Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2009, 18:06

wiecie o czym mysle?ze bardzo fajnie by bylo jakby majowki byly watkiem zamknietym :ico_noniewiem: znaczy sie mi by to odpowiadalo i wiem ze sporo watkow juz takie zaklada,bo to i Kamila bez obaw moglaby zdjecia nam pokazywac...i nasze smutki zale i rozterki bylyby tylko do naszego wgladu....i zdjecia wogole i filmiki nie bylyby publiczne,co Wy o tym myslicie? :ico_noniewiem: mi by sie podobalo ale nie wiem jak to zrobic :ico_haha_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

21 sty 2009, 18:07

GLIZDUNIA, ja uwazam ze to dobry pomysl. mysle ze najlepiej by wiedziala Ewcik jak to zrobic w koncu jest moderatorem

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2009, 18:10

Doris,super ze w przedszkolu sie zgodzili,bedziesz miala naprawde fajnie....my tez bysmy musieli isc sie chociaz rozgladnac za jakims dla Mayci :ico_noniewiem: nie wiem gdzie takowe jest u nas,ale wiem ze praktycznie pod domem mam szkole te taka jakby podstawowke dla najmlodszych :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

21 sty 2009, 18:24

ja się przywitam i zmykam was doczytać :-)

u nas szaro-buro ... więc nie chce się nic
na szczęście dzieci zdrowe, więc na "nudę" nie narzekam :-D

a i jestem za naszymi prywatnymi "spotkaniami" Ewcik Help :ico_sorki:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2009, 18:46

no oby Ewcik dotarla :ico_sorki: ...ja postaram sie zorientowac czy nie da sie tego jakos zalatwic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

21 sty 2009, 19:15

Hej

Nasz temat zamkniety ? czemu nie .. a a propo gdzie Ewcik ??
zaraz zagadam z Adminem oze da sie bez nij bo chyba jej dawno nie było ....

Doris a Ty teraz w Wawie ?? ale rozumiem ze prawko konczysz w Trojmoescie ?? trzymam kciuki ... ile sie u Was czeka na egzamin ??

No i super masz z tym przedszkolem ... a mowili cos o samodzielnosci w stylu pieluchy ?? bo u nas zasłaniaja sie brakiem mozliwosci sanitarnych ...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2009, 19:22

Kulka,noooo moze Ty nam zalatwisz,wiem ze da sie tak zeby utajnic juz ten istniejacy zeby posty nie przepadly nam :ico_oczko: plisss bylo by tak bezpieczniej....chyba dziewczyny sie zgodza? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-21, 18:26 ]
hehehe Kulka a Ty mi chyba cos obiecalas nie? :ico_haha_01: :ico_oczko: jak juz wpadlas to sie nam pochwal troszke,ja osobiscie Ci powiem ze Kuba bardzo przystojny jest i bedzie :-D chlopaczek ze hoho i te wloski,sliczny!!

[ Dodano: 2009-01-21, 18:42 ]
kurka,sama tu zostalam?no ladnie...ja to mam uzaleznienie naprawde :ico_puknij: :ico_haha_01:

Maya zjadla cale duze dosc ciastko z galaretka i owocami,chyba dobre wyszlo skoro sie skusila a raczej nigdy nie jadla :ico_noniewiem: ..teraz nawet biszkopt zajada :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-21, 19:12 ]
no dobra,to ja juz wiem do kogo isc z prosba o zrobienie nas "niewidzialnymi"tylko tu potrzebna jest Ewcik zeby dodala pozniej kazda z nas do grupy..a Ewcika nie ma.... :ico_noniewiem:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

21 sty 2009, 20:35

KUlka, przyjechałam na tydzień do gdańska by wyjezdzic reszte godzin, egzamin zdaję tutaj w gdańsku bo w warszawie to :ico_olaboga:

co do przedszkola... nie ma nic o samodzielnosci, ale jest taka ankieta ktora trzeba wypelnic przy zapisie i tam są pytania o stopien samodzielnosci - dokladnie opisane wszystko typu czy dziecko samo je, czy trzeba je karmic czy pamieta o potrzebach fizjologicznych czy trzeba przypominac itp. nawet diete dla alergijow prowadzą - wiec dla mnie bomba

ja zaraz bede kosztowac torcik Darii

ale mam doła - mojemu teściowi odbiło... z wynajmu tego mieszkania nie będziemy mieli nic, a kupe kasy władowaliśmy w to mieszkanie by doprowadzić je do stanui uzywlnosci, tam jest full wyposazenie itp. no i moj A. stwierdzil ze skoro tak jest to najprawdopodbniej zabierzmy wszystko co nasze z tamtąd... czyli meble, wyposazenie kuchni, pralka ldówka, mikrowela, odkurzacz... troche mi tak glupio ogołocić to mieszkanie, ale w końcu to nasze, nie?
w ogóle teść się obraził na A. bo on mu adresu nie podał tego w warszawie i że niby chcemy się ukryć przed nim bo nie płaciliśmy podatkow za wynajem - a to akurat nie prawda, placilismy i sie nie ukrywamy, po prostu powiedzial mu ze poda mu ten adres jak teraz w weekedn przyjedzie...

a w tym wszystkim najbardziej zal mi mojego A.

[ Dodano: 2009-01-21, 19:36 ]
Kulka tez jest moderatoprem wiec ona tez moze chyba nas dodac nie??

[ Dodano: 2009-01-21, 19:48 ]
no i apropo tego braku kasy z wynajmu... nie bede miala na szkole, bo za wyplate A. jakos wyzyjemy w warszawie... ale juz na moją edukacje nie bedzie, dopoki nie spaciumy samochdu czyli do kwietnia/maja wiec jestem zmuszona wziac rok urlopu dziekanskiego... :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-01-21, 19:55 ]
Daria, ciasto rewelcja! poprosze wiecej takich przepisow :ico_sorki:
tylko ja je zrobilam na duzej tortownicy i wyszlo płaskie, ale i tak pyszne :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2009, 20:56

oj Doris,Ty to masz z tym tesciem,czyli wszystko zabieracie co jest Wasze,no tak w sumie to cos za co placiliscie wiec nie powinno byc problemu...ale coz wynajmujacymi,dobrze rozumie ze skoro jest obrazony to zabiera Wam dochod z mieszkania i sam przejmuje wynajmujacych?niesympatyczna sytuacja,ale On taki artysta jak pisalas zawsze...czesto mu tak sie zmienia tok myslenia?

o no to powinno sie udac,to jaky Kulka mogla napisac w naszym imieniu do Emki zeby nas zrobic watkiem zamknietym byloby superowo nie?a potem tylko trzeba by bylo nas dodac,Kuleczko dasz rade? :ico_oczko: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-21, 19:58 ]
Doris,smakuje?to sie ciesze :-D ...a no fakt,ja mam taka mniejsza tortownice wiec mi wyszlo dosc wysokie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

21 sty 2009, 20:59

Obrazek

Napisałam do na forum moderatorow o co mi chodzi i czekam na odpowiec .. ja wiem z doswiadcznia ze da sie zamknac cały temat glowny bo sama taki mam ale czy da sie watek ?? a z tym dodawaniem to tu rzadzi Ewcik ale poradzimy ..


a własnie czemu jej nie ma ?

[ Dodano: 2009-01-21, 20:01 ]
Obrazek

to sa zdjecia z urodzin Filipa

[ Dodano: 2009-01-21, 20:03 ]
Obrazek

[ Dodano: 2009-01-21, 20:07 ]
Obrazek to swiateczne

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości