Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

27 lip 2011, 18:32

Czytam o tych kupach i sie podsmiewuje jak mozna taka kupe zrobic, a tu mi R przynosi wrzeszczacego Filipa z sypialni i mowi "myslalem ze sie przesikal ale on sie przesral!" cale plecy uwalone az po szyje, body przecielam i wywalilam, spiochy chyba da sie jeszcze uratowac. Ale dziewczyny jak on go niosl normalnie mialam wrazenie ze mu sie rece wydluzyly. Najpierw widzialam malego pozniej dlugo dlugo nic a po paru chwilach R sie wylonil
:ico_smiechbig:

Ania Milenka ma super pozy do spania :ico_brawa_01:

Koroneczka super prezent od męża :ico_brawa_01: a Krzysiu jeszcze nigdy nie zrobił kupki z otwartym pampersem :ico_oczko:

Emilia to ładnie Tosia pospała :ico_brawa_01: a na szczepienie kup plasterek Emla, nie maść

Murchinson to ładnie sąsiad Was urządził, że Mateuszek spać nie może :ico_olaboga:

Krzysiu cały czas śpi :ico_szoking:
A mąż kupił mi fajki specjalnie, żebym sama zaczęła palić i nie truła mu, że pali :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lip 2011, 18:36

i jak widać rzucił,dlatego nikt mi nie powie,że jak się wiele lat pali to się nie rzuci bo to głupota :ico_puknij: mój dziadek przestał palić jak mój brat do komunii szedł to już będzie 14 lat :ico_brawa_01:
Mój twierdzi, że palił od 9 roku życia a rzucił jak miał 65-najważniejsze to chcieć rzucić. Współczuję mieszkania z 3 palaczy i nie dziwię się, że spać nie mogłaś.
Aniu, Miluś fajnie wygląda z zabawka i jak śpi też. Ja też Mateuszowi wkładam ale no długo nie trzyma i wypuszcza z rączki.Chętnie za to trzyma pieluszkę i od razu do buzi ja wkłada.
Najpierw widzialam malego pozniej dlugo dlugo nic a po paru chwilach R sie wylonil :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: wiesz mój D to od razu mnie woła jak kupa idzie. Kiedyś go spytałam czemu sam nie przewinie (w szpitalu mu kupa nie przeszkadzała)-bo Tobie to sprawniej idzie, masz już wprawę w myciu pupy pod kranem. Za to mój szwagier to taki jak mąż Markotki zaraz mu niedobrze się robi. Kiedyś moja A musiała wyjść, ten został sam z młodym. A wraca i myślała że pęknie ze śmiechu bo szwagier stoi nad przewijakiem, młody drze się bo pielucha mokra (było tylko siku) a G w turbanie wywiniętym z ręcznika na głowie i zasłaniającym nos i usta. G jak ją zobaczył to od razu mu 100kg spadło z serca, że nie musi przewijać i zwiał do łazienki.
a jak u Waszych maluchow z trzymaniem glowki?
Mateusz bez problemu trzyma sztywno jak jest w pionie, coraz częściej próbuje podnosić jak leży. Jak podciągam go za rączki do siadu też już trzyma. Na spacerze jak nie śpi to też podnoszę oparcie by świat oglądał :ico_oczko: bo inaczej marudzi.
U mnie pali mama i niczym nie idzie jej przekonać by rzuciła :ico_sorki: Tata za to jest zagorzałym wrogiem.
U nas w mieszkaniu się nie pali, więc jak ktoś przychodzi i chce zapalić, musi zejść dwa piętra w dół :ico_haha_01:
Mój K na szczęście też nigdy nie palił :-)
Z Twoją mamą to tak jak z moim tatą choć czasami ma okresy niepalenia (nawet rok). D też nigdy nie palił. Blender mam ten sam-jest super! Fakt po roku musiałam go zareklamować bo pękł zaczep w uchwycie trzymający końcówkę ale naprawili i działa bez zarzutów. Z Czeskich słodyczy to najbardziej lubię lentylki i studencką z bakaliami.

My po szczepieniu. Mody w tydzień przytył 100g, a od ostatniego szczepienia 1,5kg, ma 59 cm wzrostu :ico_haha_01: Pediatra zdziwiona, że tak sztywno trzyma głowę w pionie i przy siadzie, zachwycona jego rozwojem, pogadała sobie z nim, pośmiali się do siebie. Pielęgniarka za to była w szoku, że mały przy piciu szczepionki na rota prawie ją sobie dozował-jak podawała mu za wolno to ten kwękał-spryciarz mały, chyba mu smakowało. Co do plastrów emla-jak dla mnie to przereklamowane. Owszem znieczuliły wkłucie (ale Mateusz wcześniej też jakoś nie płakał przy wkłuciu) ale już nie znieczulają jak się wstrzykuje szczepionkę i płacz był taki sam jak poprzednio. Dodatkowo plasterki bardzo mocno się przyklejają do nóżki więc przy odrywaniu też krzyk. Może lepiej działa sam krem jak miejsce wkłucia posmaruje się nim, przyłoży gazik i owinie bandażem lub folią. Ja plasterki nakleiłam 2 godziny przed szczepieniem ( w ulotce jest że min.1 godz ale nie dłużej niż 4). My raczej przy następnym szczepieniu nie będziemy tego stosować. Kolejne kłucie 7 września. My możemy już podawać kaszkę (oczywiście ryżową ze względu na uczulenie na mleko)-od jutra zaczynam :ico_haha_02:

[ Dodano: 27-07-2011, 18:37 ]
A mąż kupił mi fajki specjalnie, żebym sama zaczęła palić i nie truła mu, że pali :ico_oczko:
Oj, to ja bym była złośliwa i jeszcze bardziej mu truła a tych fajek bym nie tknęła za nic w świecie.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

27 lip 2011, 20:04

Murchinson, my kaszke podajemy zaraz, tylko czekam az sie wybudzi bo go jazda samochodem uspila

Co pieczesz na nasz przyjazd? :ico_oczko: :ico_haha_01:

Postanowione ze jedziemy, a mi sie nie chce. Ale wrocilismy przed chwila od pediatry i powiedziala ze dla malego to nawet wskazane zeby jechal.

To faktycznie lepiej masc wyprobowac bo te plastry same sobie zaprzeczaja tym bolem przy sciaganiu :ico_oczko:
A mąż kupił mi fajki specjalnie, żebym sama zaczęła palić i nie truła mu, że pali :ico_oczko:
cwaniak. Nie daj sie :ico_oczko:

koroneczka, R robi tak samo, maly musi miec to co najdrozsze. Wkurza mnie tym bo np chusteczki nawilzajace Filip toleruje tylko z reala. Po pampersie zaczela mu skora schodzic a po tych wszystko jest ok wiec poki (a mam nadzieje ze i w ogole) go nie uczula to bede go tym wycierac

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lip 2011, 20:12

Co pieczesz na nasz przyjazd? :ico_oczko: :ico_haha_01:
Szarlotkę sypana (przepis od emilii i Markotki) i muffiny z żurawiną (jak wyjdą).
Czekamy w piątek :ico_haha_01: Zaraz Ci wyślę adres.
koroneczka, R robi tak samo, maly musi miec to co najdrozsze. Wkurza mnie tym bo np chusteczki nawilzajace Filip toleruje tylko z reala. Po pampersie zaczela mu skora schodzic a po tych wszystko jest ok wiec poki (a mam nadzieje ze i w ogole) go nie uczula to bede go tym wycierac
U nas cena jest na drugim miejscu-najważniejsza jakość. Co do chusteczek to młody też ma uczulenie ale na te z cerrefour'a-siusiak zrobił się cały czerwony.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lip 2011, 20:24

Koroneczka to twój niezły gryzak zafundował Maksiowi :-D
A mąż kupił mi fajki specjalnie, żebym sama zaczęła palić i nie truła mu, że pali :ico_oczko:
to jeszcze bardziej mu truj przez to a fajek nie rusz :-D
Chętnie za to trzyma pieluszkę i od razu do buzi ja wkłada.
Mili to samo :-D
Za to mój szwagier to taki jak mąż Markotki zaraz mu niedobrze się robi. Kiedyś moja A musiała wyjść, ten został sam z młodym. A wraca i myślała że pęknie ze śmiechu bo szwagier stoi nad przewijakiem, młody drze się bo pielucha mokra (było tylko siku) a G w turbanie wywiniętym z ręcznika na głowie i zasłaniającym nos i usta. G jak ją zobaczył to od razu mu 100kg spadło z serca, że nie musi przewijać i zwiał do łazienki.
:ico_smiechbig:
My po szczepieniu. Mody w tydzień przytył 100g, a od ostatniego szczepienia 1,5kg, ma 59 cm wzrostu :ico_haha_01:
to ładnie przybrał,ile waży? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
koroneczka, R robi tak samo, maly musi miec to co najdrozsze.
to ja tu akurat problemu nie mam bo oboje szukamy aby tanio ale dobre :ico_oczko:

Milenka zasnęła 5 min temu to do 21 powinna pospać :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lip 2011, 20:39

to ładnie przybrał,ile waży? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
5,9 kg. Postaram się jutro wstawić zdjęcia mojego pyzulka.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lip 2011, 20:41

5,9 kg. Postaram się jutro wstawić zdjęcia mojego pyzulka.
ładnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to jutro na fotki czekamy :-D

a mi Milenka już wstała :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lip 2011, 20:42

Milenka zasnęła 5 min temu to do 21 powinna pospać :-)
Mateusz po 18 ale dziś w ciągu dnia to miał 2 drzemki po 45 min. Dziś dam mu spokój i budzić nie będę, obudzi się sam pewnie wcześniej koło 0-1.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 lip 2011, 20:52

A mąż kupił mi fajki specjalnie, żebym sama zaczęła palić i nie truła mu, że pali :ico_oczko:
To Ci menda z niego :ico_haha_01: Kup u za to książkę o astmie albo PoChp- niech poczyta co go czeka w przyszłości :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: A fajki wyrzuć!!!
Z Czeskich słodyczy to najbardziej lubię lentylki i studencką z bakaliami.
Właśnie takową czekoladkę mam :-) A co do blendera miałąm też browna, ale 450W i spaliłam silniczek :ico_noniewiem: Mam nadzieję, że ten pożyje dłużej :-)
patrycja_g napisał/a:
Co pieczesz na nasz przyjazd? :ico_oczko: :ico_haha_01:

Szarlotkę sypana (przepis od emilii i Markotki) i muffiny z żurawiną (jak wyjdą).
Czekamy w piątek :ico_haha_01: Zaraz Ci wyślę adres.
Ja się wproszę jak pojadę dyplom odebrać :-D
5,9 kg. Postaram się jutro wstawić zdjęcia mojego pyzulka.
Duży chłopczyk :-) Czekamy na fotki!!!

patrycja_g, pewnie jedźcie, dla małego zmiana klimatu na pewno się przyda :-)

Maksio leży w łóżeczku i nogami kopie w karuzelę ( chyba zostanie piłkarzem :ico_oczko: ), przekomicznie to wygląda, zamiast rączki wyciągać, nogi podnosi hihi

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lip 2011, 21:08

A co do blendera miałąm też browna, ale 450W i spaliłam silniczek :ico_noniewiem: Mam nadzieję, że ten pożyje dłużej :-)
Ja mam go ponad 2,5 roku i często go używam.
Ja się wproszę jak pojadę dyplom odebrać :-D
Zaproszenie aktualne, adres znasz :-) (jak nie to przypomnę)
5,9 kg. Postaram się jutro wstawić zdjęcia mojego pyzulka.
Duży chłopczyk :-) Czekamy na fotki!!!
Hi,hi,hi, 100g/1cm ciała :ico_haha_01:

Aniu, a niańkę kupiłaś?
Ja właśnie oglądam gazetkę z lidla i od 1 sierpnia będą różne zabezpieczenia przed dziećmi.

[ Dodano: 27-07-2011, 21:09 ]
Koroneczka to musi śmiesznie wyglądać jak Maksio te nóżki tak zadziera, szkoda że tu filmiku nie można wstawić.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość