Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

14 sty 2010, 08:59

czesc dziewczyny....

prosze sie meldowac... :-D

ja zaraz ide na zakupy....ale wpadne pozniej;)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

14 sty 2010, 09:07

Błenas
Gie, pokazałam G. to,co napisałaś wcześniej, o rozmowie jaką przeprowadziłaś z Patrykiem, uśmiał się i powiedział mały cwaniaczek
zgadzam się, cwaniurek mały :-D
A i sam zainteresowany jak z zaciekawieniem słuchał i przytaknął,że tak było.
no przecież bym nie oszukiwała :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
dzis mala nie dosc ze zaliczyla upadek ze zjezdzalni niby nisko i na snieg ale prosto na czubek glowy
ojej, biedna Nina... :ico_placzek:
to jeszcze wieczorem miala 40 stopni
o maatkooo.... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: to chyba strasznie duzo!! Szczegolnie dla tak malego dziecka... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Bylyscie u lekarza??
ale Zuzia ma długie włoski
noooo :-D :-D :-D :-D
P.S. obie jestescie sliczne
dziękujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:



ooo jaaaa, dzisiaj u nas 16,5 stopnia na minusie!!!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: rześko jest :-D :-D Ale zapowiada się piękny, słoneczny dzień - mogłoby być tylko trochę cieplej... o jakieś 13 stopni :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

zabieram sie za robotę, do potem, milego dzionka :-D :-D

PS. SHOO, PATI - co z Wami?? Dajcie jakiegos znaka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-01-14, 08:36 ]
mmmm, ja mam w weekend 3 egzaminy!! :ico_placzek: :ico_placzek:

w sobotę z angielskiego i z ćwiczeń z mikroekonomii, a w niedzielę z wykładów - łooo matko, jeszcze nawet nie zajrzałąm do notatek... nie wiem co to będzie... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

i zostaje jeszcze informatyka (banał) i w lutym jakaś praca do napisania z Historii i Kultury Mazowsza - i semestr zaliczony!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

14 sty 2010, 10:56

cześć :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

14 sty 2010, 11:27

MARGARITA - jak tam Maja?? lepiej??

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

14 sty 2010, 12:55

Hejka
no przecież bym nie oszukiwała :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
wierzę Ci, nie pytałam Patryka czy tak było tylko sam przytaknął,że rozmawiał z panią
ja mam w weekend 3 egzaminy!!
powodzenia na egzaminach, znając Ciebie będzie 5 :ico_oczko:
ćwiczeń z mikroekonomii,
ja nie lubiłam mikro, patrzyłam tylko na zegarek czy dużo jeszcze do końca ćwiczeń a jeszcze mieliśmy taką jędzę,że szok, praktycznie przez 1,5 godziny pytała nas, potrafiła z 4 razy przepytać każdego, wystarczyło,że nie odpowiedziałaś chociaż na 1 pytanie i już kierowała do siebie na konsultacje gdzie tam musiałaś zaliczyć dany materiał , szok.
Ja na szczęście nie miałam tej przyjemności :ico_oczko: spotkać się z panią profesor na konsultacjach.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

14 sty 2010, 13:13

IWONKA - nie sadze, zebym dostala 5 z mikro - ja nic z tego nie kumam, w ogole mnie to nie intersuje (chociaz jestem z wyksztacenia technikiem-ekonomista, hhahhaaa :-D ), no i nie zagladalam do tego jeszcze, a z wykladow, to niewiele pamietam...

chcialabym to po prostu zdac i miec z glowy... moze byc 3 :-D

ale dzieki, ze we mnie wierzysz :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

14 sty 2010, 13:59

nie miałam czasu wcześniej napisać.
Majka znacznie lepiej, wieczór i noc obyły się bez gorączki :ico_sorki: , a mała dokazuje dzisiaj że szok.
Usypiałam ja niespałna 1,5 godz a mała i tak nie zasnęła :ico_szoking: :ico_zly:
wstawiłam obiad, mała lata a ja zajrzałam do was :-)

Gie ja też myslę, że zdasz wzorowo egzamin :-) dziekuję za zainteresowanie Majką.

Faktycznie ani słychu ani widu shoo i Pati - dziewczyny plis plis plis :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-01-14, 13:01 ]
co do mikroekonomii to ja tez miałam i za pierwszym podejściem na 98 osób zdało 6, a za drugim 14 - m .in. ja :-)
także wiec co cie czeka ;-)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

14 sty 2010, 23:34

hej dziewczyny, sorry, ze sie na chwile wylaczylam, ale jestem zalatana :/

przez ostatni tydzien A. pracowal (i pracuje) od 9 rano do.... czasami nawet 23 :ico_szoking: nawet teraz jest jeszcze w pracy..
ma jakis projekt do skonczenia i nie odpusci, poki nie bedzie dzialal w 100%
kij z tym, ze zaniedbuje rodzine, ale coz.. praca wazniejsza.

w zwiazku z tym, jako samotna matka z domem na glowie mam kupe roboty, latam po bankach, oplacam zalegle rachunki (w banku, czy na poczcie czekam sobie czasami nawet godzine w kolejce), chodze na grupe z Jaspim, rozgladam sie za praca, no i oczywiscie full pakiet obowiazkow domowych do tego - zyc nie umierac.

sorrki, ze zrzedze, ale mam juz dosc

dziekuje tez za zainteresowanie moja nieobecnoscia, to mile :-)

aha..
margarita83, Majka rzeczywiscie ma duzo wlosow, zapomnialam, ze ja goliliscie na lyso, faktycznie mialas racje z tym szybszym wzrostem (porostem, wodorostem, hehe) wlosow :-D
my mamy juz poldlugie wlosy, ale wygladaja jak krotkie, bo sie kreca :-)
kreca sie tylko z tylu glowy, z przodu sa lekko falowane - smiesznie to wyglada, trzeba bedzie niedlugo przyciac grzywke, bo poki co odgarniam ja Jaspiemu "na Zenka" (ze Zlotopolskich), tak na bok.. ale nie podoba mie sie to za bardzo :P

Gie, Iwona H, hehe tez sie usmialam z tej akcji z Patrykiem, co za maly lobuz :ico_nienie: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
dobrze, ze na jakies audiotele nie zadzwonil, bo pewnie bys padla po zobaczeniu rachunku :-D

no nic, lece spac, pozno juz :ico_spanko:

[ Dodano: 2010-01-14, 22:36 ]
aha, yoanna, jak Nina? biedna, jak ona z tej slizgawki na twarz spadla? :ico_szoking: mam nadzieje, ze juz jest lepiej :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-01-15, 08:59 ]
dzien dobry :-)

ale jestem polamana.. czekajac wczoraj na A. zasnelam na sofie i pozniej, jak mnie budzil, zebym poszla do sypialni, to nie umialam sie zwlec z tej sofy i skonczylo sie na tym, ze obudzilam sie w polowie na podlodze, w polowie na sofie :ico_szoking:
chcialam sie przeniesc, ale nie doszlam do lozka :-D

dzisiaj jest kolejny ladny dzien, a jutro w koncu weekend... moze uda nam sie rodzinnie go spedzic :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 sty 2010, 10:42

hejjj :ico_oczko:

nie mam weny ostatnio... :ico_noniewiem:

dzisiaj obudzilam sie z wielkim bolem glowy :ico_noniewiem: :ico_chory:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

15 sty 2010, 10:51

dzien dobry
shoo, miło cie widzieć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Faktycznie Majce się posypały włoski, rosną coraz szybciej, już nie mogę się doczekać spineczek i kiteczek :DD :DD :DD
ja wczoraj tak się wqrwiłam na P. że wyrzuciłam mu pościel z sypialni, spał na kanapie w dużym pokoju :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości