Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

10 mar 2007, 22:19

śpi i wydaje mi się że to zęby były........ a ABS-y macie? (Absolutny Brak Szyi)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

10 mar 2007, 22:19

No właśnie Mk, podeślij jakieś zdjęcia tego wózka, bo też nie wiem o jaki chodzi :583:

Nataszka, my pisałysmy na kafeterii na o2. Jakiś haker pokasował najdłuższe topiki :506: A my tam od roku pisałyśmy :506:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

10 mar 2007, 22:20

riterko jak masz to zdjecie w http/ to tu z prawej kliknij guzik IMG

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

10 mar 2007, 22:23

Riterko, juz się nie mogę doczekać tego rękodzieła. Raaaany, Wy wszystkie mnie zadziwiacie tymi swoimi zdolnościami. A ja co, no co???? Ja to tylko liczykrupa jestem i tyle :ico_placzek: Żadnych, absolutnie żadnych nadprzyrodzonych zdolności :ico_olaboga:

A ten Twój Jaś to jest poprostu boski. Zawsze coś wymysli :ico_haha_02: Jeju, ależ kochane są te nasze dzieciaczki :ico_buziaczki_big:

No i ELu daj znać co z Jasiem i jego oczkiem. Ja o 14 trzymałam kciuki g:)
Ostatnio zmieniony 10 mar 2007, 22:24 przez Kocica_26, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 mar 2007, 22:24

aha
to czy mogę zrobić jakąś próbę bo później mnie nasza Kasiulka opierniczy plisssssssssss

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

10 mar 2007, 22:26

Boze jakim wy slangiem mowicie :dresy ,abs
mk ja tez nic o tym wozku nie wiem
http://www.allegro.pl/item170577303_now ... ocja_.html
mi sie taki podoba maz pcha a ja na laweczce i spacery calodzienne moga byc

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

10 mar 2007, 22:33

hej hej!

dziękuję kochane za pamieć o Jasiowym oczku :ico_buziaczki_big:
denerwowałam się przed tymzabieiem aż mnie brzuch bolał :(
JAsio się po drodze kimnął w samochodzie a że byliśmy wczesniej to odczekaliśmy do umówionej godz i po pól godz przerwaliśmy mu drzemkę,
no i był marudny, bo po spaniu zawsze dostaje cyca, a przed zabiegiem nie można jeść :(
pani doktor owinęla Jasia pieluchą żeby się nie wiercił, z jednej strony trzymał go mój mąż,
z drugiej pani, którą pani dr zawołała do pomocy, a głowę ja,
Jaś strasznie zaczął płakać - z tego głodu i nie wiedział pewnie co się dzieje?
jak on tak płakał to i mi łzy ciurkiel leciały,
a pani dr wsadziła mu to igłę w kącik oka, trochę patrzyłam trochę nie, bo to było straszne!
w końcu powiedziała, że było słychać pyknięcie i kanalik przebity,
oj, trochę ulzyło, ale JAś bidulek dalej popłakiwał, w końcu dostał cyca i się uspokoił,
a jak wróciliśmy do domu to nawet się już śmiał do nas.
Było strasznie jak dla mnie i teraz jeszcze całkiem do siebie nie doszłam :(
Mery, ja Ci współczuję, teraz wiem, co Ty przeżyłaś :(
Teraz przez 10 dni mamy zakraplać kropelki do oczka, ono może jeszcze łzawić przez te 10 dni, i mamy ograniczyć wizyty żeby JAś bakterii jakiejś nie złapał, bo wtedy moze się zrobić zakrzep i znowu groziło by przepychanie kanalika :(

dałam dziś Jasiowi pierwszy raz marchewkę - ze słoika bo nie mam miksera, jak kupię to sama będę robić mu jedzonka. marchewę bardziej wcinał niż jabłko, pół słoika na raz, zjadłby więcej ale nie dałam, rzucał się na tę łyżkę!

:ico_buziaczki_big: dla Wszystkich, nie napisze nic dziś do żadnej bo nie mam siły :(

a i jeszcze z tym podpisem - np uśmeichnij się Ela28, też w pierwszej chwili nie wiedziałam co jest grane, mąż akurat był obok i mnie uśiwadomił że to na pewno z automatu taki napis, widzę, że nie tylko ja się nabrałam, a pierwszy taki napis do mnie zobaczyłam u Natashki :)

spokojnej nocki kochane!

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

10 mar 2007, 22:33

Riterko pruboj Kasia zla nie bedzie

ja tez nie mam zadnych zdolnosci

Jolu milo widziec twoj podpis chociaz juz wiem ze ty tak do kazdej :-P

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 mar 2007, 22:34

ale swinstwo z tym waszym wateczkiem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

mi tez juz rok mija odkad jestem na tt :-D
i naszczescie jeszcze zaden nonono nie probowal nic tu kasowac.... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

mam nadzieje ze Admini czuwaja hihi

lece zpiesem bo mi sie w domu zalatwi... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 mar 2007, 22:37

Eluniu kochana jesteś moją bohaterką a Jaś to strasznie dzielny facet jak to czytałam, to mi się samej płakać chciało wielkie buziaczki dla Was :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość