Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

27 lis 2008, 21:45

a jakiego mydełka urzywasz??bo my od urodzenia bambino i nigdy jej nic nie bylo

[ Dodano: 2008-11-27, 20:45 ]
jeju co ja takie bledy dzis robie..... :ico_olaboga: a moze zawsze tylko dzis na to zwracam uwage :-D

[ Dodano: 2008-11-27, 20:49 ]
czasem wchodze na Aniolki zlozyc kondolencje i swiatelka dla Aniolkow i zawsze mama takiego dola :ico_placzek: .Czasem po kilka razy dziewczyny ronia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: za kazdym razem jest tylko nadzieja ze moze teraz sie uda...smutne to :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

27 lis 2008, 21:56

Ja uzywam plynu do kapieli johnsona top-to-toe i szamponu rumiankowego tez johnsona, plynu od urodzenia, szamponu od ok 6 m-ca a mydelko zazwyczaj bobas, jakos tak moja mama kupila na poczatku i odruchowo je biore.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

27 lis 2008, 21:59

ale cos bym dzis porobila...narobilas mi smaka tym winkiem...szkoda ze juz tak pozno :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

27 lis 2008, 22:01

martuunia1, tez tam zaglada, jestem w takim szoku , czasem nie ma mnie przez pare dni i nawet nie wiem ze ktoras byla w ciazy, a juz okazuje sie ze poronila, tez zawsze mi przykro, chociaz nie lubie zapalac swiatelek, jakos ie z tym czuje.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

27 lis 2008, 22:06

ja w sumie bylam tam kilka razy...
ogladzasz gotowe na wszytsko??

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

27 lis 2008, 23:41

troche ogladalam jak Marek ogladal druga serie prison break'a bo lecialy pozniej, a tak to prawie caly czas nie wychylam sie poza tvn,tvn style, tvn24 i rtr planieta :ico_oczko: , czasem CNN dla odswiezenia angielskiego

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

28 lis 2008, 10:15

ale był straszny odcinek gotowych na wszytsko :ico_placzek:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

28 lis 2008, 10:57

hej :-D
qurcze coś nie mogę za Wami nadążyć :ico_olaboga:

Sylwia łóżko super, ale może jeszcze się wstrzymaj, w sumie prawie do 3 lat będzie mu wystarczało łóżeczko, możesz wyciągnąć szczebelki albo odczepić całkiem jeden bok a później chyba lepiej kupić już większy "tapczanik"- mój Adrian ma 4,5 i z pewnością do tego łóżeczka z ikea by się teraz już nie zmieścił....ale co tam nie wszystko co robimy musi być racjonalne....grunt to zadowolenie, masz taki pomysł to kupuj bo jest naprawdę ładne :-D

Anita ale Kacperek jest śliczniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak nic kawaler dla mojej księżniczki .. :ico_oczko: może jednak spotkamy się na kawkę :-D

Ania, Marta jakiego Wy konika kupujecie podajcie jeszcze raz linka :ico_sorki:

Kasia pewnie, że możesz prać te rzeczy razem, ja nawet nie pamiętam kiedy Julii rzeczy są prane z naszymi w normalnym proszku i płynie :ico_noniewiem:

u mnie remont pełną parą...ale jeszcze wiele rzeczy przed nami, za to dziadkowie stanęli na wysokości zadania i zabierają Julię na spacer i do siebie, żeby "biedne dziecko nie musiało wąchać tych smrodów" :-D

dzisiaj mam anielski spokój - nikt nie kręci mi się po mieszkaniu- chwilowa przerwa

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

28 lis 2008, 11:05

Pruedence dzieki za odpowiedź a co do imienia to faktycznie stanęło na Piotrusiu

co do rozliczenia w końcu nie wiem czy skorzystałyscie z ulgi no ale trudno

Aga78 pierzesz rzeczy dziecka z dorosłymi? a ja mam problem czy mogę brać dwojki dzieci :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

28 lis 2008, 11:28

witajcie!!!!
mebelki i lozeczko sliczne ale ja kupie Amelce tak po drugich urodzinach cos podobne do tego bialego ale raczej klasyczne drewniane, jestem zwolenniczka rzeczy z drewna jeszcze takiego ladnego to wtedy moge wiecej rzeczy skompletowac, a z czasem moze sie przyda dla drugiego dzisiusia :-D
A tego konika co kupujecie to nie wiem czy pamietacie ale Amelka dostala na roczek i jest swietny, poki co to stoi na ogrodku bo nie mam miejsca na niego zwlaszcza ze kornel na niego siadal \i odpych\al s\ie \ nogami i jezdzil po pokoju, amelka nie da mi pisac :-)

Amelka wczoraj coraz smielej sobie chodzi, powolutku i wtedy kiedy sama ma ochote,

A czytalam co pisalas o Tosi, ja mysle ze w swoim czasie ona sama zacznie nawet nie bedizesz wiedziec kiedy, Amelka tez zaczela w sumie pozno chodzic i na dworze caly czas nie za bardzo chce , woli w domku ale to kazde dziecko inaczej i nic na to nie poradzimy :-D

odezwe sie jeszcze potem, nie dam rady teraz bo troche mam do zrobienia a moja sisotra zaraz leci do pracy

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość