Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 cze 2008, 18:27

hej dziewczyny !!!
dzięki za rady, wiem ze to ciemieniucha, ale słyszałam tez co innego o alergii pokarmowej, która sie w ten sam sposób objawia, zreszta nieważne juz wszystkiego sie dowiedziałam :ico_oczko:
no u nas wirus jakiś , rzyganko itp. na szcęscie tylko ja i jacy a mały daj Boże niech bedzie zdrowy :ico_olaboga:
Franko coś marudny cały dzień, juz mu calpol dwa razy zapodałam i jakiś spokojniejszy jest :ico_olaboga:
Ilonka
zdjęcia Vinee boskie, najbardziej mi sie podoba w tej seksownej pozie pokazująca nogę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 cze 2008, 22:05

martuchafrost pisze:zdjęcia Vinee boskie, najbardziej mi sie podoba w tej seksownej pozie pokazująca nogę

mi tez!! zalotnica :ico_oczko:

Czy ja juz sie chwalilam, ze LUSKA POSZLA???? Dzisiaj prywatny pokazik cioci Marcie zrobiła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

04 cze 2008, 09:53

czesc
ja tez melduje sie ze zyje i odpoczywam dalej w Polsce, jutro wielki dzien bo czeka mnie ta operacja jakos narazie sie nie denerwuje pewnie jutro przed operacja zacznie sie u mnie bol brzucha na tle nerwowym :ico_olaboga: w piatek wychodze do domu i jak tylko bede w stanie siedziec to wam wszystko napisze jak bylo

martucha Fran jak zawsze fajniusi ten jego zabujczy usmieszek, jesli Fran ma ciemieniuche to ploecam maslo jest rewelacyjne moim odrazu zeszlo po tym, wystarczy posmarowac glowke przed kapiela a pozniej wyczesac jak co to powtorzyc na nastepny dzien

witaj ilonka ja juz wklejam zdjewcia hihi

Jasnie Pani ale Luska ci rosnie szybko

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 cze 2008, 16:07

Beatko jakie boskie te Twoje chłopaki :ico_brawa_01:
trzymam kciukasy za operacje i nie denerwuj sie kochana bedzie dobrze a ja bede myślami z Tobą :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

04 cze 2008, 18:25

dzieki martus ty jak zawsze kochana :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

04 cze 2008, 22:26

HEJ LASECZKI

ja tylko na chwile zameldowac ze zyjemy, ale sprawy sie pokaplikowaly, praca okazala sie totalnym niewypalem i w sobote wracamy do Liverpoolu, szkoda tylko tej kasy na ta podroz, ale coz zrobic, nie dalo sie tego przewidziec :ico_zly:
poza tym wszystko ok, zalatwiamy papiery na legalna prace dla M do tego ubezpieczenie samochodu i wszystko naraz..
ja jutro mam wizyte w banku na otwarcie konta, jakby nie mozna bylo od reki tylko trzeba sie umawiac :ico_olaboga: musze isc z Szymciem bo nie mam go tutaj komu zostawic.

stawiam :ico_tort: z okazji 9 miesiecy SZYMCIA :-D

jeju juz sie nie moge doczekac kiedy bedziemy spowrotem
ten synek 4-letni mojej kolezanki ma zapalenie oskrzeli, kaszle go okropnie a ja drze zeby Szymcia mi nie zarazil :ico_sorki:
warunki tutaj mamy okropne, gdybym wiedziala ze tutaj tak bedzie to napewno bym sie nie zdecydowala na przyjazd z dzieckiem, nie bede pisala szczegolow ale jak zobaczylam dom to plakac mi sie zachcialo i chcialam od razu sie stad wynosic...

nadrobie wszystko jak wroce do domku
buziaczki

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 cze 2008, 10:31

hej dziewczyny !!!
eve :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
sto lat dla Szymusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kurcze szkoda, ze Wam sie nie udało z tą robotą :ico_olaboga: :ico_placzek:
opowiadaj szybciutko co tam sie działo :ico_oczko:

u nas dzis piękny dzionek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 cze 2008, 15:55

A gdzie jest Madziorka? Przeciez juz wrocila do UK?

martuchafrost pisze:u nas dzis piękny dzionek

byl, ale sie zmyl :ico_noniewiem: pranie na sznurku piate plukanie juz przezywa :ico_noniewiem:

Chwale zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 cze 2008, 19:00

...mialam dzizisj wizyte u GP bo od pewnego czasu tak mi noga dretwiala i bolala i myslalam ze mi jakas masc na to zapisze a ona czaczela mnie jekos smiesznie badac i stwierdzila ze nie mam 100% wladzy w tej nodze i mam jutro na 14h skierowanie do szpitala na naurologie :ico_placzek: troche sie denerwuje co mi tam powymyslaja-ta GP stwierdzila ze to moze dziecko mi cisnie na jakis nerw :ico_nienie: ale ja tek samo mialam jekies 2 lata temu a wtedy nie bylam w ciazy-tylko do lekarza oczywiscie nie poszlam :ico_noniewiem: .No nic jestem dobrej mysli i jutro sie dowiem co oni tam stwierdza.U nas pogoda nienajgorsza-czekam na jutro ma byc caly dzien slonecznie i upalnie :ico_haha_02: Tylko mala mi sie oststnio tak malo rusza w brzuchu i o to sie troszke denerwuje,znaczy obowiazkowo jak klade sie do wyrka to baraszkuje ale tak w ciagu dnia to jej prawie nie czuje :ico_noniewiem: mam nadzieje ze czuje sie dobrze i tylko zlapala lekkiego lenia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 cze 2008, 22:39

Marta ja w ciąży miałam non stop drętwienie nogi i to jest normalne, bo płód naciska Ci na jakiś nerw, wiec sie nie pzrejmuj bedzie dobrze kochana
Beatka napisała smsa ze juz jest po operacji, wszystko oki tylko obolała jest bidulka :ico_olaboga:

u nas dzis padał deszcz po poludniu wiec kicha, zimno jest, ja mam ogrzewanie włączone :ico_szoking:
Franko oki ale po południu coś marudny biedak był :ico_olaboga: teraz dopiero zasnął :ico_olaboga: ale zapewne sie obudzi koło 5 rano, bo czy idzie spać o 19.00 czy o 22.00 zawsze ta sama godzina budzenia 5.20 :ico_szoking: no i jest impreza :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość