Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

22 lis 2011, 21:09

Hej Dziewczyny :-)

Dziś tylko na chwilkę zajrzałam, by jeszcze raz podziękować izuś_85 za link do tej książki. Poczytałam trochę i zastosowałam się do niektórych rad i muszę przyznać, że działa :-D

nina0226, super Alanek w podpisie :ico_brawa_01:

izuś_85
, fajnie, że Was wybrali do tego programu

elibell, ja też mam z mężem od kilku dni spięcia... ehhhh... ci faceci :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

22 lis 2011, 21:59

czy lipcowo-sierpniowe mamuski wyemigrowały na wątek mam jesiennych?? :-)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

22 lis 2011, 22:03

Dziekuje za tak miłe przyjęcie ;)
Będę bywała dość rzadko ponieważ mam mase na głowie (szkoła dom i moja krusynka) , ale zawsze daje znac choćby eskiem co u nas jak nie mam czasu wpaść na kompa ;)
Wiec jesem 17letnią mamusia Liwki, obecnie ucze sie w szkole dziennej na kierunku technik architektury krajobrazu i zajmuje moja gwiazdeczką no i domem ;)

nina0226 mamy jeden ząbek aczkolwiek następne sie tam przedzierają na górze widze jedynke i dwójke ? :ico_szoking: no marudzi teraz, ostanio włożyła sobie rączke do buzi to ugryzła sie ze złości i płakała jeszcze bardziej, tak mi jej szkoda było ale śmiałam sie jak ją przytulałam :D

izuś_85mój zasypia zazwyczaj przed 22.00 uu współczuje, moja pada juz o 19.30 góra i o 23 podaje jej flaszke na spiocha bo w dzien ma jedną zupke i lekarz twierdzi ,że za mało mleka bo ma 4 mleczne zupke i kleik ryżowy.... wiec ten mleczny dodatkowy w na spiocha ;) ale paskudnie je na dniu, pluje , gryzie smoczek itd...
dostaniemy komputer wraz z drukarką i internet na 3 lata za darmo łał gratulacje ;)

[ Dodano: 22-11-2011, 21:04 ]
ah no i ja dziś zrobiłam pierwszą serie 6, nooooo czuć brzuszek czuć
podziwiam wszystkie kobitki które sie na to decydują , ja jestem za leniwa :DD

[ Dodano: 22-11-2011, 21:15 ]
no a u mnie dziś w szkole próbne matury, wczoraj dzwoniłam do wychowawcy nikt mi nic nie powiedział ,że nie mam egzaminów , na 8 byłam w szkole a dyrka do mnie z paszczą :ico_szoking: co ty tutaj robisz !? nie wiesz ,że są matury!? mówie ,że nic mi wczoraj sorka nie mówiła , kazała mi być na 8 wiec jestem, schodzi moja pani wychowawczyni z tekstem ooo Monisia zapomniałam ci poiwedziec o maturach :ico_puknij: a zresztą nawet nie zapytałaś :ico_puknij: no i tyle z moich egzaminów... pojechałam darmo , na darmo mama brała wolne do Liwki... :ico_puknij: szlak by trafił moją szkołe..
10.12 zagrożenia a ja mam moze z 15 przedmiotów po 1 ocenie a mam 21 i musze miec minimum 3 oceny... no i właśnie tak...

ide zakuwać... słodkich snów mamuśki :P:*

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 lis 2011, 22:19

Dobry wieczór!

aniafs, Malinkax33, witajcie :-)

No, i ja sobie trzasnęłam 6 przed chwilą :-D
No, fajnie poczuć,że pod tym sadłem sa i mięśnie :ico_haha_01:
Mam nadzieję,że wytrwam, ale to Wy mnie mobilizujecie :-)
Bo juz się zrobił wieczór i w sumie mi się nie chciało, ale sobie pomyślałam,że Wy już pewno po 6 i wstyd by mi było jakbym na początku wymiękła :ico_wstydzioch:

izabela!, hehe, fajna Mała!
Super z tym kompem :ico_brawa_01: Należy Wam się, a jak!
Ale serio- babka ma aż 450 rodzin pod opieką? :ico_szoking:

Aaaa, my po szczepieniu dziś!
Maciek taki zasypiający był,że aż mi go było żal. A tu ważenie, badanie i dopiero szczepienie. Hehe, ale był taki rozkimany,że nawet nie pisnął :ico_szoking: W szoku byłam :ico_szoking: Ale pielęgniara mówi,że ta skojarzona to mało bolesna jest.
No i Maciunia na dwa dni przed skończeniem 3 miesięcy waży 6700 :-)

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

22 lis 2011, 22:24

Ja dziś byłam na małych zakupach. Kupiłam klej z brokatem, cekiny, wstążkę itp i za parę dni biorę się za ozdoby na choinkę.
jak dobrze ze my mamy wszystko z zeszlego roku :ico_brawa_01: ale szybko to minelo, mam wrazenie ze dopiero co chowalismy choinke.. :ico_olaboga: pierwsze swieta z naszym Skarbem, nie moge sie doczekac :-)[/quode]

My przez ostatnie lata mieliśmy malutką choinkę, a teraz większe mieszkanie, synuś to i choinka lepsza :-) Część bombek kupimy gotowych,ale chcę się trochę pobawić :ico_brawa_01: lubię takie rzeczy :ico_brawa_01:

elibell jak to pierwszy raz od 3lat poszłaś gdzieś sama? :ico_noniewiem:
malinka witaj :-) A jak z Patrykiem? Lepiej? Pomaga Ci?

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

22 lis 2011, 22:28

martasz, aaaaahahaha :D
co ty kochana... moze 2 tyg było ok ?
wieeeesz :P teraz pracuje jako konsultant telefoniczny w telbridge , jest zmeczony gadaniem 8h :D
juz sie przyzwyczaiłam... tak mam rozplanowane obowiązki ,że mam czas na wszystko...
wstaje przed liwka, jem , wstawiam pranie, poem ją po nocy ogarnąc trzeba, nakarmic, oglądamy bajki jakies :DD potem ona sie bawi w bujaku ja sprząam kuchnie i ograniam dom, wstawiam obiad, bawie sie z nią idziemy na spacer, potem mamuska z nią siedzi to ja mam czas dla siebie potem kąpiel karmienie uspianie , sprząanie po kąpieli, kolacja i nauka ;D

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

22 lis 2011, 22:28

ej przypomnijcie o co chodzi z tą 6 na brzuszki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: pliss :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

22 lis 2011, 22:30

zapomniałam dodać ,że jak padne ok 23 to mnie bomba atomowa nie obudzi, raz Paryk mnie chciał zgniesc potknął sie o moją noge wystającą za burtą po ciemku on sie wywrócił ja nawet nie drgnęłam, wysarczy ,że liwce smok wypadnie czy sie przekrece wstaje na równe nogi...


a wasze dzieciaczki mają juz stały plan dnia ?

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

22 lis 2011, 22:30

Planuję jutro przyciąć i pofarbować włosy, bo już mam dość mojej szopy na głowie :ico_olaboga: zobaczymy jak wyjdzie :-)

A małż mi właśnie przypomniał,że jutro idziemy do kina ;-) fajny dzień się zapowiada :-)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

22 lis 2011, 22:32

martasz, farciara ;(;(

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość