donaprile
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:17

03 sie 2008, 13:06

Jagna30, ja lece na KTG ... i obstawiam ze wszystko w najlepszym porzadku i mnie oczywiscie spuszcza do domu no bo co mnie maja trzymac jak i tak tlok maja ;) ale jutro moze sie z Lekarzem spotkam i sie cos pospieszy ;) will see... jak wroce to sie odezwe ;) Buziaki sierpnioweczki

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

03 sie 2008, 13:51

Ja wlasnie odespalam te straszna noc i juz czuje sie lepiej + oczywiscie boje sie kolejnej nocy.. bo juz czuje, ze nie zasne przed 2 lub 3 (podobnie jak Ty, donaprile). Maly sie rusza, wiec chyba wszystko okej.. a w srode badz czw. ide na konsultacje z moim poloznym, jak zwykle nie dowiem sie niczego nowego :-) ale milo bedzie pogadac o pierdolach :-)

Dzisiaj cos pochmurnie u mnie, niby cieplo, duszno itp. ale niebo biale, nie ma tego skwaru co zawsze (moje modlity o deszcz zostaly PRAWIE wysluchanie :-D).

Lece na kurnik.pl pograc w scrabble. Musze zmusic moje szare komorki do pracy :ico_noniewiem:

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

03 sie 2008, 14:23

witam :ico_ciezarowka:

mamy 3 sierpnia, ale ten czas sie wlecze, wczoraj po maratonie sklepowym mialam bóle@-owe, ale przeszły na wieczór, a dziś rano pierwszy raz sorki za te szczegóły- leciał śluz zabrawiony krwią, teraz jakies kawowe upławy mam, nie wygląda to jednak jak czop, nie wiem co to jest? wody, chyba nie bo mało tego jest, jak myślicie dziewczynki ?

miłej niedzieli i dobrego samopoczucia / rozpakowywania sie życzę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

03 sie 2008, 18:05

czesc sierpniowki tak zagladam do was kto sie tu wysypie jako pierwszy... :ico_szoking: a tu nic :ico_sorki:
shoo co do kola to po porodzie rewelacja bo jak boli krocze to usiasc mozesz swobodnie i nic cie nie boli, a nie na twardym lozku i nie wiesz jak usiasc by nie bolalo...
margarita83 lozeczko wypasione, slodkie i wogole slicznie bedzie mial szkrabik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
niunia no mi sie wydaje ze sie zaczyna u ciebie, teraz jak beda bole co 5 min trwajace okolo 20-45 sek przez minimum 30 min to lepiej sie szykuij...pozdro milej niedzieli
Olenka na spacerku z babcia, ciocia i moim facetem, a ja poczytam poodpoczywam, ale mi juz jej brak :ico_olaboga: :ico_placzek: paaaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

03 sie 2008, 18:21

Witam wszystkie :ico_ciezarowka: , te nowe również :-)

Po wczorajszym grillu jestem strasznie zmęczona, nie mogę dojść do siebie. Byliśmy dzisiaj w Łodzi w poszukiwaniu wózka w sklepie www.mamaija.pl ale niestety jestesmy załamani. Wybór jest ogromny, ale tak naprawdę nie ma tego co byśmy chcieli a jeżeli jest to kosztuje 4000zł :ico_szoking: :ico_zly: :ico_nienie:

Ale w owym sklepie kupiliśmy dla Majki 2 szt body na krótki rękaw :ico_brawa_01: cudne i paczkę pampersów do szpitala :-)

delfi1, jak widzisz nie zanosi się na żadne rozpakowanie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: mimo naszych najszczerszy chchęci - jak ty masz już fajnie :ico_brawa_01:

shoo, może masz rację z tym kurnikirm.pl, kiedyś założyłam tam konto i w coś grałam ale to było dawno. Chyba odświeżę konto i zajmę czymś innym mózgownicę niż samym porodem :ico_olaboga:
Wiecznie o nim myślę i mam jakieś dziwne głupie sny. Dziś w nocy obudził mnie mój mąż bo coś jęczałam pod nosem :ico_olaboga:

Postaram sie jeszcze wpaść później na chwilkę.
A jeżeli mi sięnie uda to kolorowych snów :-)

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

03 sie 2008, 19:55

witam sie popołudniem ;)

:ico_sorki: delfi oj też tak myślałam, ale po godzinie sie wszystko skończyło, śluz sie skończył i te bóle @-owe też, została za to od kilku dni biegunka i na zmianę zaparcia :ico_noniewiem: połykam węgiel ale to nic nie pomaga :ico_placzek: i nie wiem już sama czy to od tych grilowań ostatnich czy to z porodem związanie, co ma być sie okaże

coś nie widać ani słychać Gie- może własnie sie rozpakowuje... :-)

pozdrawiam Was

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

03 sie 2008, 20:06

czesc Laski :)

jestem u siostry, korzystam z laptopa :)

u Was ciagle cisza?? u mnie to samo... dzisiaj znowu bylam na KTG - zapis ok, mam znowu zrobic za dwa dni... eehh...

pogoda zdecydowanie nie na ciaze, stopy puchna, dlonie tez... oczy mam jakies podkrazone od niewyspania...


u mnie zadnych objawow, bolow brzucha, odchadzacych czopow, skurczow - NIC... kiedy to sie skonczy...??

bede tu jeszcze pare minut, moze ktoras by mi wyslala swoj nr komorki na PW, bo nie mam Was nawet jak powiadomic, jak cos sie zacznie dziac... :(

[ Dodano: 2008-08-03, 20:18 ]
AniaZaba - baaardzo dziekuje za nr tel - jesli pozwolisz, to bede Cie nekac sms-kami ;)

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

03 sie 2008, 20:22

Gie, ja mam tylko numer zagraniczny, wiec pewnie lepiej/taniej zeby jakas miejscowa :ico_ciezarowka: , ja pewnie nie bede miala komu zameldować wiec zgłoszę sie z meldunkiem parę dni po narodzinach

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

03 sie 2008, 20:26

Gie, nękaj :-D ja bym bez kompa i netu chyba umarła z nudów :-D jeśli tylko któraś z sierpniówek się rozdwoi to od razu dam Ci znać, czuję się jak Wasza strażniczka-promotorka-moderatorka :-D :-D
W dwuszeregu na porodówki marsz!! hihi
Wczoraj słyszałam w wiadomościach o oblężeniu porodówek i że odsyłają do domu, jeśli przyjedzie się za szybko albo czeka się na poród na korytarzu :ico_olaboga: nie boicie się że Was to spotka?

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

03 sie 2008, 20:34

NIUNIU - ok, nie ma sprawy :)

ANIAZABA - szczerze mowiac, moge rodzic i na korytarzu, byle juz... ;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość