Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 maja 2008, 14:18

z checia :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: oby cos pomoglo.... :ico_haha_01:

czortek mi wciaz spi...mam nadzieje ze przed 15 sie obudzi :ico_haha_01: bo zanim wyjedziemy i wrocimy do domu to bedzie po 17

[ Dodano: 2008-05-23, 14:20 ]
moze sobie jednak odpuszcze dzis te zakupy..ech nie wiem sama....
szkoda ze T pojechal do pracy autem...tak to bym wsiadala i za niedlugo worcila,a tak to tymi autobusami w godzinach szczytu przepelnionymi trzeba sie wlec..nie znosze tego

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

23 maja 2008, 16:40

ale Oski to super sportowiec w tym stroju :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fotki sliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to mial frajde super :ico_oczko:

moja wstala lewa noga i placze :ico_olaboga: obciele mi sie z jedzeniem
u nas pada i nici ze spacerku i maruda marudzi :-D

paulina83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:13

23 maja 2008, 17:26

Witam słoneczka.... :ico_buziaczki_big:

wiecie co tak weszlam i patrze i ten nasz temat "pobudkowy" jest wziety ze hoho...pamietam jak zakładałam go...jak mój maluch budził sie co chwilke, jak plakal a ja niewiedzialam co robic...i tak od posta do posta...wywiazały sie rady a potem ploteczki...i prosze teraz Pobudki Nr 3 hehehe (nice, nice) :)

Co do mnie, od 2 miesiecy mieszkamy juz na swoim...babcia dała mieszkanko i mowie Wam bez porównania...chodz czasu mam malutko to nie oddalabym tej samodzielnosci nikomu :)

buzia :*

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

23 maja 2008, 22:05

paulina83, witaj super ze Jestescie na swoim ciesze sie razem z Wami :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

rzuc kilka terazniejszych foteczek Kacperka :-) pewnie duzy chlopiec z Niego :ico_oczko:

ja bylam z Danielem w kosciele jeszcze jutro i koniec Bialego tygodnia,jutro beda swiecic prezenty i dadza obrazek a i dali ksizeczke zeby Daniel chodzil na 9 piatkow miesiaca i uzupelniac ma ja ksiadz ze sie spowiadal co oni jeszcze wymysla :ico_szoking:

moje dzieci spia :ico_spanko: maz oglada film a ja sie relaksuje :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

24 maja 2008, 07:19

dziendoberek
ja witam sie o poranku i zarazem zycze milego dzionka
za chwile wychodzimy z Oskim na ta wycieczke... co prawda zbiorka o 9 ale trzeba byc wczesniej i jkeszcze dojechac tam musimy...
mam nadzieje ze pogoda dopisze i nie bedzie padalo....

Paulinka super ze jestescie na swoim i uklada wam sie dobrze!! BBBarrdzo sie z wami ciesze! Zagladaj kochana czesciej i chwal nam sie swoim malym szczesciem :-D

milego dzionka

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

24 maja 2008, 09:16

Witam!
Nocka ok,ale pobudka juz o 6.30,durna kaczka gdakająca źle stała i właczała sie i obudziła Kacpra

Kurcze :ico_placzek: D odebrał dzis drugie wyniki badań kupy i jest glista :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: szlag by to trafił ,co za dziadostwo :ico_olaboga: nie było nie było i znowu cholera skądś sie wzięła :ico_placzek:
dobrze ze tamtego nie ma tej lamblii,ale zawsze cos k.... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Kacper jeszcze smarka i troche kaszle,ale dzis w końcu wyjdziemy z domu o ile padać nie będzie :ico_noniewiem:

Nat jak ja Ci zazdroszczę tej pogody ,u nas dalej nieciekawie,rano jakieś słoneczko było ale sie juz zmyło :ico_puknij: super zdjęcia i Oskarek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jak chcesz Nat tu wejdź ,co nieco pisze o tym tegorocznym rajdzie ,to juz jest tradycja bo po raz 29 będzie sie odbywał,my byliśmy dopiero raz w tamtym roku,teraz Kacper większy to będzie miał większą frajdę ,o ile D bedzie bo sama raczej nie pójde
http://www.prudnik.pl/cms/php/strona.ph ... men_szuk=0

Witaj Paulina ,ale Kacper juz duży chłopak,fajnie że jesteście juz na swoim :ico_brawa_01:

ide sprzątac,Kacper ogląda bajki disneya i wsuwa chlebek :-D a D poszedł po zakupy
potem zajrze paa

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

24 maja 2008, 10:16

witajcie :ico_sorki:
nocka spoko :-D pobudka przed 6 :-D

kasiekk, biedny Pelutek :ico_pocieszyciel: zycze mu zeby to dziadostwo jaknajszybciej wyszlo z niego :ico_buziaczki_big:

slyszlam ze glista jest trudna do wytepienia trzeba sporo czasu leki przyjmowac i powtarzac wyniki kalu
Kasiu badz dobrej mysli wszystko wyjdzie z niego i bedziecie szczesliwi :ico_buziaczki_big: trzymam kciuki

a moja Gabi na plecach ma wysypke w ksztalcie malinki i to jest z woda drobne krosteczki obok siebie :ico_placzek: zastanawiam sie co to jest jak jeje nie przejdzie do poniedziaku to pojde do lekarza aby to nie bylo zakazne :ico_placzek: :ico_placzek:

u nas pada i wieje malo glowy nie urwie :ico_olaboga: kiedy w koncu bedzie ciepelko :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

24 maja 2008, 13:14

Magda Kacper juz kiedys miał gliste ale wytępiliśmy ja za pierwszym razem,teraz mu wróciło po roku prawie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-05-24, 13:15 ]
nie wiem jak jest na dworze,15 st widzę na termometrze,a czy wieje nie mam pojęcia
nie pada i chyba nie będzie padać,słońca nie ma ale nie jest pochmurno,może w końcu pogoda sie zrobi :ico_sorki:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

25 maja 2008, 09:49

Witam po nieciekawej nocce :ico_noniewiem:
Nat zdięcia śliczne Szczecin za dnia też piękny ,my 2lata temu pogubiliśmy się w tym mieście i M ma uraz.
Kasiek szkoda Kacperka mam nadzieję że szybciutko to wytępicie , a co do tego rajdu to dlaczego nie chcesz póśc sama ??? nierozumię :boisz się czy co?
Magda :ico_szoking: nie mam pojęcia co to Gabi wyskoczyło a swędzi ją to ???

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

25 maja 2008, 11:39

dzień dobry
u nas nocka ok , ale kubus znowu zaczął popłakiwać przez sen chyba 5 choć jeszcze nie ma spuchniętych ale na pewno to one to ręce do buzi wpycha tak głęboko że aż ma odruch wymiotny czasem
teraz już śpi bo od 6 na ngach po 8 wyszliśmy z domu byliśmy mojej mamy chrześnicy (córka mojej mamy koleżanki )zanieść kopertę i kwiatki okazji komunii ,potem zawiozłam kubusia do dziadków , pojechałam na zakuy, ogarnęłam mieszkanko , obiadek wstawiony a dzidzi śpi :ico_oczko: po południu przychodzi do nas kuzynka z rodzinką na działkę i my robimy sobie dzień matki :580: :597: :597: :597: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: na działce
paulina83, super że wam się układa , czekamy na nowe fotki Kacperka
Natashka, jak po wycieczce ? pokaż fotki z tej doliny miłości :ico_haha_01:
kasiekk, :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: biedny kacperek ,trzymam kciuki żeby udało się wytępic za pierwszym razem , a może znowu od tej Emilki Kacperek podłapał :ico_noniewiem:
miłego dnia :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
u nas słońce narazie mam nadzieję że sie utrzyma do wieczora :ico_oczko:
bo wczoraj byliśmy na działece i złapał nas deszcz a gdy tego mało to kubus zrobił taka rzadką kupkę ze nogawką poszło :ico_olaboga: , zmieniłam mu pampersa ale spodni nie miałam :ico_puknij: i po tym deszczu od razu do domu ,taka nasza przygoda , już jak skończymy robotę na działce muszę zrobić tam garderobę kubusia :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość