Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

05 sie 2008, 07:40

Witajcie :)

IWONA - ale masz faaajnie, zazdroszczę... :)

JAGNA - no nie jesteś osamotniona, nie jesteś... Ale ponarzekaj sobie, przecież po to jesteśmy ;)

Ja dzisiaj miałam super noc - Pan w pracy, więc miałąm całe wyrko dla siebie i wstałam tylko 2 razy na siku!!!!!! Wychodzi na to, że to nie pęcherz mnie budzi w nocy co godzinę, tylko to, że mi ciągle niewygodnie, jak śpię z Panem, więc dlatego się budzę, a przy okazji robię siusiu... :) Noc była zatem udana, oczywiście żadnych skurczów, nic z tych rzeczy...

Koleżanka z drugiego forum (miała termin dzień przede mną) wczoraj od 5:00 rano miała skurcze, rozwarcie 5 cm, ale na tym staneło i w końcu o 14:30 zrobili jej cesarkę (miała gorączkę i jeszcze GBS, to jakiś gronkowiec, czy coś...) i też już tuli swojego synka... A ja się tak będę turlać... Mówię Wam, skończy się na wywołaniu, pewnie ok. 15 sierpnia - tak czuję... :(

JAGNA - też życzę Ci z całego serca, żeby Twoja Emilka Cię zaskoczyła, bo podobno żadna ciąża, nawet tej samej kobiety - nie jest taka sama :)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

05 sie 2008, 07:53

Witam i ja z rana :ico_ciezarowka:

Iwona ale ci dobrze :-) Ja wlasnie sobie wczoraj tak myslalam ze Wiki juz o tym czasie ciazy ze mna byla (ur sie w 38+5 dni) ciekawe kiedy ten stworek zdecyduje sie na narodziny :-)

Jagna Gie bedzie dobrze :ico_pocieszyciel:

U mnie noc tez ok 2 wstawanka a ze upal puscil spalo sie super. Tylko pewno dzis deszczowo i smetnie bedzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

05 sie 2008, 08:24

Dziewczyny!!! moja pierwsza prywatna sierpniówka się rozdwoiła (ta co leżała w szpitalu) dzisiaj pojadę do niej do szpitala zobaczyć takiego nowonarodzonego bobo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

05 sie 2008, 08:50

ANIAZABA - gratulacje!!! Bardzo się cieszę!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

05 sie 2008, 09:02

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: witajcie, popłakałam sie z bólu, wczorajszy wieczór złapały mnie bóle, dół brzucha i kregosłup, dosłownie paraliż, i trwały chyba z 20-40sek. nastepny za ok.1,5h i tak całą noc :ico_placzek: Boziu nie mogłam sie ruszyć, rano odszedł chyba już cały czop, sporo krwi tam było :ico_olaboga: , dziś rano już 2 paraliże były, o 6. i o 8. za rzadko aby jechać do szpitala ale tak sie boję, mąż już pojechał zostałam sama i wzięło mnie na beczenie, :ico_sorki: wybaczcie smęcenie, ciekawe jak to bedzie sie rozwijać, ja sie tak boję :ico_chory:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

05 sie 2008, 09:06

NIUNIU - noooo, chyba jednak będziesz pierwsza... :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Słonko, próbowalas jakoś złagodzić bóle? Może to jeszcze przepowiadające... Weź NO-SPĘ, albo zrób sobie ciepły prysznic, może to przyniesie ulgę...??
Jeeejjj, zazdroszcze Ci straszliwie, choc Twoje opisy nie są optymistyczne...

Trzymam za Ciebie kciuki... Jeśli to już "TO" - życzę, żeby szybko poszło i nie tak boleśnie... Informuj nas Kochana!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-05, 09:09 ]
a tak w ogóle, to gdzie pojechał twój Pan?? Do pracy?? Może zadzwoń po kogoś (mame, kolezanke...), żebys nie siedziala sama... :ico_noniewiem: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

05 sie 2008, 10:13

Witajcie sierpnióweczki!
niunia, wspłczuje takich bóli. Ja nie wiem co to poród na szczęście. Bóle typowe dostałam dopiero po przebiciu pęcherza i trwały tylko 55 minut bo po takim czasie urodził się synek. Ale połóg to była mordęga.
Gie,
ja tu tak kilka razy kukam czy Ty już po ale Ty nadal biedactwo się kulasz.

[ Dodano: 2008-08-05, 10:17 ]
Acha jeśli nadal potrzebujecie pomocy przy zrobieniu pierwszej stronki to niech ta która będzie zakładać napisze do mnie na PW to podam numer GG.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

05 sie 2008, 10:24

Witaj JOANNO :)

dzięki za pamięć... ja się kuuulam i kuuulam i pewnie jeszcze pokulam... ;)

fajnie, że poród miałaś taki szybciutki i lekki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

05 sie 2008, 10:25

Witam moje :ico_ciezarowka:
Nockę miałam super, położyłam sie po 23 a wstałam pierwszy raz siku ok. 6.30 :ico_szoking: i później jeszcze lekko pokimałam.
Gie chyba mam tak samo jak ty - jak mojego P. nie ma to też lepiej mi sie śpi :ico_wstydzioch:

niunia, ja też ci zazdroszczę - każda z nas musi to przejść :ico_noniewiem:

Jagna, Gie nawet nie będziecie wiedziały kiedy będzie już po i kiedy będziecie trzymać swoje maleństwa na rączkach :ico_brawa_01:
Prawdę mówiąc jeżeli doczekam do terminu to 18 idę do gina i odrazu mu powiem żeby brał mnie na oddział, bo mój P. ma urlop od 18 do 31 a chcę żeby był przy mnie i później w domu też musi mi pomóc!!! Więc chyba zdecyduje się na wywoływanie wtedy :ico_noniewiem:
Czas pokaże...

Słuchajcie troszkę z innej beczki: powiedzcie mi czy wszystkie nowe rzeczy dla waszych maleństw pierzecie??? Chodzi mi o ręczniki, pościel, ubranka - przecież jak sie wypierze to już nie jest to nowe :-/
Moje bratowe nie prały i wszystko było ok z dziećmi :ico_noniewiem:

Miłego dzionka moje :ico_ciezarowka: i rozpakowywać się !!!

niunia, a Ty mam nadzieję jesteś już na porodówce!!! trzymam kciuki kochana za Was :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

05 sie 2008, 10:29

Witam i JA:)


Noc w miarę...gorzej dzień mi się rozpoczął :ico_placzek: Moj K. wyjechał :ico_placzek: Ostatnio jak wyjeżdża czuję jakis strach. :ico_noniewiem: Nie wiem.....
Dzisiaj jest 3 dzień po terminie. :ico_placzek:


niunia, biedactwo...ale pociesz się ż e niedugo juz będziesz tulic swoje dziecko :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość