Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 sty 2010, 10:56

ja wczoraj tak się wqrwiłam na P. że wyrzuciłam mu pościel z sypialni, spał na kanapie w dużym pokoju
tak to jest z tymi chlopami...potrafia nas wqrwic na maxa...

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

15 sty 2010, 12:19

Gie, Iwona H, hehe tez sie usmialam z tej akcji z Patrykiem, co za maly lobuz :ico_nienie: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
dobrze, ze na jakies audiotele nie zadzwonil, bo pewnie bys padla po zobaczeniu rachunku :-D
On myśli, nie wyciska nr tylko wchodzi w książkę adresową i stamtąd wybiera

shoo, ale zabiegana jesteś, zwolnij trochę :ico_oczko:

A wiecie,że Paulinka już nie śpi w łóżeczku.
Razem z Patrykiem śpią na łóżku bo jak spała w łóżeczku, to w nocy przychodziła do nas, co ją przeniosłam nie minęła godzinka a ona już była.
Teraz na razie śpią razem ale zamierzamy kupić takie łóżko 2w1, na noc wysuwa się jedno spod drugiego.
Coś takiego http://www.meblenet.pl/lozko-podwojne-j ... -2246.html lub http://www.abra-meble.pl/lozko_fiesta,p ... 1,1,2.html
chociaż u nas oglądaliśmy inne modele, które bardziej mi się podobały.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 sty 2010, 18:45

ale tu pustki???

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

16 sty 2010, 10:08

dzien dobry,

margarita83, doskonale Cie rozumiem, chociaz nie wiem, co sie wydarzylo... faceci, jak malo kto, potrafia nas wyprowadzic z rownowagi :ico_zly:

Iwona H, hmm a Paula nie spada z tego lozka? moj to sie tak wierci, ze pewnie by na podlodze wyladowal... a to rozkladane lozko - bardzo fajny pomysl :-)

zycze wszystkim udanej soboty... i meldowac sie!! bo rzeczywiscie pusto tu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

16 sty 2010, 11:32

Melduję się :ico_oczko:
a Paula nie spada z tego lozka?
nie, nie spadła jeszcze ani razu, zresztą śpi od ściany a obok Patryk, to jest rozkładana sofa, która ma dość długie i wysokie poręcze, więc musiała najpierw dużo zsunąć się w dół żeby zlecieć.
zycze wszystkim udanej soboty...
wzajemnie

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

16 sty 2010, 12:02

witam
u mnie małżeński mega kryzys, P. zastanawia się czego chce :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i czzy aby na pewno dojrzał do roli mężą - qrwa jestem załamana, wszystko wisi na włosku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Iwona H, Majka podobne jak Jasper kręci się strasznie w nocy i gwarantuje żeby spadła :-/ ale pomysł ok :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

16 sty 2010, 15:02

hieloł, wpadłam powiedzieć, że zdałam mikro na 3,5 (uff!!!), a wyniki z angielskiego moze beda w przyszlym tygodniu....

MARGARITA - moje malzenstwo tez wisi na wlosku, wczoraj znowu klocilismy sie do 1:00 w nocy... szlag by to... :ico_noniewiem:

zmykam, paaaa

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 sty 2010, 10:33

czesc wszystkim, widze, ze u kazdej cos nie tak w zwiazku... u nas tez nie jest zbyt kolorowo, skaczemy sobie do gardel z byle powodu :ico_noniewiem:
mimo wszystko dzisiaj jedziemy ogladac kolejne mieszkanie... juz tam wczesniej bylismy kilka m-cy temu, ale teraz facet obnizyl cene i A. powaznie mysli o kupnie tego miejsca,a ja sie waham :ico_noniewiem:

tutaj macie linka http://www.concasa.eu/index.php/Page,In ... c1c43c94b5

i najlepsze jest to, ze Ci ludzie zostawiaja wszystko w mieszkaniu, sofe, TV plazmowy, zmywarke, lodowke, pralke itd... zabieraja tylko duze lozko
takze oszczedziloby nam to wiele wydatkow..
do tego, do granicy blisko, do centrum tez nawet, widok na morze jest, ogrod komunalny tez... niby wszystko jest, ale jakos nie jestem przekonana...

[ Dodano: 2010-01-17, 09:34 ]
Gie, gratuluje zaliczenia mikro!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

17 sty 2010, 11:39

Witam,

Gie, ode mnie również gratki za zaliczenie :ico_brawa_01:

shoo, bardzo ładne mieszkanko, mi się podoba no i fakt trochę kasy zaoszczędzilibyście na kupnie niektórych sprzętów.

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

17 sty 2010, 22:08

Hej :)

Shoo mi tez sie podoba - a jak Jaspi ze szkola wtedy?

U nas ta temperatura wygladala na trzydniowke - miala 40 stopni goraczki co okolo 6h moglabym chyba z zegarkiem stac i na nia czekac ;) zbijalam i wszystko bylo ok. Trwala rowniutkie 3 doby i nie pojawila sie wiecej - czekam na wysypke ale nic nei widze :O podobno czesto to jest tylko kilka krostek .. no zobaczymy :)

Gie gratuluje egzaminow ;) ja jutro mam dwa zaliczenia i chce zapisac jednego kolosa z aeromechaniki ale wlasnie sie ucze i cos ciezko mi wchodzi to wszystko - ale za to ugotowalam pyszna gesta jak krem zupe z pieczarek i cyckow kurczaka ;) jest naprawde pyszna! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zawsze mam natchnienie jak mam tysiace innych obowiazkow :)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości