Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

20 lip 2007, 12:16

Evik.kp, a u mnie parówa tak gorąco że już sie rozpływam :ico_placzek: kilolek, o kurcze na pewno zdążysz tylko potem powiedz co ci mówili jak tam nasz mały Kubuś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

20 lip 2007, 14:50

Dobra dziewczyny to ja się żegnam i do miłego pisania :ico_haha_01:
Trzymajcie sie cieplutko i uważajcie na siebie. Przede wszystkim prosze się nie załamywać wszystko będzie dobrze :-)

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

20 lip 2007, 14:57

u mnie nie jest tak źle. jest ciepło, ale nie ma takiego upału. ja już po badaniu na cukier. nie było tak źle, jak myślałam. tylko jak wstałam, żeby pobrać drugi raz krew, to mi wszystko podniosło się do góry. wyniki odbiorę dopiero w poniedziałek, bo mieszkam na wsi i wszędzie muszę dojeżdżać. a dziś już mi się nie chce.
ze mnie też ostatnio leń wychodzi. nic mi się nie chce. a też muszę mieszkanie doprowadzić do porządku. ale najważniejsze to w końcu mam nową kuchnię-wszystko już poukładane, posprzątane. ale i tak teściowa spędza tam więcej czasu. dobrze, bo ja nie przepadam za gotowaniem. nie wiem co to będzie jak pojedzie :ico_olaboga: znów będę musiała ślęczeć przy garach.

[ Dodano: 2007-07-20, 15:04 ]
Evik mój mąż też pracuje od rana do wieczora. jest taki padnięty, że nie ma ochoty na nic. no może poza piwem, bo w to nie musi wkładać zbyt dużego wysiłu. a ja czuję się wtedy pomijana. :ico_placzek: ale wiem, że to nie jego wina. ma tyle na głowie w pracy...

[ Dodano: 2007-07-20, 15:07 ]
ratunku, właśnie zignorowałam ten temat i nie umiem tego zlikwidować :ico_zly:
wyskoczyła mi jakaś reklama i nacisnęłam nie ten krzyżyk co trzeba :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

20 lip 2007, 15:43

Evik.kp pisze:Dobra dziewczyny to ja się żegnam i do miłego pisania :ico_haha_01:
Do miłego :ico_oczko:
Agnieś81, ja tam sie na tym nie znam ale chyba skoro tu coś napisałaś to chyba już dobrze jest :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 lip 2007, 15:45

Ika202 pisze:powiedz co ci mówili jak tam nasz mały Kubuś :ico_oczko:

No z Kubusiem, wszystko w jak najlepszym porządku. Skubany ma wyniczki jak mało kto. Ale pasożyt jeden mały żeruje na mamusi. Ja mam koszmarną morfologię. Wszystko mi spadło. Aż stwierdziłam, żę może krwi mam mniej :ico_haha_02: Najbardziej żelazo. Dostałam rozpiskę co mogę a czego nie mogę i przechodzę na dietę "krwiotwórczą", która nawiasem mówiąc jest obrzydliwa (no poza pomidorkami). Mam jeść szpinak, wątróbkę i kaszankę :513:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

20 lip 2007, 15:52

kilolek, tak miałam z córą miałam tak słabe wyniki krwi że po cesarce chcieli mi krew przetaczać ale obeszło sie na szczęście teraz jak jest z moją krwią to dowiem się w środę :ico_oczko: a co do tej diety to ja po prostu głupieje teraz za wątróbka i sokiem pomidorowym aż mi apetytu narobiłaś :ico_sorki: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 lip 2007, 16:04

Ika, no to może się zamienimy???

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

20 lip 2007, 16:04

Zaraz oszaleje właśnie córa wylała mi na podłogę całego Kubusia :ico_zly: jedno co dobre zaczęła go sama sprzątać ale czemu czystym praniem które przyniosłam z dworu :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-20, 16:06 ]
kilolek, zamienić sie nie chcę ale wątróbkę z miła chęcią zjem :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 lip 2007, 16:16

Ika, oczywiście nie na wyniki, ale chociażby na tą ochotę. Ja bym zjadła coś słodkiego. Ale mi nie wolno, bo za dużo przytyłam :ico_noniewiem:

basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

20 lip 2007, 16:50

Hej Kobietki długo mnie nie było, ale nadrabiam zaległości i już przeczytałam wszystkie posty jakie napisałyście. Troche tego było.

Wiecie co zdecydowaliśmy razem z mężem że nasz 2 synuś będzie miał na imię MARCEL. Mam nadzieje, że nie ma pomyłki i nie bedzie tak jak mówi Ika, że po porodzie mój syuś okaże się Marcelą :ico_haha_01:

Choć powiem wam, że wczoraj rodziła moja koleżanka z pracy i urodziła chłopca, a prtzez całą ciąże lekarz mówił że będzie dziewczynka. Duże rozczarowanie ponieważ bardzo chciała dziewczynke bo jej mężczyzna z pierwszego związku ma syna :-)

Ja myślę, że jak miałam robione usg 3D to lekarz już nie mógł się pomylić bo było widać wyraźnie siusiaka :-) Z czego bardzo się ciesze bo pragnęłam mieć drugiego syna. Z tego co piszecie wszystkie chcecie dziewczynki ciekawa jestem dlaczego przecież chłopcy są superaśni. :ico_haha_02:

IKA powiedz mi czy miałaś dwie cesarki? Bo ja pierwszy poród miałam cesarkę z uwagi na ułożenie pośladkowe i teraz nie wiem na co mam się zdecydować? :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość