzielne bardzo...ciekawe czy i jutro tak bedzie...

Dziś zarył ryjkiemw stół i warga rozcięta...kwiknoł tylko,krew troszke poleciała,ale sekunda i już dalej wariował...On taki,że nabije sobie guza,a ja niewiem gdzie i kiedy,bo nawet niezapłacze...taki twardziel :-D

:ico_brawa_01: na Lusi za chodzenie...teraz będzie więcej guzów,siniaków... więcej par oczu by się przydało :ico_oczko: :ico_oczko: ...ale to jest cudne jak taki mały bąk popierdziela na nogach i kręci pupcią,a wszyscy wkoło tacy duzi się wydają...nawet ja hih

co do minki w podkowe...
mój młody to jak się Go "wrzuci w dzieci" to o matce zapomina...szaleje...takie małe roześmiane "cygańskie" dziecko :-D :-D

więcej niepamietam-żałuje...poprawe obiecuje :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

01 maja 2008, 10:30

a ja z Oscarem mam duzy problem jesli chodzi o zostawienie go pod czyjas opieka bo nie zostanie nigdzie zaraz jest straszny placz i histeria, probowalam go dac do przedszkola tak na jeden dzien ale niestety kobietki zadzwonily po mnie po pol godz ze musze przyjsc po niego bo nie chce sie uspokoic a one nie chca dziecka stresowac, dodam jeszcze ze rok temu nie byl taki myslalam moze ze to przez Marcela ale to sie zaczelo jak jego jeszcze na swiecie nie bylo. Od wrzesnia Oscar idzie juz do szkoly na 2,5 godz wiec nie bedzie mial wyjscia bedzie musial sie przyzwyczaic.

madziorka co kupiliscie na komunie tak pytam bo ja zabardzo nie mialam pojecia i kupilam aparat lustrzanke cyfrowa nikona za 230f i nie wiem czy nie przesadzilam z zakupem a wiem ze moja chrzesnica uwielbia robic zdjecia i kiedys mi mowila ze chcialaby profesjonalny aparat, a moj M sie ze mna kloci ze kupilam prezent dla rodzicow i juz sama nie wiem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 maja 2008, 10:47

BEATKA HEJ nie kupilismy nic, chyba damy kase
moj adas myslak kiedys o laptopie :ico_puknij:
ale to spory wydatek
aparat mysle ze swietny pomysl, sama o tym myslalam zobaczymy jeszcze
trzeba z rodizcami malego pogadac wczesniej hehe
mysle ze prezent super jak ma sluzyc malej
napewno sie ucieszy
wiec w pl pewnie bysmy takich preznetow nie robily a tutaj mozna sobie pozwolic

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

01 maja 2008, 11:37

madzia ja tez myslalam o laptopie ale mysla ze wiecej by moj szwagier z niego korzystal niz ona sama choc na kompie sobie niezle radzi pozatym tak jak pisalas to drogi prezent a ja sobie postawilam bariere do 1000zl choc to tez duzo ale teraz to powiariowali z tymi komuniami kiedys to prezenty sie malo co liczyly. Ja jak moje dzieci beda szly do komuni to bym chciala zeby nie wiedzialy nic o prezentach ze wogole sie cos daje i beda miec wieksza niespodzianke wtedy jak cos dostana.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

01 maja 2008, 13:15

madzia no to super ze jestes twarda bo ja to rozczulam sie jak cholera :ico_olaboga: i dlatego konrad taki mami synek jest :ico_haha_01:
beatka ja mam to samo z konradem,tez nie zaaklimatyzowal sie w zlobku,nie wytrzymal tam nawet 2 godz.pierwszy dzien to po 30 min wracalam po niego bo dzwonili ze jest nieszczesliwy i nie chce sie bawic,siedzil zaplakany i wtulony w opiekunke jak zobaczylam ten obrazek to sama sie poryczalam.probowalam przez dwa tyg i sie nie udalo.i wogole moj konrad to taki dzikus,nikt inny go na rece nie moze wziasc oprocz mnie i pawla no i kilka wybranych osob przez niego.potrzebuje troche czasu aby oswoic sie z nowymi ludzmi i dopuscic ich do siebie na okreslony dystans,jak juz ktos jest blizej to ucieka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

01 maja 2008, 15:13

dziewczyny mówicie że laptop to przesada???? :ico_noniewiem: W sumie to zależy czy jest jest Chrzestym czy nie-chrzestni to chyba wiadome,że jakieś większe prezenty kupują...ja mam Chrzesnicy komunie dopiero za rok więc wtedy bede myślała...

Beatka moim zdaniem super prezent :ico_brawa_01:

a szczepionki dzisiejszej nawet ja niezauwazyłam...coś mu tak babka pokazała...naklejke a ja od niej wziełam dałam Erykowi spojrzałam na Niego bo zrobił mine mówie o pewnie wacikiem dotkneła Go a to juz było po szczepieniu...zastanawiałam się czy mu wogóle dała szczepionke :ico_noniewiem: , bo jakoś nawet ja niezauwazyłam, a mały twardziel to już wogóle... :-D :ico_brawa_01:

U nas nareszcie pogoda się poprawiła...poranny spacer zaliczony...teraz drzemka, a po obiadek i fru na miasto normalnie siuper że słonko wyszło :-D :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość