sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

26 lis 2008, 10:56

kasia1983 Patryk też ma takie przesuszone placki na nóżkach. Jak się dotyka to czuć taka szorstką skórkę. Ja zwalam winę na mleko, ale nic mu na to nie daję. Liczę, źe samo za jakiś czas zejdzie.

79anita ale śniegu u was. Kacper ma super zdjęcia, w śniegu po kolana. We Wrocku jest szaro-buro, śnieg który napadał prawie całkiem się roztopił.

martuunia1 super, że tatuś zapewnił Nelince tyle atrakcji :ico_oczko:

Co myślicie o takim łóżeczku

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59851606

Mój Patryk póki co śpi w łóżeczku dziecięcym, ale zastanawiam się kiedy go przenieść na normalne łózeczko. To akurat ma zabezpieczającą barierkę i jest dość niskie.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 lis 2008, 11:57

Sylwia lozeczko bardzo fajne ale wydaje mi sie ze dzieciaczki moga spac w niemowlecym jesczez do 2 roku zycia albo i dluzej.Mysle ze taki 3 latek juz moze spokojnie spac w lozeczku bardziej doroslym.Ale to tez kwestia indywidualna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 lis 2008, 12:16

martuunia1, jestem jeszcze :ico_olaboga: Wstaje po 10 dopiero, a lodowke mylam i wstawilam pranie wiec sie zeszlo i dlatego nic nie pisalam.
To sie wam wtracilam :-)
Kiedy ten moj Junior sie nam przedstawi to juz nikt nie wie.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 lis 2008, 16:49

Marta wiesz ja na kawe zawsze ale w czwartki chodzimy na basen z Tosią bo mamy karnety, a nie dasz rade jakoś w przyszłym tyg? bo w piatek mam dyzur popołudniu a wieczorem idziemy do teatru, a w sobote sa andrzejki????

Kasia- ja własnie takiego konika zamówiłam Tosi na allegro na mikołaja, głównie dlatego że jest niski i Tosia sama może na niego wejść i z niego zejść, bo próbowała u kolezanki.
Taka impreza z Mikołajem fajna rzecz ale Tosia tak jak Kacper ma tylko jednego kolege w swoim wieku.

Anita - ale u was biało :ico_szoking: u nas szaro-buro i ponuro. Tosai jeszcze na sankach nie jeździła bo są na wsi a szkoda kupować nowych. Udanego pobytu u Teściów.

Niestety dzis w nocy Tosia tez nie spała za dobrze, to już 5 skolei i szczerze mam już dość, głowa mnie boli potem z niewyspania w pracy :ico_placzek: a zebów dalej nie widać niestety, tylko dalej bólwy na dziąsłach są.

[ Dodano: 2008-11-26, 15:54 ]
A i zapomniałam SYlwia fajne łóżeczko ale jak dla mnie jeszcze za wcześnie na takie, Tosiasię tak wierci,że ja bym sie bała ja zostawić w takim mimo barierki,ale to wydaje mi sie kwestia gustu.

Jak będe miała gdzie Tosi urządzić pokoik to chciałabym takie mebelki:
http://www.meblik.pl/pl/kolekcje/8/orchidea/
Tylko kiedy to będzie to ja nie wiem bo mój M ciegle nie ma czasu nic robić po drugiej stronie, a na fachowców nie ma kasy póki co, zresztą on jest zosia samosia i wszystko chce sam.
Co do pracy to też uważam,że jedna osoba w państwówce z rodzinki to dobra spraa, bo np. mój M ma swoją firme i ulga podatkowa na dziecko mu się nie nalezy a wtym roku ja już będę sobie mogła odliczyć. Zresztą jak jest chory to mu nikt nie płaci bo do 21 dni płaci pracodawca czyli sam sobie :ico_placzek: a żadko się tak długo choruje. NIby piedroły ale robią czasem spora róznice.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

26 lis 2008, 20:27

hej! Przeniosam kompa z pokoju Lenki, tam sie kurzy, a tu moglam sobie net podlaczyc :-D W koncu, w 10 sklepie z koleji udalo mi sie kupic twardy ustnik do niekapka ( W Mikim obok Ciebie, Ania), niestety tylko jeden, w piatek moja mama ma sie pytac u siebie, ale czarno to widze. Poza tym zaszalalam - kupilam 7-o pak bodziakow w tesco za 27zl ale byly tak pomieszane, ze pol godziny skladalam 7 tego samego rozmiaru (myslalam zeby pomieszac ale po 9-12 m-cy byly tylko 18-24) w sumie i tak sa pomieszane z 2 zestawow :ico_oczko: i jeszcze zakiecik sztruksowy wygrzebalam za 6zl, jeszcze za duzy ale moze na wiosne :ico_oczko: Pruedence, mebelki sa slicznemartuunia1, Pruedence, a jakie dni wam pasuja, mi najbardziej wtorki i piatki, no i weekend oczywiscie, moze znajdzie sie jakis dobry termin dla nas wszystkich, a w ogole to zapraszam do mnie bo mam jeszcze 4 litry wina wisniowego, Marek dostal od klienta cly baniak 5litrowy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 lis 2008, 21:21

Pruedence, Janiolku ja nie moge we wtorki i srody a reszta dni ok :-D .Janiolku winko chetnie ale bez dzieci bo ja jak sie Nelinka zajmuje nie pije :ico_oczko: .

Ale jestem padnieta.Noi wlasnie zamowilam ten bujaczek wiec chyba troche dzieciaczkow sierpniowych je dostanie :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

26 lis 2008, 21:31

ale bez dzieci bo ja jak sie Nelinka zajmuje nie pije
ja tez, ale sa tez wieczory :ico_oczko: a winko trzeba wypic hehe chyba zrobie sobie grzanca bo tez jest calkiem niezle

Pokazcie bujaczek

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 lis 2008, 22:09

wieczorkami jak najbardziej :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

27 lis 2008, 09:25

sylwia77 samo to napewno nie zejdzie jeśli mleko to tzreba by z niego na jakiś czas zrezygnować mój problem polega na tym że ja myślałam ze to od kakao ale zrezygnowałam z niego a plamy są jeszcze większe :ico_noniewiem: będę eliminować pokolei do tego wapno i zobaczymy co wyjdzie

łóżeczko fajne ale moim zdaniem to za wcześnie na samodzielne spanie

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

27 lis 2008, 10:57

oj Ania swietnie rozumiem Twoje zmeczenie bo ja od kilku dni z Nelinka mam to samo :ico_zly: Na dole 3 sa w polowie na zewnatrz a te gorne w 1/3 dopiero.Ale musi ja bolec bo plakunia przez sen :ico_placzek: .Wczoraj dalam jej panadol...Najgorsze jest to ze Adam robi srednio 300-400km dziennie i jak sie nie wyspi to ma mniejsza koncentracje...niech Ona juz zacznie spac normalnie :ico_sorki: :ico_sorki: Jak Tosia dzis?

Nelinka wpadla na pomysl ze mozna plastikowymi zabawkami rysowac do scianie noi mam pierwsze arcydziela na scianie :ico_zly: .Chyba obkleje ta sciane bialym brystolem,moja mama tak zrobila i reszta scian byla czysta bo moj brat mazal tylko po tym kartonie...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości