Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 lis 2012, 23:16

gosia888 Z okresem nijak..... bolało, dwa dni plamienia i teraz czysty sluz.
Co do gardla to ....... do plukania woda z sola, woda+polopiryna, szałwia, sok z czerwonego surowegoo buraka - super.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 lis 2012, 00:21

Gosia mi największą ulgę na gardło przynosi tantum verde w aerozolu.
A prezent od babci będzie super :ico_brawa_01:

Madleine bardzo ładnie Ci w nowym kolorze...i rzeczywiście masz piękne i zdrowe włosy!

Kasiala 5 takich Kajusiek być chciała? :ico_szoking: Zaczekaj jeszcze z rok i ciekawa jestem czy nadal będziesz tak myśleć :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 lis 2012, 00:31

Miałam jeszcze pisać że od jutra w Netto są pampersy sleep & play za niecałe 25zł..."3" pakowane po 58sz, "4" po 50szt.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 lis 2012, 10:28

netto nie mamy, a po za tym te sleep and play chyba nie mają tych ruchomych pasków prawda? A bez tego mi się Tomek przesikiwał ciągle.
Gosia mi największą ulgę na gardło przynosi tantum verde w aerozolu.
no właśnie to miałam i psikałam a dzisiaj dziwne ale dużo lepiej tylko rano wstałam z taką chrypką od kaszlnięcia :ico_sorki:

Nie powinnam się chwalić bo po ostatnim chwaleniu Maks co godzinę mi robił pobudki ale dzisiaj Maks super spał :ico_brawa_01:
O 21 zasnął, o 23 go karmiłam przez sen, pobudka o 4:10, 6:10, 7:30 no i wstał o 8:30 więc wyspałam się :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 lis 2012, 12:08

netto nie mamy, a po za tym te sleep and play chyba nie mają tych ruchomych pasków prawda? A bez tego mi się Tomek przesikiwał ciągle.
Gosia dokładnie tak jak piszesz. To są te tańsze pampersy, bez gumek.
A ja się obudziłam z bólem lewej piersi z jednej strony. Masuję i cały czas trzyma :ico_chory: Niby nie zastój bo jest miękka.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 lis 2012, 12:13

Gosia oby przeszło szybko :ico_sorki: Ja też tak raz miałam pomyliłam się i nie dawałam z jednej piersi Maksiowi i taki ból, ale przez sen przystawiłam do tej piersi Maks zjadł i przeszło :ico_sorki: A jak Tymek nie chce to może laktatorem ściągnij.

A co do pieluch mama kupiła mi jeszcze 56 sztuk trójek, więc samych trójek mam 250 sztuk gdzieś na miesiąc :ico_olaboga: oby nie wyrósł :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 lis 2012, 18:13

Gosia oby przeszło szybko :ico_sorki: Ja też tak raz miałam pomyliłam się i nie dawałam z jednej piersi Maksiowi i taki ból, ale przez sen przystawiłam do tej piersi Maks zjadł i przeszło :ico_sorki: A jak Tymek nie chce to może laktatorem ściągnij.
Tylko że Tymek niby pije z niej. Ale jakaś czerwona jest w tym mniejscu gdzie boli :ico_zly: Mały po wczorajszym obżarstwie dziś ma słaby apetyt no i już dwa razy ulał,co nigdy mu się wcześniej nie zdarzało :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 lis 2012, 19:37

Qanchita zrób cieply okład na ta pierś przed karmieniemto łatwiej ściągnie jakgdzieśsie mlekoprzystopowało. ja przelotem bo smyk bawi siostre a to sie może zle skonczyć;-)
faktycznie Jolcia kijancia na tej focie :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 lis 2012, 19:50

Gosia - Ty to masz zapasy tych pieluch :-) My kupujemy na biezaco bo w biedronce to zawsze ta sama cena :-)

Quanchita - wspolczuje bolu piersi - oby szybko przeszło!!!

My zaraz kąpiemy małęgo i mam nadzieje,ze w koncu wczesniej zasnie bo ostatnio to co dzien to pozniej ;/ A było tak pięknie :-)
Poszłabym sobie na zakpy ciuchowe...nie pamietam kiedy cos sobie kupilam... ehhh,ale kasy brak.Dobrze,ze po centrach handlowych nie chodze bo bym sie tylko wkurzala.Jeszcze pamietam te studenckie czasy jak pracowalam,zarabialam ladnie,mieszkalam u rodzicow i całą wyplate mialam dla siebie...ehhh już nigdy tak nie bedzie :-)
Powiem
Wam,ze jestem taka troche rozdarta bo z jednej strony bardzo chce byc w domu z małym,a z drugiej tak bym chciala wrocic do pracy... no ,ale nie ma na to szans...nie ma z kim zostawic małego,a pozatym ustalilismy z mezem ze wezme wychowawczy,ale tesknie juz za pracą i kontaktem z ludzmi bo nie dosc ze cala ciaze na l4 to teraz 3 lata w domu - takie mam ambiwalentne uczucia jesli o to chodzi bo z drugiej strony nie wyobrazam sobie rozstac sie z małym :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 lis 2012, 22:06

Qanchita zrób cieply okład na ta pierś przed karmieniemto
albo gorący prysznic.
Wam,ze jestem taka troche rozdarta bo z jednej strony bardzo chce byc w domu z małym,a z drugiej tak bym chciala wrocic do pracy..
trochę Ciebie rozumiem. Tomka urodziłam na 5 roku dziennych studiów w październiku, w lipcu się obroniłam i poszłam do pracy. I wtedy chciałam podobało mi się że wyszłam do ludzi ( Tomek miał wtedy 8,5 miesiąca) nie uważałam że to mało było ile z nim siedziałam. Teraz jest całkowicie inaczej. Gdyby nas było stać to bym wychowawczy wzięła. Cieszy mnie ten czas co siedzę w domu i z Maksiem i Tomkiem i do pracy mi nie śpieszno. No ale w lotka nie wygrałam więc do pracy będzie trzeba wracać :ico_placzek:
Madleine a Ty mówiłaś że planujesz dziecko kolejne za 3-4 lata to co dopiero do pracy jak drugie dziecko odchowasz?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość