Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 maja 2008, 12:40

Jasnie Pani :) pisze:Madziorka hehe, wiesz, ze lubie skandale i znalazlam sobie ten twoj wateczek

nieładnie tak szpiegować dziewczyny :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :ico_oczko:

Eve piękne zdjątka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

27 maja 2008, 17:42

ja na chwilke...

dowiedziałam się wczoraj, że na zabkowanie najlepszy jest taki proszek Ashton&Parsons Infants powders
ja to kiedyś kupiłam, ale leży bo niebyło potrzebne :ico_sorki: ale mowia ze super na ząbkowanie...
do kupienia w Boots-ie...
chyba ze juz stosowałyscie to sorki za madrzenie...

A byłam rano w surgery...juz sama niewiem co mysleć...nagle sie okazuje ze to jakas infekcja i goraczka i katar i oczko to od niej...a tamta mowiła ze katar z okiem niema nic wspolnego :ico_noniewiem: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 maja 2008, 22:12

Mróweczka pisze:A byłam rano w surgery...juz sama niewiem co mysleć...nagle sie okazuje ze to jakas infekcja i goraczka i katar i oczko to od niej...a tamta mowiła ze katar z okiem niema nic wspolnego
wiecie co jak ja czy ktos ze znajomych idzie do lekarza to obojetnie co by mu nie bylo dostaje zawsze jeden lek-PARACETAMOL-a oststnio to sie usmialam jak maz byl i mowi swoje obiawy churoby-pani w kompa wklapuje i pstryk Enter-i wyszlo ze to infekcja-zalecany paracetamol :ico_haha_01: i troszke sie boje zeby mojego bobo tak nie traktowali :ico_placzek: jak bedzie chore no ale co na to moge poradzic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 maja 2008, 22:29

hej dziewczyny!!!
mój Franko dziś 6 razy sraka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i to od pasa po nogi :ico_szoking: nie wiem co jest grane skoro zawsze ma zatwardzenie :ico_szoking:
a ja chora jutro ide po antybiotyk i jak mi da paracetamol to ją zabiję :ico_zly: no ale ta moja lekarka jest na razie ok i sie przejmuje i dba o nas wiec myślę ze nie bedzie źle :ico_olaboga:
Fran włąśnie uśpił Jace :ico_olaboga: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

27 maja 2008, 22:37

my bylismy dzis u lekarza
diagnoza taka jak myslam czyli nie angina
lekarz stwierdzil ze ten bialy nalot wlasnie jest powodem chrypki, dziwne ale co mialam robic przyjelam, oczywiscie zadnych lekow ani nic podobnego nie dostalismy
lekarz wogole jakis taki mily ale nierozgarniety, gdybym ja nie otworzyla Szymciowi buzi ta lekarska szpatulka to pewnie gardla by mu nie zbadal, a i tak pewnie niewiele widzial jak ja mu otwieralam buzke,
udalo sie zalatwic recepte na specjalne mleko dla alergikow, tylko ze w aptece nie mieli i dopiero w czwartek mam odebrac
z tym mlekiem to bylo tak ze poszlam z puszka tego naszego bebilonu pepti, ale on oczywiscie nie wiedzial jaki to odpowiednik w UK dobrze ze ja wiedzialam :-D a lekarz jak dalam mu puszke to siadl to laptopa i zaczal na google wyszukiwac :ico_olaboga: niezle co...heh
i jeszcze w czwartek czeka mnie wizyta u GP, ale to juz dotyczy mojej osoby,
Szymon jeszcze nie spi mimo usilnych staran tatusia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

27 maja 2008, 22:51

martuchafrost, nasz lekarz tez jest spoko i sie przejmuje...ale tamta to była okulista z pogotowia ale na całe szczescie juz u naszego byliśmy...przepisał nam kropelki-antybiotyk...
A Franio może sobie organizm oczyszcza?? Moze za duzo winogronek?? moj jak sie najadł kiedys za duzo miał własnie sraczke straszna... wazne zeby pił

a mnie tez coś bierze...ale ja sie niedam :-D

mmarta81, z jednej strony to dobrze ze niewpierdzielaja odrazu antybiotyku jak to maja w zwyczaju polscy lekarz w wiekszosci...no ale czasem to juz przegiecie z tym paracetamolem hehe

eve81, Oni sa przewaznie mili...i niedouczeni chyba...

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 maja 2008, 23:15

Mróweczka pisze:z jednej strony to dobrze ze niewpierdzielaja odrazu antybiotyku jak to maja w zwyczaju polscy lekarz w wiekszosci...no ale czasem to juz przegiecie z tym paracetamolem hehe
no tak wiadomo antybiotyk to nic dobrego...ale czasem koniecznosc :ico_noniewiem: ale sobie dobra kolacyjke zrobilam :-D tarta marchewka i jablkiem :ico_brawa_01: i malej tez smakowalo tak fika teraz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 maja 2008, 08:35

Mróweczka mój Fran jeszcze nigdy winogrona nie jadł wiec to nie od tego :ico_oczko:
dzis w nocy megasraka :ico_olaboga:
a ja mam doła :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 maja 2008, 12:19

martuchafrost pisze:dzis w nocy megasraka
oj to pewnie cos zlapal w stylu grypy brzusznej :ico_noniewiem: biedaczek
martuchafrost pisze:a ja mam doła
:ico_placzek: :ico_placzek: ja tez i wogole to chce do Polski znowu jechac :ico_noniewiem:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

28 maja 2008, 18:10

kurcze ja tez dzis mam dola to chyba ta pogoda :ico_olaboga:
i ja to juz nawet nie wiem gzdie chce jechac bo do polski nie tu nie ehhhh :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość