tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 lip 2011, 10:01

a najbardziej schudnac pozwloily mi 3 spacery dziennie z wozkiem ...u mnie w Londynie wszedzie jest pod gorke i to spora ...wiec 6 godzin spacerowania z malym zrobilo swoje...ale rozumiem ze z 2 dzieci jest to niewykonalne wiec nie wiem co poradzic...

ja mam znow inny zupelnie problem ...bo ja sie sobie nawet po tej ciazy podobam...powiedzmy ze wygladam przyzwoicie ...natomiast mojM.stwierdzil ze on juz wcale nie jest o mnie zazdrosny :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ...

ja odebralam to w ten sposob ze juz nie jestem ladna kobieta...i tez mam dola :ico_placzek: bo przed ciaza to mi skubany nawet telefon sprawdzal...taki byl niepewny :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 lip 2011, 10:03

patrycjaaa, nie końiecznie musiałaś coś zjeśc,nie myśl tak bo oszalejesz
może tak się przestraszył
dzieci różnie reagują
ale wiem jak to jest jak dzidzi płacze i nie chcę się upsokić
mi tez żal :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 lip 2011, 10:07

aga216trzymam kciuki za wyniki Paulinki ... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: koniecznie daj znac co i jak

Patrycjaaaja tak jak aga216 mysle zebys dala sobie troche luzu ...dzieciaczki placza z roznych powodow ...czasem poprostu musza dac upust energii/frustracjii i to wcale nie znaczy ze to Twoja wina...a ztego co czytam to Ty i K jestesacie naprawde bardzo troskliwymi rodzicami i jestem pewna ze malej zadna krzywda sie nie dzieje :ico_sorki:

[ Dodano: 20-07-2011, 10:08 ]
a ja dzis sie spotykam z baragada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i w koncu poznam jej Ale :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: strasznie sie ciesze

[ Dodano: 20-07-2011, 10:19 ]
wypazacz butelektez mam i chwale sobie chociaz karmie cycem wiec rzadko uzywam...ale jak musialam odciagac to fantastyczny byl do laktatora :ico_brawa_01: niestety jestem w Wawie i nie pamietam jakiej firmy...bo byl odziedziczony po ciotce...ale mysle ze Avent...ale taki duzy stojacy sam i tylko sie pstryka przycisk i odrobine wody dolewa ale nie trzeba bylo wkladac do mikrofali :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 lip 2011, 10:54

Blanka26 fajniutkie zdjęcia :-) ja też uwielbiam las!
A Twój Mati jak się już zmienił! Śliczny chłopiec

Aniaaa nie wiem co CI doradzić z tym pokarmem... A czujesz, że masz go mało i dlatego malutka się nie najada? Jak tak często chce jeść i kończy to płaczem...

NowaSejana to zdolną masz córcię jak się tak kula na brzuszek sama :-)
Co do smoczka to ja też mam butelki z AVENTU i kaszkę podaje w smoczku 3-przepływowym.
Ogólnie kupiłam te smoczki bo myślałam, że są dobre, ale jak sprawdzałam jak z nich się pije to dla mnie z wszystkich stron leci tak samo mocno :ico_noniewiem: i podaje tylko do kaszki bo mlekiem już się Witek krztusi

patrycjaaa oj biedna nieźle przeszłaś z tym krzykiem małej. Ja wiem co czujesz mój miał też takie napady jak godzinę bitą ryczał, cały siny i nic nie można było zrobić by się uspokoił...
Ale można się pocieszyć tym, że dziecko szybko ten ból zapomina, i często za chwilkę po płaczu się już śmieje :-)

aga216, no to miała malutka kuj kuj... biedna, a z paluszka jej pobierali? Oby wyniki były dobre :ico_sorki:

szkoda, że wcześniej nie słyszałam o tym wyparzaczu bo do laktatora by mi się strasznie przydał :ico_sorki: pamiętam jak nienawidziłam za każdym razem myć tych wszytsich części z osobna :ico_zly: a szczególnie jak w nocy zaczęłam też odciągać....
Na następne dziecko na pewno kupię :-D

[ Dodano: 20-07-2011, 11:04 ]
w ogóle musimy kupić nowe łóżeczko, bo to co mam jest takie malutkie :ico_olaboga:
zresztą chce przenieść je do drugiego pokoju, by już odzwyczaić spania razem z nami.
Ale chyba turystyczne kupie... Ma któraś z was chyba, sprawdza się?

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 lip 2011, 11:05

NowaSejana Ciężko o nowy rozum dla facetów,żeby w końcu myśleli jak należy... :ico_olaboga: Bo stwierdziłam,że i po złości nic nie wskóram. Z resztą ja się już tym nie przejmuje ważne,że mała zdrowa i prawidłowo się rozwija :ico_haha_02:
Widzę,że wspominacie tutaj o celulicie. Na szczęście go nie mam ale rozstępów to mi nie brakuje heh... Ciężko zaakceptować ciało po ciąży :/ Ile sie namęczyłam żeby jakieś zdjęcia tutaj dodać i nic nie wyszło. Chyba musi zostać tak jak jest...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 lip 2011, 11:18

aga216, po ciezy z blizniaczkami dostalam @ jak mialy 7 mies. a po Marceli juz teraz... no trudno... wazne, ze az tak mocno nie boli... tez myslalam, ze jeszcze troche jej nie bedzie...
ja tez sie zastanawiam nad rozlozeniem spacerowki, bo mala ma coraz mniej miejsca w gondoli... moze z 5 cm jej zostalo :ico_olaboga:
a ja dzis sie spotykam z baragada i w koncu poznam jej Ale strasznie sie ciesze
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super.. dawno jej na forum nie widzialam...

[ Dodano: 20-07-2011, 11:21 ]
Co do smoczka to ja też mam butelki z AVENTU i kaszkę podaje w smoczku 3-przepływowym.
Ogólnie kupiłam te smoczki bo myślałam, że są dobre, ale jak sprawdzałam jak z nich się pije to dla mnie z wszystkich stron leci tak samo mocno i podaje tylko do kaszki bo mlekiem już się Witek krztusi
ja dla Marceli tez mam 3ke (3przeplywowy to rozmiar 3, czy cos innego) i mala pije bez problemu z niego, ale wydaje mi sie, ze kasza moze nie przejsc... no i widzialam, ze od 6 mies. jest 4ka
Ciężko zaakceptować ciało po ciąży Ile sie namęczyłam żeby jakieś zdjęcia tutaj dodać i nic nie wyszło. Chyba musi zostać tak jak jest...
ja tez mam z tym problem, ale nic nie poradze.. po 2 ciazach jak modelka wygladac nie moge...

[ Dodano: 20-07-2011, 11:27 ]
Dobrusia, wlasnie przyczytalam, ze to nie taki z 3 dziurkami tylko z jedna wieksza tak??

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

20 lip 2011, 12:52

ja smoczek kupilam 2 to jest 3-6 miesiecy mi z aventu nie chciala pic dalam na probe tomme tippe i pila wiec jej chyba smoczek nie odpowiadal bo smoczki tez mialam z aventu silikonowe i dopiero jak kuoilam z kauczuku to sie nauczyla i dobrze bo teraz jak jest senna klade do lozeczka i daje smoka pieluche obracam na boczek wlaczam modul grajacy taki byl przy lozeczku i sama zasypia nie musze nawet przy niej byc :ico_brawa_01:
ja mam Dobrusiu lozeczko turystyczne sprawdza sie swietnie pozniej wkleje zdjecie udalo mi sie wylicytowac na allegro uzywane za 175zl z przesylką i dostalam jeszcze duzo gratisow a stan idealny bo poprzedniczka dala za niego cos ok 300zlale coreczka nauczyla sie spac z nimi i sie nie przydalo teraz naciagam jej moskitiere na lozeczko bo komary w nocy strasznie gryza i mam spokój plozy do bujania sa ale nie trzeba ich montowac bo to lozeczko jest na podwieszanym materacyku wiec samo sie kolebie ;)
co do gondolki to ja mialam we wozku taka wykladana no i musialam juz ja wyjac bo malej bylo ciasno i mam mozliwosc przedłużenia tej gondolki a pozniej z tego wozka zrobic spacerówke
dzieki dziewczyny za pocieszenie mam nadzieje ze juz nie bedzie plakac tylko dziwne ze u nas nie plakala a juz ktorys raz z koleji jak jade do mamy to ja ten brzuszek zaczyna bolec moze atmosfera jej tam nie opowiada u nas taki spokoj ale nie ze caly czas cicho bo nauczona jest spania w halasie ale u moich rodzicow zawsze taka nerwowa atmosfera jest moja siostra wiecznie tam z dziecmi jest non stop glosno jak mala chce usnac to nigdy nie moze i sie pozniej denerwuje Hubercik m 3 latka i non stop do niej podchodzi i dotyka ja noskiem i patrzy w oczka a ona sie boi bidulka ja potrzebuje odwiedzic moich rodzicow siostry ale powiem wam ze jak tam jade to wiecznie jestem umeczona nigdy nie odpoczne :ico_sorki:
ja ceulitu nie mam ale rozstepy tak najwiecej na brzuchu i piersiach :ico_sorki:

[ Dodano: 20-07-2011, 12:55 ]
a ja dzis sie spotykam z baragada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i w koncu poznam jej Ale :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: strasznie sie ciesze
to super ze wkoncu sie spotkacie dawno sie nie widzialyscie ;) pozdrowienia dla niej ;))

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 lip 2011, 13:01

Dobrusia, wlasnie przyczytalam, ze to nie taki z 3 dziurkami tylko z jedna wieksza tak??
tak, ma taką podłużną szparkę i chy7ba jeszcze jedną dziurkę pod spodem. I na smoczku są narysowane rzymskimi I, II, i III, no i powinno lecieć z każdej inaczej, ale dla mnie tak samo z każdej leci :/ i na mleko za szybko

Ja mam we wszystkich 2-ki ale przekułam sama 3 dziurkę ;p

współczuje @, ja też właśnie teraz mam :ico_zly:

Gwona, hej, wszystkie chyba na ciała swoje trochę narzekamy :-) dobrze, że córcia się zdrowo rozwija.
Wjedź może na tą stronę: http://imageshack.us/
tam wybierz ikonkę 'Browse' i wybierz zdjęcia jakie chcesz przesłać :-) najlepiej jak zdjęcie nie waży za dużo, bo się długo wczytuje... Potem kopiujesz 'Kod Forum' i wklejasz w posta.
Może się uda to zobaczymy Twoją pociechę :-)

[ Dodano: 20-07-2011, 13:05 ]
patrycjaaa, dzięki za info co do łóżeczka. kurcze teraz zalicytowałam takie drewniane... ale może mnie przelicytują ;p bo chyba turystyczne będzie lepsze... można je przenieść bez problemu itp

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

20 lip 2011, 13:27

jakie sliczne rzeczy teraz widzialam na allegro ja na moja musze kupowac 68 rozmiar
http://allegro.pl/rampersy-body-bawelna ... 00455.html
http://allegro.pl/rampersy-body-bawelna ... 50610.html
http://allegro.pl/spichy-i-kaftanik-baw ... 50615.html
http://allegro.pl/sukienka-na-ramiaczka ... 48294.html
http://allegro.pl/komplet-dziewczynka-l ... 48296.html
http://allegro.pl/bluzeczka-i-spodniczk ... 48292.html
http://allegro.pl/komplet-dziewczecy-la ... 48242.html
i ten sam sprzedawca ma tez na chlopcow sliczne rzecy jakbym chciala wszystko kupic to bym kupe kasy musiala stracic a to przeciez tylko na to lato ktore i tak za troszke sie skonczy

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 lip 2011, 13:37

ja dla Marceliny tez mam rozmiar 68 i 74 tez, ale polska rozmiarowka inna niz niemiecka jest... i nakupowalam jej mase ciuchow ostatnio, bo obnizki letnie sa, ale co z tego jak niektore rzeczy moze po 2-3 razy zalozy... poki co to nawet nie mam komu ciuchow po malej oddac, a juz 2 kartony sie uzbieraly :ico_olaboga:
patrycjaaa, kodow z allegro juz wklejac na forum nie mozna, byla zmiana w regulaminie. Ale ciuszki rewelacyjne... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jesli chodzi o Blanke, to mozliwe, ze jej atmosfera u rodzicow nie odpowiada, tym bardziej, ze caly czas ktos ja zaczepia, albo zasnac spokojnie nie moze... My jak jedziemy do tesciow to mala tez za dnia niespokojnie spi i czesciej placze niz w domu, bo tam to kazdy chcialby ja ponosic, podotykac... a w domu jednak wiecej spokoju ma... no i u tesciowej na rekach dalej krzyczy i ona jej uspokoic nie moze, tylko z daleka sie do niej usmiecha...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość