Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 gru 2008, 11:44

Sandrusia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla mężusia - pomysłowy, nie ma co :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzis doszly pampersy, wiaderko do kapieli i reszta drobiazgow, wiec zostalo mi do kupienia juz tylko lozeczko :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suprr, a wózio juz masz?

secret25, heh :-) też bym mamusię znów chciała chociaż na dwa dni :-D
Miłego weekendu Dziewczynki i hojnego Mikołaja :-D
dzieki dzięki i nawzajem :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

06 gru 2008, 12:51

suprr, a wózio juz masz?
wozek, kupie dopiero jak dzidzia sie urodzi.

za to Wam powiem, ze nie mam zbytnio pomyslu na lozeczko. Wypatrzylam takie http://page16.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/u27563351 jest tanie i wydaje sie funkcjonalne z tymi szafkami, ale jeszcze sie musze zastanowic.
Miłego weekendu Dziewczynki i hojnego Mikołaja
Dzieki :ico_haha_01: a tu nie ma Mikolajek :ico_placzek: szkoda...

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 gru 2008, 13:02

Sandrusia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: łóżeczko superaśne :ico_brawa_01: sama bym takie chciała :ico_sorki: no i funkcjonalne bardzo :ico_sorki:
Dzieki :ico_haha_01: a tu nie ma Mikolajek :ico_placzek: szkoda...
u mnie też nie ma, ale my Młodemu prezent zrobiliśmy :-) on akurat doskonale pamięta, że są imieniny Mikołaja :-D
a ja zamawiałam ostatnio w sklepie interentowym z polskimi kosmetykami na wyspach masło ujędrniające po porodzie z ziajki i płyn do higieny intymnej z Perfecta mama i właśnie dziś przyszły już :ico_brawa_01: także mam też prezent na Mikołajki :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2008-12-06, 12:05 ]
aaa, miałam Was pytać :-) Kobietki, pamiętam, że pisałyśmy o kupowaniu pampersów i tak dumam jaki rozmiar kupowałyście? bo ja mam paczkę małą (27szt.) 1, ale to mało będzie i pewnie starczy na pobyt w szpitalu... i tak dumam, czy kupić rozmiar 2 większe opakowanie, czy poczekać i chłopa wysłać w razie potrzeby...

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

06 gru 2008, 13:23

aaa, miałam Was pytać Kobietki, pamiętam, że pisałyśmy o kupowaniu pampersów i tak dumam jaki rozmiar kupowałyście? bo ja mam paczkę małą (27szt.) 1, ale to mało będzie i pewnie starczy na pobyt w szpitalu... i tak dumam, czy kupić rozmiar 2 większe opakowanie, czy poczekać i chłopa wysłać w razie potrzeby...
Ja mysle,że spokojnie możesz wysłać Chłopa,jak będziesz w szpitalu:)Ja nie mam zamiaru brac żadnych pieluch do szpitala,po prostu jak się dzidzia urodzi to Mąż skoczy do sklepu i kupi.
Ja już mam posprzątane i pochodziłam sobie po ciucholandach troszkę,kupiłam cudne swetereczki i sukienkę po 2,50 za sztukę,bo w naszym ciuszku z okazji Mikołajek promocję zrobili :ico_brawa_01: Aż szkoda było nie skorzystać:)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

06 gru 2008, 13:31

ja byłam w mieście, teraz robię obiadek, ziemniaczki, kotlety z piersi kurczaka i kapusta z grzybami :-)
Sandrusia, super to łóżeczko :ico_brawa_01:
mąż dziś jeszcze na 14 do pracy, także po południu nudy, ogarnę troszkę pokoje i chyba ubiore choinkę :-D, obok mojego domku jest hurtowania i wczoraj postawili taką wielka żywą choinkę, lampki załozyli i wieczoram super wygląga :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 gru 2008, 13:33

Ja mysle,że spokojnie możesz wysłać Chłopa,jak będziesz w szpitalu:)Ja nie mam zamiaru brac żadnych pieluch do szpitala,po prostu jak się dzidzia urodzi to Mąż skoczy do sklepu i kupi.
noo, u mnie ta różnica, że muszę mieć swoje pampki w szpitalu :-) dlatego kupiliśmy te r.1. Ale chyba właśnie zaczekam, bo jakby Szkrabik był mniejszy niż mi się wydaje, że będzie (taa, marzycielka ze mnie :-D ) to może jeszcze w r.1 się mieścić, a w r.2 topić :-)

ja robię powoli porządki :-) pranko właśnie idę rozwieszać, zmywarka kończy myć za mnie gary i będę musiała powyciągać :-) zrobiłam porządek koło kompa, bo już prawie biurka nie było widać spod papierów różnej maści i zaraz uprzątnę na ławie, a potem jemy lunch i bierzemy się z Młodym za ozdoby choinkowe :-)

co do promocji :-D wczoraj kupiliśmy choinkę sztuczną tańszą niż komplet 50 bombek :-D

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

06 gru 2008, 13:49

wczoraj kupiliśmy choinkę sztuczną tańszą niż komplet 50 bombek
No to udany zakup :ico_brawa_01: .Mój Chłop pracuje w sklepie internetowym i też mają super choineczki,za 99 zł,ale całe ubrane włącznie ze światełkami,naprawde ładne:)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 gru 2008, 13:54

też mają super choineczki,za 99 zł,ale całe ubrane włącznie ze światełkami,naprawde ładne:)
kurde, tutaj też są takie gotowe, tylko trzeba wtyczkę w kontakt wsadzić... piękne i bogato zdobione... heh..tylko drogie jak jasny pierun...

myśmy kupili mała choinkę na 120cm, najtańszą...niestety sytuacja się u nas diametralnie zmienia, bo Krzysiek w przyszłym tygodniu traci pracę... a nie wiemy, kiedy znajdzie nową na cały tydzień, a z tej pracy, którą ma na weekendy to nawet wynajmu domu nie opłacimy... noo, to się pożaliłam... ale całą sobą wierzę, że jakos będzie... chyba na cud już teraz jakis liczę, bo wypłakałam wszystkie łzy... przepraszam, że tak zasmęciłam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

06 gru 2008, 13:56

My już po zakupach - nie było tak źle. Olka już cieszy się magicznym pamioętnikiem - prezent trafiony.
i jak Ci poszlo? ja ostatnio po takich akrobacjach sapalam jak parowoz i z czerwonego lakieru juz na dobre zrezygnowalam na rzecz brokatu, zeby nie bylo widac jak nierowno pazury maluje :-)
no malowanie to sobie odpuściłam, a z całą resztą nieźle poszło, bo młody akurat spał i nie protestował przeciwko takiej gimnastyce. Poza tym ze mną jeszcze nie jest źle - stojąc z prostymi nogami spokojnie dotykam palcami do podłogi, tylko całych dłoni już nie położę.

Sandrusia łóżeczko super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dlatego kupiliśmy te r.1. Ale chyba właśnie zaczekam, bo jakby Szkrabik był mniejszy niż mi się wydaje, że będzie (taa, marzycielka ze mnie :-D ) to może jeszcze w r.1 się mieścić, a w r.2 topić :-)
ja mam dwie paczki tych malutkich, jedną Pampersa, a drugą Bella, bo akurat były w Rossmanie na promocji te z wycięciem na pępek to wzięłam.
a mysle,że spokojnie możesz wysłać Chłopa,jak będziesz w szpitalu:)
secret Twój chłop ma już praktykę pieluszkową, mój to by zaraz zgłupiał jakie - panikował nawet jak powiedziałam, że kupi zwykłą. plastikową wanienkę :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-12-06, 12:57 ]
myśmy kupili mała choinkę na 120cm, najtańszą...niestety sytuacja się u nas diametralnie zmienia, bo Krzysiek w przyszłym tygodniu traci pracę... a nie wiemy, kiedy znajdzie nową na cały tydzień, a z tej pracy, którą ma na weekendy to nawet wynajmu domu nie opłacimy... noo, to się pożaliłam... ale całą sobą wierzę, że jakos będzie... chyba na cud już teraz jakis liczę, bo wypłakałam wszystkie łzy... przepraszam, że tak zasmęciłam :ico_sorki:
ananke na pewno będzie dobrze, trzymamy kciuki żeby Krzysiek szybciutko znalazł pracę :-)

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

06 gru 2008, 14:02

secret Twój chłop ma już praktykę pieluszkową, mój to by zaraz zgłupiał jakie - panikował nawet jak powiedziałam, że kupi zwykłą. plastikową wanienkę
Pewnie masz racje,ale myslę,że jak Mu powiesz,ze ma kupić takie od 3 kg to się kapnie o co chodzi :-D a tak będziesz całą pakę do szpitala targać?Bez sensu naprawdę.Mi,jak urodziłam Bartka Mąż po prostu donosił pieluszki jak się skończyły i już,zwłaszcza,że nie leżałam 3 doby tylko 9 i nie wzięłam aż tylu pieluch ze sobą.Na takiego maluszka to trzeba na początku około 10 pieluszek na dobę liczyć,więc całkiem sporo :ico_haha_01:
Krzysiek w przyszłym tygodniu traci pracę... a nie wiemy, kiedy znajdzie nową na cały tydzień, a z tej pracy, którą ma na weekendy to nawet wynajmu domu nie opłacimy... noo, to się pożaliłam... ale całą sobą wierzę, że jakos będzie... chyba na cud już teraz jakis liczę, bo wypłakałam wszystkie łzy... przepraszam, że tak zasmęciłam
Oj to nie dobrze :ico_pocieszyciel: ,zwłaszcza,ze teraz sporo wydatków .Ale nie martw się napewno znajdzie coś innego.Widać,że słynny kryzys nawet do Szkocji dotarł :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość