mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 sty 2008, 10:29

Witam mamusie!!!!!!!!!!!! i narazie na tyle bo matyldzia rozrabia i marudzi ojjjjjjjjjjj te zębyyyyyyyyyyyy :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

07 sty 2008, 11:16

Witam z rańca!

Asiu-100 lat i wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: wczoraj nie mogłam wejść na TT :ico_placzek: B BBVFFGGGGGGGGGGGGGB

a dziś i pomaga Bartuś i koniec pisania... :ico_placzek:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 sty 2008, 11:30

Odnas też duże buziaczki Asiu :ico_buziaczki_big: Wszystkiego najlepszego jak najwięcej radosci i jak najmniej zmartwień :ico_prezent: Niemogłam coś dziś tu dotrzeć bo tt cosik szwankuje :ico_noniewiem: Wczoraj popołudniu troche się zdrzemnęłam po imprezce a obudziła mnie matyldzia bo waliła w kuchni po szawkach jakąś chochelką a martyna myła naczynia :ico_szoking: :ico_szoking: Potem wpadła brat z żoną :ico_zly: i mi humorr popsuli. A dzis od rana mamy dzień przebojowy. :-D Na 8.10 bylismy umówieni do dentysty, jak tam zajechaliśmy to tyle ludzi było że mąż stwierdził że dziś to niewypali bo się spuzni do pracy na 10. No i zabraliśmy się z tamtąd. Musze teraz zadzwonic i umówić się na za tydzień. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-07, 10:34 ]
OOOOOOOOO i witam nową mamusie. Edulita mam nadzieje że ci się spodoba nasza stronka i bedziesz tu często zaglądała :-D Mojej też wychodzą zęby i jest strasznie :ico_olaboga: wiecznie marudzi. :ico_placzek: Ide sobie zrobić :ico_kawa:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 sty 2008, 11:45

Kochane baaaaaaaaaardzo dziękuję za życzonka, całuję baaardzo mocno. Stukneło 28(wolę liczby nieparzyste :ico_oczko:) ale nie narzekam bo do 30 jeszcze caałe dwa lata :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

07 sty 2008, 12:12

jak się masz?? Obchodzicie z Wojtkiem takie okazje?? pytam tak zawoalowanie, czy może czymś Cię zaskoczył :-P albo widzisz, ze kombinuje coś??

Moja Różynka dziś obudziła się z takim rykiem, że aż się popłakałam, nie wiedziałam co jej jest :( ona ma czasami nadprodukcję ślinki i chyba tu też tak było, że dławiła się biedunia... i ryk to było zaczerpnięcie powietrza... i jak mam nie spać z nią, normalnie teraz to się boję...

Bartek nazwał ją Księżniczką na ziarnku grochu, bo śpi czujnie jak coś nie po jej myśli to ryk :-D taka już chyba jest ;-) nie da pospać mamusi ni Lilusi, Lili wylądowała o 7 w naszym łóżku i do 9 spaliśmy wszyscy :-D

idę dziś w końcu na spacer, bo ni mrozu silnego ni wiatru... :-D sanek nie mamy jeszcze - szkoda, tylko z drugiej strony jak z dwiema :-D podwójnych nie widziałam...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 sty 2008, 12:30

Martula nie żartuj, on i plany, dwa lata temu zapomniał zupełnie, rok temu przypomniała mu mama, ale w tym postęp, złożył życzonka, ale moze to za zasługą teścia, który chciał się upewnić czy to aby na pewno dziś :ico_oczko:
Ja to bym chciała obchodzić, ale on ma inną chyba wizję :-) pojechał jak zawsze do pracy. W kazdym razie nie nastawiam się na nic ekstra, w ramach prezentu dla siebie sprzątam chate :-D Wiesz na gwiazdkę tez prezentu nie dostałam, on taki jest i musze to zaakceptować
Acha ucałuj Rózyczkę - księżniczkę
Ostatnio zmieniony 07 sty 2008, 12:32 przez asiapanda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

07 sty 2008, 12:30

Dzień Dobry

[size=150]ASIEŃKO wszystkiego najlepszego w dniu urodzin[/size] :ico_prezent:

Zobaczyłam tu wczoraj te driny Riterki więc pobiegłam po kielicha.... napisałam posta że już drugi dzień z rzędu pijemy a jutro jeszcze kolejna impra się szykuje i co? KUR.. MAĆ wywaliło mnie stąd :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Dlaczego tylko mnie i Iwcię??? :ico_placzek:

MARITTA nie martw się kochana, niech Różynka śpi z Wami, przecież ona jest jeszcze taka maleńka :-) Niech miną te 3 miesiące a później ją do łóżeczka przeniesiecie, niech czuje się królewną :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

07 sty 2008, 12:38

tak zrobię Kasiulka!!!!!!!!!!!!!!!!! Ona potrzebuje, Lilka nie potrzebowała a Róża to nie Lila :-D

Asiu - faceci :ico_noniewiem:

mam orbi :-) :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D Bartek złoży wieczorem i jazda, choć jak sam mówi tylko "jazda na kucyku" daje właściwe efekty :-D sajko :-P

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 sty 2008, 12:38

Mnie też coś chyba ten tt przed chwilą też mnie cosik zablokowało, ale chyba komp coś niedomaga :ico_zly: Oj Asiu tacy są faceci, nic na to nie poradzimy chodz mój to o wszystkim pamięta. Spróbował by nie urodziny moje i Martynki i data ślubu to 02.09 :-D Ale se to zaplanował no nie wszystko za jednym razem.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

07 sty 2008, 12:48

Cześć

Kasiulka- ja tez wczoraj piwko sobie nalałam siadam przed komp i wywaliło mnie z tt, moze dzisiaj popijemy :ico_oczko:

ASIU-SPEłNIENIA MARZEń, SZCęśCIA, MIłOśćI DUżO USMIECHU , ZADOWOLENIA Z WIKUNI I MężA :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wiecie co po tej akcji piatkowej to tylko nasłuchuje i mam małego pietra ciągle,a 21 Daniel jedzie do poznania na tydzień, mamie już zapowiedziałam, że ma przyjechać bo sama sie posram :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-07, 11:52 ]
A mnie Daniel wczoraj podpytywał jaki chce telefon na urodziny, ale to za dwa tygodnie, stwierdziłąm, że jest mi nie potrzebny narazie nowy, ten co mam mały mi strasznie poniszczył wyglada strasznie, ale po co mi nowy, ciekawe czy mnie posłucha czy jednak mi kupi

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość