Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 lis 2009, 09:08

ja tez witam... :-D

co do filmu i książki... ja nadal upieram się przy swoim - jestem zakochana w Edwardzie i Jego osoba interesuje mnie jako całość... Z Jacoba interesuje mnie tylko klata :ico_oczko: - w książce mnie trochę wpienia, ale o wiele mniej, niż ta ofiara-Bella :ico_zly:
Jestem w połowie "Przed świtem", ksiązka mi się podoba, ale muszę przyznać, że jestem potwornie zawiedziona brakiem szczegółowego opisu... wiecie czego!! :-D No pominąć tak ważny wątek!! Jak tak można?????? :ico_placzek: :ico_placzek: A tak na to czekałam... buuu...

zabieram się za robotę, a potem za czytanie tych popieprzonych notatek z encyklopedii prawa, gggrrrr.... :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

hewenajsdej

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

24 lis 2009, 09:50

dzien dobry :-)
witam z rańca :-D :-D

czy u Was tez tak wieje...? :ico_olaboga:
tak! u nas tez wieje nieziemsko... no, ale tu zawsze wieje :-D
ale jeszcze nie jest tak masakrycznie, jak zwykle w zimie.. pamietam, ze w zeszylm roku bylo kilka takich dni, ze wozki wywracalo, a ludzie chodzili jak pijani, bo tak ich o sciany budynkow zawiewalo.... wiatr porwal mi tez koldre (ciezka, przypieta chyba 10 klamerkami), ktora sie suszyla na dachu :ico_olaboga:
a w tym roku tylko jeden taki mega dzien byl, wtedy wiartrzysko postawilo do pionu moj metalowy wieszak na pranie, ktory stal normalnie poziomo..

wczoraj poscinali wszyskie galezie z okolicznych drzew, bo inaczej zbombardowalyby one przechodniow w wietrzny dzien :ico_olaboga:

Gie, hehe, pamietam, ze tez bylam rozczarowana brakiem detali :P
ale coz sie dziwic, autorka jest zapalona mormonka, przykladna matka 3 dzieci, propagujaca czystosc przedmalzenska (dlatego bohaterzy sa tacy "swieci")... nie ma co liczyc na cos wiecej niz namietny pocalunek :P :(

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 lis 2009, 10:03

u nas też dzisiaj "piździawka z chujawką" :-D

SHOO - no wiem, wiem, ale kurczę, chociaż pobieżny opis mogła wstawić ta Meyer... :ico_zly: A jak tam "Intruz"?? Rownie wciagajacy, co Saga??

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

24 lis 2009, 13:59

u nas też dzisiaj "piździawka z chujawką" :-D

SHOO - no wiem, wiem, ale kurczę, chociaż pobieżny opis mogła wstawić ta Meyer... :ico_zly: A jak tam "Intruz"?? Rownie wciagajacy, co Saga??
nie, nawet sie nie umywa.. :ico_noniewiem:
czytam dla samego czytania, ale nie mam tak, jak przy Sadze, ze nie moglam sie oderwac... nie czuje tej ksiazki, :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 lis 2009, 14:06

nie, nawet sie nie umywa..
no szkoda... też chciałam ją przeczytać...

ja Ci nadal polecam "Tytana" Freda Mustarda Stewarta - MARGARITA przeczytala i chyba bardzo jej się podobała..., o ile pamietam...

teraz z innej beczki

schudłam juz 4 kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: - chcialabym jeszcze z 8 kg... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

MARGARITA, PATI - czemu mi nie przypominacie o tym, ze mialam Wam wysylac co tydzien nowe plany diety?? Szczerze mowiac - ja diete scisle trzymalam tylko przez pierwszy tydzien, tzn. jadlam to, co bylo w planie (chociaz zazwyczaj nie wszystko). Odkad zaczely się te egzaminy w szkole, to nie mam czasu zaglada na stronke, zamieniac sobie posilkow, chodzic na zakupy, etc. Tak wiec, nie trzymam sie w ogole diety w sensie jadlospisu, ale przyzwyczailam juz organizm do innego tryby. Nie tknelam slodyczy (nawet pol kostki czekolady, nawet pol cukierka), nie slodze herbaty, nie jem ziemniakow, malo pieczywa (i tylko ciemne, lub graham), miesko lub ryby tylko gotowane, wiecej warzyw, nabialu, jogurtow... No i ostatni posilek jem o 17:00.
Jedyne, na co sie skusilam przez te dwa tygodnie, to kawa z lyzeczka cukru i mlekiem (innej nie wypije), ale to tylko dwa razy, jak bylam na zajeciach...
bossshhh, mam nadzieje, ze wytrwam do konca roku... :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

24 lis 2009, 21:35

witajcie:)))

kurna serialnie brak mi czasu na kompa, a jak już mam chwilke to P. okupuje :ico_zly:
ja Ci nadal polecam "Tytana" Freda Mustarda Stewarta - MARGARITA przeczytala i chyba bardzo jej się podobała..., o ile pamietam...
o tak tak - ja też polecam, chodziłam z tą książką nawet do WC :ico_wstydzioch:

Gie, szczerze powiem że sama zapomniałam o tej diecie, wiecznie coś i coś :-/

odkąd wygrałam z Jagna ten konkurs i przysłali mi te płatki, to jem na sniadani platki - sa przepyszne - Jagna a tobie smakują???

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

25 lis 2009, 09:50

Ojaaa przepraszam, moj blad! Faktycznie to Edwardowi dorysowali miesnie.... zenada!! Myslalam,ze Jacobowi bo ma masakryczne, ale musial cos przykoksic :D niemozliwe zeby 17 latek mial takie wyrazne miesnie ...

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 lis 2009, 10:10

witam z ranka :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

25 lis 2009, 10:18

witam i ja.... :-D

schudłam juz 4 kg
superrr!
bossshhh, mam nadzieje, ze wytrwam do konca roku...
najgorsze beda swieta...gdzie sie nie obejrzysz,a wszedzie beda ci kazali jesc.. :ico_noniewiem:
odkąd wygrałam z Jagna ten konkurs i przysłali mi te płatki, to jem na sniadani platki - sa przepyszne - Jagna a tobie smakują???
jasne,mi i dzieciakom tez :ico_oczko:
Ojaaa przepraszam, moj blad! Faktycznie to Edwardowi dorysowali miesnie.... zenada!! Myslalam,ze Jacobowi bo ma masakryczne, ale musial cos przykoksic :D niemozliwe zeby 17 latek mial takie wyrazne miesnie ...
miesnie Jacoba sa w 100% autentyczne... :ico_oczko:


dziewczyny czytałyscie o tej aferze na forum...??????

kurcze...jak tak mozna?

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 lis 2009, 10:24

JAGNA - w tym roku nie bedzie za duzo pokus na Swieta - zawsze Wigilia byla u mojej mamy... :( Tesciowa wyjezdza, wiec nie bedzie Jej w swieta, wiec tak naprawde tylko my zajmiemy sie przygotowaniami...

Ja nie slyszalam o zadnej aferze, o co chodzi??

Slyszalam, ze Jacon\b musial bardzo duzo przytyc do tej ekranizacji... i pewnie naszprycowali go jakimis sterydami, bo jak inaczej?? Musialby nie wychodzi z silowni dzien i noc... :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość