Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

14 lut 2008, 12:39

A no i buziaczki dla KOCHANEJ Iguni i Karolka

:ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 lut 2008, 12:39

Glizdunia :ico_nienie: nie byłaś dziś pierwsza :ico_oczko:
Gratuluję mężulkowi pracy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mama_Dominika ja wolę po prostu ściąć żółtko na masełku.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 lut 2008, 12:49

aha i jeszcze pocwalimy sie wczorajszymi zakupami .....kupilam Mayi bodziaki i buciki...bo tego jej brakowalo.....wiosna idzie a ona w kozakach?! :ico_nienie: tak byc nie moze....nabylysmy wiec inne trzewiczki :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
a tu maya wczoraj zasliniala sie przy pomocy sznurka od aparatu......takie tony sliny wyplywaja z jej budzi ze szok...zaraz ide ja przebrac bo cala bluzka mokra :ico_szoking: :ico_puknij:
Obrazek

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

14 lut 2008, 13:36

[URL=www.fotosik.pl]Obrazek[/URL

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 lut 2008, 14:13

hej
na poczatku wszystkim zycze upojnych Walentynek :ico_buziaczki_big:
czekam az moje dziecie padnie, bo musze jeszcze powtorzyc materiał na egz i zrobic obiad i o 15 wyjezdzam.. :ico_olaboga: mam nadzieje ze zdaze..
w koncu tez doprowadziłam te moje mieszkanie do porzadku, bo juz miałam syf niemozliwy :ico_olaboga:
dla Iguni i Karolka moc całusków :ico_buziaczki_big:

wszystko poczytałam ale nie mam czasu wiecej popisac..
do..

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 lut 2008, 14:32

a u nas zimnica taka ze szok :ico_szoking: ...skad taka pogoda w lutym? :ico_oczko: :ico_haha_01: .....no i bylysmy na drugim spacerku z sąsiadką i Maya usnela w wozku :ico_szoking: :ico_sorki: ...a to juz od kilku miesiecy sie jej nie zdarzylo....super...pospala troche i teraz idziemy jesc obiadek jakis.....

Lady..POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

14 lut 2008, 16:58

Oj chyba faktycznie się wszystkie dziś kochają :ico_oczko:

Dziękujemy za życzonka, my też Igusi życzymy dużo uśmiechu :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Karol spał dwie godziny, bo nie poszliśmy na spacerek, u nas padało jakieś coś ni deszcz, ni śnieg. A ja obiadek gotowałam: dziś miłosna chińszczyzna :ico_haha_01: pranko zrobiłam, koleżanka na kawkę wpadła, troche w kuchni posprzątałam i zleciało :-D
Teraz już maluch rozrabia, uwielbiam go, to moje ulubione zajęcie patrzeć jak on poznaje świat :-D

Kartki walentynkowe podostawałam, od kolegów również, co niesamowicie umiliło mi dzisiejszy dzień. A co mąż przygotuje, zobaczymy :-D wieczorkiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

14 lut 2008, 17:50

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie nadążam za wami!!!
jestem jakieś 10 stron do tyłu...

dzięki za życzonka :ico_sorki:

i ogromne całusy dla Karolka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

taka jesem zawalona pracą że już nie wyrabiam ze wszytkim i straaaaaaaaaasznie zazdroszczę teraz tym , które w domku są z maluchami bo ja jak wrócę do domu to żeby się ze wszytkim obrobić to z Igą się nie mam kiedy już pobawić :ico_placzek:

całus

[ Dodano: 2008-02-14, 16:51 ]
lady powodzenia trzymam kciuki :-)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 lut 2008, 17:53

oj Sikorko....czuje nute radosci i ciekawosci w tym poscie....zycze milego wieczoru w takim razie!!!!!!!!!!! :-D :ico_oczko:

my juz po obiadku...Maycia poszla spac a na deserek dostanie jogurt z bananem-wczoraj dostala pierwszy raz zwykly jogurt dla doroslych i smakowal jej bardzo z owockami...bo te w sloiku dla dzieci z Hippa to duzo slodsze jednak są....a ten chyba zdrowszyi tanszy tez chyba troszkę......
dzis za glowny cel wyznaczylam sobie segregacje ciuszkow Mayi...te zamale odlozylam do walizy a te zaduze do innej walizy wepchnelam i tym sposobem wygospodarowalam troche miejsca na biezace szmatki w szafie.....no i te nieszczesne bodziaki ktore rosly razem z Mayą juz wyrzucilam :-D :ico_brawa_01: ....od razu mi lepiej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

14 lut 2008, 18:34

żyję

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość