Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

20 lip 2011, 13:53

tabogucka mi sie wydaje ze on powiedzial to w tym sensie ze nie musi byc juz o Ciebie zazdrosny bo macie juz wspolne dzieciatko ;) a najlepiej sie go spytac o co mu chodzilo
a to nie wiedzialam ze nie mozna juz nie bede wklejac kodow z allegro ;p

[ Dodano: 20-07-2011, 13:53 ]
a ciuszki odkladam dla mojej siostry bo jest akurat w ciazy termin ma na luty ;)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 lip 2011, 14:19

hej już po lekarzu

ale umokałam ,leje u nas niemiłośiernie
teraz mała zasneła
co do wyników
to so rewelacyjne-słowa mojej pani doktor
anie w moczu a ni w krwi nie ma nic niepokojącego
i moje mleczko w takim razie jest dobre
mam dalej karmić
i podawac zupke w ilaści takiej ile zechce malutka
uffffff kamień z serca
pytałam o wyjazd nad morze
nie ma żadnych przwciwskzań :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 lip 2011, 14:51

hej
co do wyników
to so rewelacyjne-
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super, szkoda, tylko, żen krew tak ciężko pobrać u maluszków i że to takie nieprzyjemne, ale najważniejsze, że wszytsko w porządku
a złamanej ręki synka serdecznie współczuję. pewnie też najedliście się strachu :ico_olaboga:

Aniaaa wcale niekoniecznie mleczko musi Ci zaniknąć jak będziesz dokarmiać. Zobacz ja karmiłam małego mieszanie przez 4 miesiące i zanikło mi tylko dlatego, że nie zawsze ściągałam, bo nie zawsze był na to czas. Ale 300 g w 2 tygodnie to chyba nie jest źle????
a może wprowadź Martynce jakieś warzywka ???rozmiawiałaś o tym z pediatrą????

tabogucka dzięki, na nogi faktycznie nie narzekam, ale zobacz na pas, co prawda bluzka z lekka szeroka, ale biodra i pas pozostawiają wiele do życzenia. Jest o 10 cm za dużo.
a Ty pewnie sterylizator parowy masz, większy luksus :-D
tabogucka mi sie wydaje ze on powiedzial to w tym sensie ze nie musi byc juz o Ciebie zazdrosny bo macie juz wspolne dzieciatko ;)
że już jest Ciebie pewny, bo macie wspólne zobowiązania. Ale powiem Ci, ze po dzisiejszej rozmowie z moim mężem i udziałem jego mamusi stwierdzam, że chłopy mózgów nie mają i nie wiadomo o co im chodzi!Pewnie nie wszytskie, są wyjątki, ale mój niestety jest tą bezmózgową większością.

patrycjaaa przykro mi bardzo, ze Blanka tak płakała, a może jje było po prostu duszno???gorąco????Mat jak mu gorąco to krzyczy jakby go ze skóry obdzierali.
Właśnie to najgorsze, że takie maluszki nie pwoiedzą co im dolega a nam strasznie szkoda i żal, że nie zawsze udaje nam się im pomóc. Oby już nie pojawiły się więcej takie płacze u Blanki.
a ciuszki piękne, tylko drogieee

NowaSejana Marcelinka jest bardzo zdolna. Mateusz też uwielbia przekręcać się na brzuszek.
@ nie zazdroszczę, pewnie i mnie nawiedzi w przyszłym tygodniu. I też lało się ze mne jak z kranu :ico_zly: nawet wyjśc na długi spacer nie mogłąm, bo bałąm sie, że przecieknę
co do smoczków ten trójprzepływowy z aventu ma zamiast dziurek taką kreseczkę ijest oznaczony różową naklejką 3+

Dobrusia
spraw sobie ten mikrofalowy, nie będziesz się bawić z gotowaniem wody i parzeniem palców :ico_oczko:
ja mam łóżeczko turystyczne dla Oli, śpi tam jeszcze gdy jesteśmy u moich rodzicó. przy zakupie zwróć uwagę na pewną ważną sprawę. Żeby materiał, którym pokryty jest materac nie szeleścił!!!bo to bardzo przeszkadza. teraz gdy dziecko jest mało ruchliwe to da się jakoś wytzymać, ale potem jak już będzie podczas spania się wierciło, to szeleśći tak niemiłosiernie, że to przeszkadza w spaniu.
My mamy z coneco i tego nie polecam, siatka jaką pokryte są boki łóżeczka jest bardzo gęsta, że dziecko prawie nic nie widzi przez nią a poza tym po dłuższym patrzeniu przez nią bolą oczy, no i cieniutki szeleszczący materacyk też jest do kitu. Najlepiej przejedź się najpierw do sklepu i pooglądaj sobie, porównaj.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 lip 2011, 14:59

a złamanej ręki synka serdecznie współczuję. pewnie też najedliście się strachu
oj tak,on wogóle borok w tamtym roku ucierpiał się mocno
najpierw złamana ręka
potem za mc rotawirus i tydzień w szpitalu
dla mnie to był koszmar ile przeżyliśmy :ico_sorki:
a mc po tym zapalenie stawu biodrowego
2 tygodnie leżenia w łóżku
nawet do wc miałam go nosić na rękach przez 1 tydzień :ico_olaboga: :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 lip 2011, 15:37

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: aga216, dla Paulinki, ze wszystkie wyniki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
NowaSejana Marcelinka jest bardzo zdolna. Mateusz też uwielbia przekręcać się na brzuszek.
@ nie zazdroszczę, pewnie i mnie nawiedzi w przyszłym tygodniu. I też lało się ze mne jak z kranu nawet wyjśc na długi spacer nie mogłąm, bo bałąm sie, że przecieknę
co do smoczków ten trójprzepływowy z aventu ma zamiast dziurek taką kreseczkę ijest oznaczony różową naklejką 3+
wielkie dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jak bede w centrum to popatrze, bo ostatnio widzialam tylko z 3 i 4 dziurkami... mi sie AVENT sprawdzal i przy malych i teraz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ciekawe kiedy ta moja @ sie skonczy i kiedy bedzie kolejna :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Ale powiem Ci, ze po dzisiejszej rozmowie z moim mężem i udziałem jego mamusi stwierdzam, że chłopy mózgów nie mają i nie wiadomo o co im chodzi!Pewnie nie wszytskie, są wyjątki, ale mój niestety jest tą bezmózgową większością.
a dlaczego rozmawialas i z mezem i z tesciowa?? jakas powazna rozmowa byla? - jesli moge zapytac...

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 lip 2011, 16:16


Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 lip 2011, 17:09

a dlaczego rozmawialas i z mezem i z tesciowa?? jakas powazna rozmowa byla? - jesli moge zapytac...
możesz.
To zwykła małżeńska kłótnia, ale teściowa zawsze się wtrąca do naszych sprzeczek. ZAWSZE musi wtrącić swoje 3 grosze. A ta d...pa wołowa mój mąż nie tylko nigdy się za mną nie wstawi , co jeszcze dziś jej przyznał rację, a mnie się krew w środku gotuje!!!W ogóle to po pierwsze bezczelne, że jego matka wtrąca się w kłótnie małżeńskie, a po drugie dziecinne, że mąż nigdy nie powie jej, żeby się nie wtrącała. Może się mnie boi :-D Może by mi szybko przeszło, ale ona zawsze podnosi mi w takich chwilach ciśnienie, że mam ochotę spakować się i zostawić ich samych!!!jak tak to ciągle mu powtarza, że jest dorosły i jej rola się skończyła i ok im mniej się wtrąca tym ja spokojniejsza, ale tylko słyszy, ze się na niego drę i już leci troskliwa mamcia. Następnym razem zwrócę jej uwagę. Ale nie wiem czy będzie anstępny raz bo nie odzywam się do niego i nie wiem czy mi przejdzie bo mi powiedział coś przy matce, co dla mnie jest niewybaczalne ot tak. na pewno teraz będą ciche dni a nawet tygodnie!!!Ma mamusię niech się cieszy!maczo od 17 boleści heh
a poszło o to, że d..pa wołowa źle wytłumaczyła ojcu i nas zapisał do przychodni na złą godzinę, tuż przed godziną przeznaczoną dla dzieci chorych. Choć prosiłam jak najwcześniej.Oczywiście oboje zgodnie stwierdzili, ze mi nigdy nic nie pasuje. a ja nie będę narażać dziecka na ewntualne wirusy. im wcześniej pojedziemy tym mniej ludzi w przychodni będzie. Wystarczyło, że powiedziałam, że pediatra przyjmuje 8-11 i zapamiętał tylko 11 :ico_noniewiem: a o 11 przychodzą dzieci chore. I kłamał mnie w żywe oczy, że powiedział jak najwcześniej.wiedziałam, że coś kręci. teść mi wszytsko wytłumaczył i przepisał nas na 8 rano

w ogóle pojawił się infanrix i jutro jadę zaszcepić małęgo.

nadeszła taka chmura, ze ciemno w mieszkaniu :ico_szoking:
dzieci mi zasnęły

[ Dodano: 20-07-2011, 17:12 ]
Gwona, ale śliczniocha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 lip 2011, 17:13

Blanka26, ja mam jutro dzwonic o tą szczepionke
mam nadzieje że będzie
tak to już jest z facetami
mój raczej by się za mną wstawił
chyba tak mi się wydaje
nie było jakiś takich sytuacji :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 lip 2011, 17:15

W ogóle to po pierwsze bezczelne, że jego matka wtrąca się w kłótnie małżeńskie, a po drugie dziecinne, że mąż nigdy nie powie jej, żeby się nie wtrącała.
masz racje, ona sie nie powinna wtracac... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Wasze sprawy malzenskie to nie jej sprawa!!! a maz.. ehhh... faceci lubia niestety sciemniac... tez juz sie przekonalam... :ico_puknij: i nigdy na dobre im to nie wychodzi :ico_olaboga: a nie mozecie jakos przed nia drzwi zamknac, zeby nie wchodzila??
no i fajnie, ze przynajmniej z tesciem sie dogadalas :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 20-07-2011, 17:16 ]
Gwona, sliczna dziewczynka!!!
chyba strasznie do Ciebie podobna nie?

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 lip 2011, 17:17

Gwona, super dziewuszka
ja sie już na dzis żegnam :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość