margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 sty 2009, 19:33

Katka, moj R. na pierwszym usg nie byl bo ja prosto z pracy na nie pojechalam a na tym ostatnim byl i tez bylo ono dopochwowe lekarzowi to nie pzreszkadzalo ale mnie chyba troszke krepowalo nie wiem jakos pozniej glupio bylo mi spojrzec mu w oczy
Lalka, ślicznie Hanusia ma w pokoju

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

08 sty 2009, 20:41

aha miałam napisac że właśnie next wychodzi taniej na allegro,niestety w Polsce nie ma sklepu firmowego :(

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

09 sty 2009, 09:57

Lalka, ale Hania ma wielki pokoik i ile zabawek :ico_szoking: :ico_haha_01:
super normalnie, musicie miec duze to mieszkanko, Hanie ledwo widac miedzy tymi zabawkami.

moj M. chodzil ze mna na kazde usg ale dopiero wtedy jak przez brzuch mialam robione :ico_oczko:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

09 sty 2009, 10:53

ale tu pustki...
ja się chyba zaraziłam od Hani ,gardło mnie boli i ogólnie czuje się nie za dobrze..
miłego dnia

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

09 sty 2009, 12:04

hej :ico_haha_02:

Śniły mi się dzisiaj koszmary, całą noc, krwawiłam i poroniłam malutkiego dzidziusia :ico_placzek: To nie jest pierwszy raz, gdy śnią mi sie takie straszne rzeczy. Czuje sie fatalnie. Jeszcze brzuch zaczał mnie mocno bolec, wystraszylam sie i wziełam no-spę.

Lalka pokoik Hanusi jest sliczny !!!

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

09 sty 2009, 12:10

Czesc Dziewczyny,my już po śniadanku,za nie długo jak sie wypierze,to mamy zamiar sie przejsc na kawke do babci,z Piotrusiem juz lepiej,krostek nie przybywa,słoneczko pięknie u nas świeci...
Katka, nie przejumuj sie snami,mi tez sie ostatnio sniło że poroniłam,i rózne straszne rzeczy....
Lalka, ty sie kuruj kochana,właz pod kocyk i sie grzej ,musisz byc zdrowiutka.
eve81, hejka!!!

[ Dodano: 2009-01-09, 11:42 ]
dziewczyny do ilu dni trzba dostarczyc l4,bo ja mam do dzisiaj,a w poniedziałek ide do lekarza po następne l4,ale nie wiem czy dam rade je dostarczyc w poniedziałek......

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

09 sty 2009, 14:16

Lalka normalnie plac zabaw ten Twój bąbel ma
extra :ico_brawa_01:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

09 sty 2009, 15:17

Katka nie stresuj się snami!!ja też miałam takie koszmary w ciąży z Hanią,a wszystko bez stres i lęk.urodzisz w terminie piękne zdrowe ,maleństwo!!!zobaczysz

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

09 sty 2009, 15:23

Hej dziewczynki :-D :ico_haha_01:

Lalka: no normalnie Twoja córcia ma w pokoiku raj na ziemii :ico_haha_01: A powiedz czy sami jej malowaliście tak fajnie ściany że dół w ciemniejszej barwie i falisto?? Bo super to wygląda :ico_haha_02:
Widzę że Hania też ma namiocik do chowania się hihi, Milenka też ma i "zakazane" rzeczy tam sobie gromadzi (piloty, płyty DVD itp.)
Swoją drogą kiedy Ty masz czas ogarniać tak duży pokoik po zabawie?? :ico_haha_01:

Przed chwilą była u mnie teściowa, wzięła mi nawet Milenkę na troszkę na dwór, więc mogłam obiadek spokojnie przyszykować, rzadko zdarzają jej się takie pomocne podrygi ale miło mnie zaskoczyła :ico_oczko:

Dzięki za pocieszanie mnie z tą przeziernością, ale powiem Wam delikatnie że już mam taki mętlik że szok. Wymyśliłam sobie że zadzwonię wczoraj do gabinetu mojej ginki i po prostu spytam wprost czy takie badanie mi wykonała, ale słuchajcie non stop odbierała jej pomocnica i przedłużała temat (kazała dzwonić co pół godziny, bo niby wtedy pani doktor będzie wolna) :ico_puknij: , aż w końcu po 5 połączeniach nadzwyczajniej w świecie sobie podarowałam. Ale znalazłam jej stronę internetową i wysłałam emaila z zapytaniem, żeby mi w końcu powiedziała czy te badania robila czy nie, ale wątpie że odpisze...
Wogule to dzwoniłam też dzisiaj do szpitala wojewódzkiego na ginekologię pytając się czy wykonują takie badania to babka na izbie przyjęć kazała mi połączyć się z oddziałem noworodków, i powiedziała że nie ma zielonego pojęcia czy szpital takie badania wykonuje... :ico_szoking:
Wpadłam jeszcze na jeden pomysł - zmieniam lekarza prowadzącego. Powód: czuję że babka traktuje pacjentki ilościowo... Ostatnio na tak ważnej wizycie (po szpitalu itp..) nie dała mi zdjęcia USG, nawet nie zmierzyła dzieciaczka i nie zważyła... Nie kazała brać w dalszym ciągu Feminatalu (co i tak robię) twierdząc że po witaminach rodzą się duże dzieci :ico_puknij: Poza tym badanie moczu wykazało liczne bakterie - co też słyszałam że jest niebezpieczne, a ona nic mi na to nie przepisała :ico_olaboga:
Nie zleciła nawet badań moczu, krwi itp. na następną wizytę :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ale już mam namiary na bardzo chwalonego lekarza faceta, i podjęłam decyzję że we wtorek umówię się na wizytę do niego, ma sprzęt do zdjęć USG 3D, ponoć dobry sprzęt, ludzkie podejście do pacjentek :ico_oczko:
Nawet czytając opinie na ogólnopolskiej stronce o znanych lekarzach ma ponad 90% pozytywnych opinii, natomiast moja obecna ginka niecałe 4%...
Aha i na internecie jest taki artykuł tego lekarza do którego mam zamiar się umówić o wczesnej wykrywalności ewentualnych wad, i pisze tam że wykonuje to po 15. tygodniu.

Mam nadzieję że Was nie zamęczyłam tymi wywodami.. :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-09, 14:36 ]
Katka: nie martw się tymi snami, jak byłam w ciąży z Milenką to też różne banialuki mi się śniły, że budziłam się w nocy z kołataniem serca itp. ale myślę że bierze się to po prostu z ciągłej troski o maleństwo, i myślenie o nim dwieście razy na dobę :ico_oczko: :-D :ico_oczko:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

09 sty 2009, 15:59

Kajunia o matko :ico_olaboga: co z tymi bakteriami w moczu??wyleczyaś je ?? :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość