Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 maja 2008, 14:34

U nas się przetarło troszkę i po obiadku idziemy na spacer połączony z załatwianiem formalności. Muszę zrezygnować z blue connect będzie jeden rachunek mniej do płacenia :-D kilolek, a jaki masz smoczek??

[ Dodano: 2008-05-08, 15:20 ]
Hura hura hura!!!! Dostałam drugie becikowe!!A dziś o tym gadaliśmy i mówiłam, że pewnie jeszcze ze 2 tyg. trzeba będzie czekać! Spłaciłam wszystkie zaległe rachunki i pojdziemy na jakies wieksze zakupy! Ale sie ciesze

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 maja 2008, 17:31

kilolek, a jaki masz smoczek??
aventu nr 3 (powyżej 3 miesiąca) czasem używam dr browns`a 2.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 maja 2008, 19:08

hmm czyli takie cycopodobne. No i jak Kubusiowi poszło? Lenka jak jest bardzo głodna to nawet niekapek lubi. Sprobuj soczek dac, moze sie uda

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 maja 2008, 19:56

Soczek, herbatka - to wszystko na nic.
Ostatecznie nie jadł tyle godzin, że mi się w końcu nieco uzbierało i nakarmiłam go po południu piersią. Za chwilę czas na kolację, a u mnie pusto. Konieczna będzie butelka :ico_noniewiem: Strach pomyśleć. W nocy na pewno dostanie cyca, ale jutro musi być na butli, bo ja muszę wyjechać. Umrę po drodze zastanawiając się czy moje dziecko znów głoduje :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-05-08, 20:50 ]
Uf, nie było tak źle. Z początku przymuszony z chęcią wciągnął 240 ml :ico_szoking: . A wiecie w jaki sposób??? Nie wiem skąd mi to przyszło do głowy i po jakie licho ale założyłam na butelkę aventu smoczek dr brown`a hihi i podziałało. Nie wiem w czym tkwi różnica. No i nie jest to rozwiązanie idealne, bo wciąż się smoczek zapowietrza (Kubuś nawet cierpliwie czekał z otwartym dzióbkiem, aż naprawię smoczek hihi), ale na początek musi wystarczyć. Uf, ulżyło mi.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

08 maja 2008, 21:42

kilolek, bardzo się cieszę że wam się udało. Czasami najdziwniejsze rozwiązania okazują się najlepsze to prawda.
Ja postanowiłam zmienić butelkę bo karmię Aventem ale smoczek mam z canoplu bo bebiko z kleikiem przez avent nie przepłynie. Ale chcę go karmić zwykłym bebikiem bo i tak starcza mu na 3-4 godziny a to zwykłe mleczko przez 2 aventu nie przepłynie. Oni mają tak dziwnie zrobione że nie powiększają dziurek tylko zwiększają ich liczbę :ico_noniewiem:

Janiolek, ja już o tym drugim becikowym już dawno zapomniałam :ico_placzek: ale uruchomiłam kartę kredytową w banku i też wybieram się na większe zakupy. Spłacę inną kartę i będę miała tylko w swoim banku.
Spadam spać bo jestem dziś padnięta. Buziaki

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 maja 2008, 22:04

Ja postanowiłam zmienić butelkę bo karmię Aventem ale smoczek mam z canoplu bo bebiko z kleikiem przez avent nie przepłynie.
a canpol pasuje do aventu? Ja tez właśnie zakupiłam kilka butlek aventu, bo wszyscy tak niby zachwalają, a te smoki tak naprawdę są do d..

Ja z kolei czekam na zwrot z podatku żeby spłacić choć jedną kartę kredytową :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-08, 22:18 ]
Kilka fotek Kubusia sześciomięsięcznego
Obrazek
Obrazek
Ujeżdżamy tygryska :ico_haha_01:
Obrazek
na materacyku
Obrazek
Sezon grilowy otwarty
Obrazek

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 maja 2008, 22:50

Wszystkie te szerokie smoczki są mniej więcej takie same. Avent pasuje do Balonika i Lovi z Canpolu. Wiem o chcialam kupić laktator Avent i nie wiedziałam czy będzie pasować od razu do butli. Co do butelek ja jestem z moich strasznie zadowolona. Najfajniejsze jest to, że wszystko można zmieniać i przekręcać. Kupiłam jedną samosterylizującą 125ml, jedną 250ml i niekapek i potem mam 3 niekapki tylko ustnik i uchwyt do przekecenia

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 maja 2008, 23:08

A jakiej firmy masz te butelki?

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

09 maja 2008, 08:42

kilolek, Kubuś rośnie jak na drożdżach :ico_brawa_01: i ma coraz bardziej poważny wyraz twarzy choć można dojrzeć trochę uśmiechu :ico_oczko: słodki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No ja tez myślę jakie butelki dokupić bo w każdej coś jest nie tak . Tommy leży w szafce i chyba go wywalę bo w ogóle się nie sprawdził niestety.
Ja też czekam na zwrot ale jak aż tyle nie dostanę żeby spłacić kartę bo miałam za mało podatku :ico_placzek: ale zawsze coś. Chyba dziś kupię odkurzacz bo ten mój to doprowadza mie do szału. Nowy worek i tylko jedno odkurzanie dobrze ciągnie a potem już prawie nic :ico_olaboga: może dziś zaszaleję bo spałcę jedną kartę na poczet drugiej i jeszcze mi trochę zostanie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 maja 2008, 08:50

kilolek, canpol babies balonik
A ja dziś kontynuuję poznowiosenne porządki bo zapuściłm dom

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość