emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 lut 2009, 15:46

u na swypada roczek w czwartek, tort bedzie w sobote

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

02 lut 2009, 16:00

u nas roczek wypada we wtorek a imprezkę zroimy w sobotę 21.02.

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

02 lut 2009, 16:57

dotarłam....
Jak Was doczytam, to odpiszę co której będę chciała.

Przepraszam, że ostatnie kilka dni byłam jaka byłam. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Zrobię wszystko, żeby sytuacja się nie powtórzyła.
U nas nie jest ciekawie - Piotra brat, który nas okradł wyrokiem sądu ma spłacać pożyczkę, którą P. zaciągnął na nowy sprzęt. I co? I nonono włochata - gówniarz zapłacił 4 ierwsze raty i się ulotnił w Polskę. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Zameldowany jest u matki, ale tam nie mieszka (chodzi tylko o to, żeby był zameldowany i Ewka dostawała dotację mieszkaniową). Po prostu zostawił wszystko i wszystkich i poszedł w długą. Na chwilę obecną ustaliliśmy, że mieszka w Poznaniu i tam pracuje na czarno. Dzisiaj latałam jak głupia po sądzie - od kuratora do wydziału karnego i w kółko. No ale złożyliśmy wniosek o nadanie wyrokowi klauzuli wykonalności i jak już dostaniemy stosowną decyzję to będziemy mogli zwrócić się do komornika o ściągnięcie z Macieja długu. Mówię Wam - w sądzie to sami idioci. Kurator zdziwiony, że jego podopieczny nie mieszka już w mieście, że już jest po rozwodzie (ślub brał we wrześniu). Wogóle jak na kuratora to jest 500lat za kamieniem łupanym. Wprost im dzisiaj powiedziałam - ostatnio to my Wam zrobiliśmy przysługę, czas na Was. A jak nie to inaczej pogadamy. No i teraz czekamy na decyzję sądu i zobaczymy co dalej.
Ale i tak P. musiał się u szefa zapożyczyć, bo mieliśmy 800zł zaległych rat i odsetek do zapłacenia. Teraz musimy sami tę pożyczkę spłacać a gówniarz żyje sobie jak pączek w maśle. Jednym słowem - wyhujał nas dwa razy - najpierw nam się włamał do mieszkania i okradł, a teraz jeszcze musimy płacić jego zobowiązania.
Mówię Wam - ostatnie dni to była masakra. Ale mam nadzieję, że będzie już lepiej.

Tosia jak na razie zdrowa, widać już lewe dwójki pod dziąsłami, może za kilka dni przebiją. Dzisiaj nauczyła się mówić "nanan" na banana :-D I jak byłam w warzywniaku to narobiła wrzasku na widok mandarynek "daa aaammm" i "nanan" :-D Aż się ekspedientki śmiały :ico_wstydzioch: Oprócz tego już sama wręcz biega, prawie wcale nie raczkuje. Wszędzie wchodzi i wszystko bierze.

Uciekam nastawić pranie i dokończyć obiadek (ziemniaki, żeberka w sosie improwizowanym i mizeria z ogórka). Później postaram się wkleić fotki z ostatnich dni.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 lut 2009, 17:00

malgoska, wreszcie jestes :-D

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

02 lut 2009, 17:02

u nas roczek wypada w sobote :ico_brawa_01:
a na urodzinki meza zrobie: salatki(brokulowa,rawioli,kebab) kartofelki pieczone, szaszlyki , mielone malytkie z pieczarkami i schabowe zapiekane z serem i ananasem i to tyle oczywiscie ciasto jakies i tort myslicie ze wystarczy???? odam ze jakies drinki beda ale patrzac po gosciach to wiekszej popijawy nie bedzie :ico_oczko:
anuszka mam w lazience taka suszarke ale ja mam ciagle tyle pranie(nie wiem skad) ze ta w lazience zawieszona i u gory tez :ico_szoking: poza tym to mam lazienke na dole i jakos tam chlodniej i wilgotniej i pranie tam dluzej schnie.
zresztą na chrzcinach też byl

ja niejestem bardzo anty ale sama nie wiem jeszcze pomysle...poza tym jak ma przez to byc lepsza atmosfera to bedzie witamina W :ico_oczko:
dziewczyny jak wasze maluchy stawialy pierwsze kroki to juz mialy buciki czy jak zaczely chodzic to ubieralyscie? bo ja juz sie nie moge doczekac tego chodzenia :ico_wstydzioch:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

02 lut 2009, 17:07

malgoska, wracaj do nas szybko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

02 lut 2009, 17:07

malgoska ale masz rodzinke :ico_olaboga: współczuję! co za gnojek wlasna rodzine tak zalatwic :ico_szoking: az nie do wiary a myslalam ze mnie juz nic nie zdziwi... dobrze ze z ciebie silna kobieta inna na twoim miejscu by chyba oszalala- ja np

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

02 lut 2009, 17:08

mika85 pisze:dziewczyny jak wasze maluchy stawialy pierwsze kroki to juz mialy buciki czy jak zaczely chodzic to ubieralyscie? bo ja juz sie nie moge doczekac tego chodzenia
_________________
moze za rok ci odpowiem :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-02-02, 16:09 ]
malgoska pisze:Oprócz tego już sama wręcz biega, prawie wcale nie raczkuje.
zuza nadal parter :ico_olaboga:
spi juz 3 godziny :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-02-02, 16:10 ]
a mi cos zimno i gardlo mnie zaczyna bolec

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

02 lut 2009, 17:11

basia24 pisze:moze za rok ci odpowiem

to ze zuzia nie raczkuje to nie znaczy ze pozno bedzie chodzic!!!! moja siorka ma 2 dzieci i corka nie raczkowala tylko chodzila jak nie caly rok miala :-) a z zuzi taka aparatka ze wystarczy przywilejow jak na jedno dziecko :-D :ico_brawa_01:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

02 lut 2009, 17:11

ide zrobic męzowi cos dobrego w koncu dzis wyplata :ico_zdrowko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość