Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 cze 2009, 21:40

Iwona H,
no to masz szczescie że Twój synek jeszcze się nie buntuje...albo może nie będzie się wogóle buntował, kto wie każde dziecko jest inne...
Kristi, Aginka...no to podobnie jest z moim dzieckiem jeśli chodzi o ubieranie...
Aginko ale czady miałaś z Kapikiem retyyyy :ico_olaboga:
ale Antek tak samo, rano za chiny nie chce się ubrać...trzeba go namaiwać prosić, przekupiać....retyyyy!!!!!!!!!!
...ale jakos to się udaje, odwracam uwagę, daję mu chwilkę żebyśmy odsapnęli i ...UDAJE się...

Aginko trzymam kciuki za Ciebie i za Twoją decyzję...zebyś do Niej dojrzała tak do końca i jaka by ona nie było jestem z Tobą...i z całego serduszka trzymam kciuki&&&

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 cze 2009, 21:55

Magdalena_82, ja nie miałam czasu by odsapnąći odwrócić uwagę Kapika od ubierania - musieliśmu o 6:20 wyjeżdzać do przedszkola - ale cała ta sytuacja brała się też z niechęci do chodzenia do przedszkola właśnie - przynajmniej tak sobie to tłumaczyłam - on za każdą cenę chciał spowodować opóźnienie lub że się poddam i nie pójdzie do przedszkola ....
Aginko trzymam kciuki za Ciebie i za Twoją decyzję...zebyś do Niej dojrzała tak do końca i jaka by ona nie było jestem z Tobą...i z całego serduszka trzymam kciuki&&&
Dzięki - wielkie dzięki - boję się okropnie - ale wiesz czego ??? powrotu depresji .... boję się że stracę kontrolę nad sobą .... póki co staram się trzymać ..... po paru nieprzespanych nocach stwierdziłam że jednak zaczyna się ze mną "coś" dziać dziwnego ....nie moge pozwolić by mnie dopadały takie doły .... bo wtedy tylko krok do stracenia panowania nad sobą ..... także prośba do Was - jak mnie nie będzie tu kilka dni - błagam przywróćcie mnie do pionu - jest mi to potrzebne ... trzeba namnie nakrzyczeć i przypomnieć mi podstawowe wartości w życiu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 cze 2009, 21:56

A to wlasnie u mnie jest troszke inaczej,Nicole to sama mi ciuszki przynosi i kaze sobie je zalozyc :-D A jak chce jej ubrac bluzke co sie jej nie podoba to zaczyna protestowac.. Oh udana..
A ja juz starlam ziemniaki na placki ziemniaczane i juz jutro beda u nas placuszki :-) Dostalam jakos smak,a moje dzieci wprost je uwielbiaja. I mam juz mniej roboty,zasypalam maka zeby nie szczernialy (stary sposob :))

Aginka ja tez zycze powodzenia i trzymam kciuki za dycyzje ktora podejmiesz..Ale z drugiej strony ile sie mozna meczyc?? Sama wiesz najlepiej ..
A i Kacperek dal ci tez popalic udany chlopczyk :-) Moje dzieci tez uwielbiaja sie razem kapac,ale ja zawsze jestem przy nich bo sa male,i tak strach ich samych zostawic :ico_oczko: a Kacperek to pewnie uwaza na siostre podczas kapieli :ico_haha_02:

Milej nocki i dobranoc pa :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 cze 2009, 22:04

a Kacperek to pewnie uwaza na siostre podczas kapieli
hi hi hi - ja to musze uważać zeby Malwina nie podtopiła Kapika :-D ale uważają na siebie też....ale najlepsze jest to jak interesują ich -różniące się części ciała - bo wiecie - Kapik to duży już chłopak- a taki głupiutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: -ale bardzo dobrze - niech najdłużej będzie dzieckiem ....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 cze 2009, 22:09

Aginka no domyslam sie z to moze byc ciekawe,a jak tulmaczysz Kacperkowi ze on ma cos innego niz Malwinka? POzniej i ja bede moim dzieciom tez tulmaczyc taka wlasnie roznice miedzy dziewczynka a chlopczykiem :-> A Malwinka to taka jest .. juz by chciala brata podtopic.. ale pewnie by sie jej nie dal :-) .. A masz racje,niech Kacperek bedzie jak najdluzej dzieckiem,zawsze zdazy wydoroslec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 cze 2009, 22:15

Kristi, on do momentu pojawienia się siostry na świecie myślał że mamusia też ma cycusia - on tak mówił a ja tego nie negowałąm - kąpałam się z nim i wiesz on wogóle nie był zainteresowany .... wogóle ..... ale od początku nagośc to u nas normalka ..... hm... póżniej jak pojawiła się MAlwinka był odrobinkę zdziwiony - gdzie ten cycuś ? - ale sam sobie odpowiedział że ona ma go "tam" w środku :-D potem powiedziałam że dziewczynki mają dziurkę - w zeszłym tyg zapytał czy my tą samą dziurką sikamy i robimy kupki ??? - odpowiedziałam - nie ..... więcej nie pytał narazie ale bacznie obserwuje :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 cze 2009, 22:58

ale wiesz czego ??? powrotu depresji .... boję się że stracę kontrolę nad sobą .... póki co staram się trzymać ..... po paru nieprzespanych nocach stwierdziłam że jednak zaczyna się ze mną "coś" dziać dziwnego ....nie moge pozwolić by mnie dopadały takie doły .... bo wtedy tylko krok do stracenia panowania nad sobą ..... także prośba do Was - jak mnie nie będzie tu kilka dni - błagam przywróćcie mnie do pionu - jest mi to potrzebne ... trzeba namnie nakrzyczeć i przypomnieć mi podstawowe wartości w życiu :ico_sorki:
najwazniejsze że wiesz co może się z Tobą dziać...to juz połowa sukcesu...
jak masz takie odczucia to może idz do lekarza...zawsze na poczatku lepiej...niż jak jest już choroba...wtedy zawsze cięzej się otworzyć...podczas rozmowy z lekarzem...
ja wiem co to jest taki lęk...
ale dobrze że o tym mówisz, że chcesz rozmawiać!!!

Aginko masz jak w banku, ja będę na Ciebie "krzyczeć" i Cię przywoływać.
Jesteś bardzo silną kobietką i nie tylko ja to wiem...dziewczyny napewno też tak powiedzą...napewno też życie nauczyło Cie byc silna i twardą...
Dasz radę...MY CI POMOŻEMY. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

PS przepraszam za te "wymądrzanie" się....może tak to brzmi w tym moim poście...ale nie chciałam zle...chcę Cię Aginko wesprzeć jakoś...
trzymaj się kochana!!!!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 cze 2009, 23:04

ale dobrze że o tym mówisz, że chcesz rozmawiać!!!
narazie jeszcze chcę / musze bo wiem czym to pachnie

Dasz radę...MY CI POMOŻEMY

poprostu Was kocham - chyba nawet same nie wiecie ile Wam zawdzięczam ..... to forum - Wy -to mój drugi dom ..... dziękuję bardzo za wszystko

[ Dodano: 2009-06-03, 23:05 ]
Magdalena_82, stokrotne dzięki ..... krzycz ile wlezie :-)

[ Dodano: 2009-06-03, 23:07 ]
idę się przytulić do dzieci .....
:ico_spanko: dobrej nocy

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 cze 2009, 12:57

Dzien doberek ;)
U nas dzisiaj taka sobie pogoda,wieje znowu ale bylismy juz na spacerku. Najpierw cale mieszkanko posprzatalam i poszlismy na spacerek.Kupilam dzieciom u piekarza Brezle i bylismy tez na Placu Zabaw. Zaraz Marcusek idzie spac,a pozniej moze Nicolka zasnie. a jak nie bedzie chciala to bede smazyc placki ziemniaczane. Pozatym to moje dzieci sie ladnie bawia teraz. Milego dnia wam zycze :-)

Aginka dokladnie tak samo mysle jak dziewczyny ze mozesz na mnie liczyc i na tego Kopa tez :-)
Ja mysle tez jak ty ze jak mam potrzebe wygadania sie to po prostu wyrzucam to z siebie tu u was a wy pozniej mi doradzacie i to takie jest piekne i czasami tego potrzebuje.
Aginko trzymaj sie jestesmy z Toba.
Ja tez zawsze przed snem sie do moich dzieci mocno przytulam :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

04 cze 2009, 22:33

U nas dzisiaj taka sobie pogoda,wieje znowu ale bylismy juz na spacerku.
A my nadal kisiliśmy się w domu, kurczę jak nie deszcze to okropny wiatr wieje :ico_olaboga:

Od jutra przez 3 dni organizowane są u nas dni miasta, w planach jest dużo fajnych atrakcji dla dzieci - konkursy, przedstawienia, występy i najważniejsze dla Patryka - Bob Budowniczy - spektakl interaktywny, dla Patryka będzie świetna zabawa. Mamy zamiar iść i oby tylko pogoda dopisała (ostatnio w kratkę - jak nie deszcze to wiatr i tak na okrągło :ico_zly: )

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość