Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 sty 2009, 00:21

bo to widzisz taki torcik byl na 1000cznice :ico_haha_01:

no choroby panuja teraz jakos..u nas cisza ale boje sie ze przed burza bo A. juz z tydzien chodzi taki niedogrzany,ciagle mu zimno :ico_noniewiem: od momentu jak znmarzl na magazynie gdzies tam i niby nic go nie bierze tylko zimno mu co do niego niepodobne :ico_noniewiem: oby nic nie przyniosl nam do domu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

19 sty 2009, 09:08

witajcie kochane
ja bardzo ladnie prosze o trzymanie kciukiów dzisiaj kolo 12
jezu jak ja sie denerwuje

oczywiscie to nie o mnie chodzi ale same wiecie

karola ja powiem ci jedno
wez ty se kup persen albo idz do internisty niech ci przepisze coś mocniejszego bo ty sie wykonczysz kobieto
musisz wyluzowac rozumiesz musisz!!!!!!!!!!!!!męczysz siebie i innych
oczywiscie to nie twoja wina bo ja mam podobnie ale ostatnio staram sie wychamowywać

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

19 sty 2009, 10:44

Ja się witam w poniedziałek rano i zaraz za porządki się biorę, bo jutro teściowa, nie chcę żeby mi potem nonono obrobiła przed rodziną, że bałagan mam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ciekawa jestem ile tym razem posiedzi, ale mam nadzieję, że nie za długo, specjalnie jej oddam duzy pokój, żeby się szybciej wyniosła, bo w małym we czwórkę ciasno nam będzie :ico_oczko: spać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ale jestem wredna, nie :-D

GLIZDUNIA, ja jeszcze mam pytanie co do tego torciku. Ile jest tak na oko te 150 g zmielonych orzechów? nie mam wagi, mam taka tabelę przelicznikową na szklanki i łyżki różnych produktów, ale orzechów tam nie mam. I żadnej mąki już do tego się nie daje, tak?

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

19 sty 2009, 11:35

Witam!
Malyruch w weekend.. Mamnadzieje, ze wszystkie pieknie i rodzinnie spedzily te kilka dni. Ja zmeczona ispiąca.Zaraz robie sniadanko - moze doda mi energii.
Za oknem znowu snieg! Buuuu. Zima :( Nie moge juz wytrzymac. Ciesze sie, ze to juz niedlugo. W knajpie pustki, nudy.. Bez sensu :(
JEszcze ten tydzien ijuz szykuje wszystiko do przeprowadzki. Siedze jak na szpilkachi czekam.. Jutro pojade zobaczyc mieszkaniie i zobacze, co sie zmienilo przez tydzien roboty tych speców.
Mis wcina sniadanko i maniakalnie bawi sie klamerkami od pasow bezpieczenstwa. Co ktorys dzien przycina sobie paluszek, aleee... nic to nie daje i kocha je dalej.
W weeekend bede miała urwanie głowy. Postaram sie pojechac do tej Misia kuzynki w sobote, potem przyjezdza na obiadek tesciowa. Wieczorem ide na impreze- taka do klubu,potanczyc, popic..Nie bylam na takiej od.. nie pamietam kiedy! W niedziele wernisaż mojej kumpeli z pracy - odkrycie nowego obrazu.. Jakies winko,przekąski.. A potem juz do roboty!
Ta kumpela bedzie malowala dla mnie obraz- portret rodzinny. Duzy, w kwadracie, czarno-biały.. Mam nadzieje, ze bedzie piękny.
Chce zeby to była niespodzianka dla Duzego - na piękne powitanie w naszym m.
Czytalam wszystko, ale oczywiscie pokiMis nie spi, zrobie troche w chatce. Po pracoiwitym weekendzie, wymaga malych poprawek :):

[ Dodano: 2009-01-19, 10:37 ]
A! No i czytam ciagle o tym HPV.
Boje sie.. ale bede robila badania i pilnowala sie.
Od dzis rzucam palenie.
Niby zawsze tłumacze, ze pale tylko w pracy, ze to pretekst do siadania. Ale juz koniec z tym. Palenie w moim przypadku zwieksza 16razy prawdopodobienstwo wystapienia raka szyjki macicy.
Doprowadzam sie do porzadkuu.O.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 sty 2009, 12:04

hallo,witam sie w deszczowy poranek...

Sikorko,ile tych orzechow bylo?wiesz co,ja mam wage kuchenne i zwazylam sobie...a po zmiksowaniu byl prawie caly blender :ico_noniewiem: ...mam taki reczny w pojemnikiem,no na oko to 2 szklanki pelne tego byly :ico_noniewiem: ...i bez maki!!!!moze Zborra wie ile tego dokladnie bylo na inna miarke :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-19, 11:05 ]
Jagodka,3mam kciuki!!!!bardzo!!!

Juli,mysle ze rzucenie palenia bedzie mialo tylko pozytywne skutki!!!

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

19 sty 2009, 12:25

Hejka witam w poniedziałek.
Ja dzisiaj zajebiście zaczęłam dzień bo wjechałam facetowi w tyłek. Za ślisko było i nie wyrobiłam. Na szczęście nic mu nie uszkodziłam bo miałam malutką prędkość tylko sobie grill rozwaliłam (tak to się chyba nazywa) i muszę nowy kupić. Myślałam że facet będzie na mnie krzyczała a on spokojnie popatrzył że nic się nie stało bo w zderzak walnęłam. Przepraszam i mówię że hamowałam ale pojechałam dalej a on się śmieje i mówi że przed chwilą też pocałował ten samochód przed sobą :) No i taki poranek ciekawy :D
A po przyjściu do pracy dowiedziałam się że koleżanka z pokoju jest w ciąży :D Bardzo się ciesze bo bardzo chcieli dziecka. Co prawda to dopiero 3 tydzień, ale cieszę się bardzo. Teraz będzie mi się przypominało jak to było ze mną.

A w weekend w szkole i nawet nie było tak źle tylko że tak długo siedziałam że szok. W sobotę byłam w domu o 21.30 a wczoraj przed 20 no i za dużo z Krystkiem nie spędziłam czasu :( Ale mam już dwie 5 i jedną 4,5 hihi Jeszcze tylko 6 egzaminów i semestr za mną :)

[ Dodano: 2009-01-19, 11:28 ]
jagodka24, ja też trzymam kciuki. Oby było dobrze.
Sikorka, no to sprzątanie Cię czeka :) Ale cwana to jesteś. Myślisz że zrozumie aluzje że ma szybciej wyjechać?
Juli, spoko, wytrzymaj jeszcze parę dni i będziesz mogła poszaleć. A pomysł z obrazem super bardzo też bym taki chciała. No i :ico_brawa_01: za postanowienie. Obyś w nim wytrwała.
GLIZDUNIA, u nas nie ma deszczu tylko śnieg i coraz więcej go :( Ja lubię śnieg ale już mógł sobie pójść :)

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

19 sty 2009, 13:45

Buuuu... Zadnej nie ma?
Patrycja -Dobrze, ze nikomu nic sie nie stalo i zadnej szkody nie ma.. Taka pogoda, ze nietrudno o stluczke.

Rano sniezyca, bialo, pieknie..A teraz wszystko topnieje, odwilz i mgła.Brrr. Ochyda. Ja dalej w pizamie-tzn w getrach i topie.Sprzatam, myje,wstawilam pranie itp..
Mis ogląda Misia w niebieskim domku wiec mam 30minut na klikanie. Potem podlogi umyc, przygotowac obiadek i siebie doprowadzic do ładu! :):
Okropnie sie czuje przez @. Czuje, jakbym miala zastoj w piersi. Bolimnie w jednym miejscu, jest taka wrazliwa..Brzuch spuchniety. Ech... :/

Glizdunia- pokazesz nam jakies fociaki z weekendu? Czyw ogole nie robilas zdje przez ten zawieruszony aparat?

Jagódka- daj nam znac! Ja tez trzymalam kciuki i jestem ciekawa, czy cos z tego wyniknelo.

Zborra- Naprawde kobieto,pojdz do lekarza, wez cos na stres,wyluzuj z pomocą specjalisty.. Bowidac noworoczne postanowienia i przemyslenia nie daja skutku. Nerwy biorą góre. Ja kiedys tez taka bylam. Na poczatku, do roczku Misia.A teraz- imDuzy wiecej wyjezdza, tym ja spokojniejsza.. Bo wiem ze nie bede na dziecko krzyczec, nie mam sie na kim wyładowac..wiec po prostu -wyciszam sie sama. Wszystko teraz biore ze spokojem,radoscia.. A jak cos nie wychodzi- to tu tylko pokrzycze, albo poplacze w poduche.

Wlasnie. Co do plakania w poduche.. To u mnie tak czesto. Zwlaszcza jak poloze sie, wtule w bluze Duzego i poczuje ten zapach..a jegobrak. Tesknie po prostu.
Ale on tez. Wczoraj napisal kilka smsow, bo przeplywali kolo Irlandii. I pisal juz ze wariuje. Ze juz 3 tygodnie, a powrot tak odległy.
Wiadomo -ja jestem z Misiem, u siebie, z rodzinką. A on- z bandą facetow. Wcale nie takich fajnych. :/
Echh... Wole sie koncentrowac na Misiu i mieszkaniu. Bo ja tez juz odchodze od zmysłow. To nasza najdluzsza rozłąka. :ico_noniewiem:
IDe ogladac karnisze.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 sty 2009, 14:24

Juli,no chyba cos tam na aparacie sie znajdzie,poszukam go w koncu...
i ja malo placze..kiedys mialam tak ze wogole nie plakalam,to bardzo zle....dopiero w ciazy mi emocje poscily i beczalam jak bobr o byle pierde...i jak juz hormony sie uspokoily to i przestalam plakac....malo jest sytuacji ktore mnie do placzu moga doprowadzic...a szkoda bo wiem ze to zdrowo sobie poplakac :ico_noniewiem:

Pati,to masz dzis szczesliwy dzien kobieto :ico_szoking: :ico_haha_01: nie no napoewno emocje byly,wiem jak to jest..ja tez zawsze mialam szczescie do takich glupich samochodowych sytuacji :-) ...no wyszlas obronna reka ale w drodze powrtonej uwazaj!!!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 sty 2009, 14:59

hej

jagodka i jak tam sie sprawy kciukow maja??
julii ja placze, nawet czesto, bo nie trzeba mi duzo, wystarczy jedno przykre słowo..
zbora no facet nawet jak ma katar to uwaza ze jest chory na maksa i musi odpoczywac, wiec jak twojemu i gardło zawaliło to juz wogole :ico_chory: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-19, 14:00 ]
a no i Pati miałas szczescie..uff..dobrze ze sie nic powaznego nie stało, no ale dla was znow wydatek nie? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 sty 2009, 15:14

Jagodka,sa juz jakies wiesci?????

[ Dodano: 2009-01-19, 14:26 ]
a ja robie klopsiki w pomidorowym sosie..na dzis i na jutro za jednym razem-lubie takie dwudniowe obiady :ico_haha_01: ....

podaje dla smakoszy lodow przepis na domowe :-D

smietana kremowka jakies 300ml wystarczy
bezy....ja dalam 8 krazkow wiekszych
platki migdalowe

ubic smietane,pokruszyc bezy ale nie na pyl tylko tak w rekach na male kawalki,dodac do smietany,nasypac garsc platkow wymieszac i zamrozic....ja polalam ostatnio jeszcze Irish creamem...mniammmmm

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości