Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 cze 2010, 09:28

hello komu :ico_kawa:
zborra, ja to mogę również z godnością ci podać łapkę bo Lenka o 21 mleko, 23 mleko, 1 mleko albo herbatka tu zależy czy mam siłę wstać, 4-5 mleko, zjada po 30-60 ml czyli pomlaska se i śpi, ja jestem już na deprimie bo czuję że mnie dół mega łapie do tego codziennie o 5 pobudka, pobawi się do 7 i idzie spać, nim zaśnie Jaś wstaje, a ja też chodzę spać koło 23-24 i kurcze mam dość, to se ulżyłam :ico_oczko:
Qanchita, super Jolcia wygląda w tym krzesełku, ślicznie zjadła oby tak dalej, moja nie przekroczyła granicy 120 ml na 1 posiłek za to dodaję jej czasem 1 miarkę kaszki do 3 miarek mleka, my mamy fotelik po Jaśku jest cudny, rozkłada się później na stolik i krzesełko i baaaaaaaaaaaaaaardzo nam się sprawdza bo młody do dziś w nim je i ma frajdę we wdrapywaniu się do niego :ico_oczko:
o coś takiego tylko zielone
http://www.allegro.pl/item1085733909_kr ... ozowy.html

jagodka24, śliczne te twoje dziewczyneczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

24 cze 2010, 09:44

riterka, krzesełko naprawdę fajne! No i najważniejsze że ma pasy!
Nasze się nie rozkłada więc później trzeba będzie zainwestować w stolik i krzesełeczko do zabawy.

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

24 cze 2010, 10:40

zborra mój tez nadal buszuje po nocach :ico_szoking: 2 dni z rzędu pospał 5 godzin i byłam cała happy i znowu nonono!!! co do ósemek to moję obie dolne leżą i już nie wyjdą,więc cgirurg mnie czeka :ico_placzek:
eve trzymam kciuki za pracę :-)
jagódka śliczne fotki dzieciaczków

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 cze 2010, 12:51

hej!

laski ja bym nawet chciała na butlę...ale...
on od 2dni znów jej nie chce...i kupy ma jakieś gęste i nie może zrobić... :ico_placzek:
do tego psika, pokasłuje czasem , ma 37.2 i ja już panikuję....dałam oscillo...ale martwię się
a wczoraj prawie nie jadł , to dziś bufet pusty, butli nie chce i mam koko dżambo! :ico_chory:

dzięki za wsparcie wstających w nocy :ico_sorki: czyli jednak nie jestem sama...

lecę, nie mam dziś humoru...
chyba młodemu kupię sinlak i obiadki...jak tak nie je...
co myślicie?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

24 cze 2010, 13:42

chyba młodemu kupię sinlak i obiadki...jak tak nie je...
co myślicie?
A jeszcze nie kupiłaś? Twarda jesteś :-D
Ja daję małej codziennie po 2 łyżeczki jabłuszka (no wiem, dużo to nie jest ale więcej nawet nie zjada), marchewkę też już próbowała i kaszkę też. Po sinlacku chyba bolał ją brzuszek, a może to tylko zbieg okoliczności. No ale odstawiłam go "na zaś".
lecę, nie mam dziś humoru...
może taka aura panuje. Jolka śpi co chwilę dzisiaj a ja najchętniej też bym z nią podrzemała bo czuję się jakby mi ktoś kijem przez głowę dał :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-06-24, 13:44 ]
Dobra, zabieram Jolkę, bratanice i pędzimy do miasta a potem w odwiedziny do rodzinki.
W tej chacie można zwariować.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 cze 2010, 13:52

no, jeszcze nie kupiłam...
ale dziś to zrobię...może coś zje? bo jakoś tracę siły przy tym jego niejedzeniu...
on śpi pół dnia prawie z małymi przerwami
a potem biedak rzuca się na pustego cyca i po chwili usypia wkurzony i głodny

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

24 cze 2010, 16:17

zborra, a zeby mu nie wychodza?

dokladnie od ilu dawaliscie sloiczki? bo zastanawiam sie kiedy zaczac

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

24 cze 2010, 19:36

wisnia3006, ja zaczęłam jak Jolka miała 3,5 mieś. Ale tak jak już pisałam wcześniej tylko po łyżeczce, potem po 2 łyżeczki jedzonka. Stopniowo będziemy zwiększać.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 cze 2010, 20:56

wisnia3006, no może zęby...ja już głupia jestem...grube ma te dziąsła...ale czy wyjdą i kiedy? nie wiem.....
u Hani też od 4-5miesiąca miałam zębową obsesję i zeszło do 8...masakra!
dziś mój pan się darł...albo spał...i nie jadł 8godzin nic...
wieczorem wypił z obu piersi, a po kąpieli wmusiłam mu dosłowne 60ml butli, bo miałam dość...śpi, ciekawe co z tego wyjzdie
jutro chyb amuszę przysiąść z laktatorem, bo pustynia przez niego...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

24 cze 2010, 22:43

zborra, u mnie też coraz gorzej z laktacją :ico_olaboga: Kiedyś ściągałam 90ml z lewej i 60 z prawej piersi a wczoraj ledwie 60 i 20 :ico_olaboga:
U nas też masakra przed spaniem... krzyk i wrzask. Aż w końcu viburcol zapodałam bo już bezsilna jestem. Nie wiem czy ząbki, czy może przeziębienie ją ode mnie łapie :ico_noniewiem: Z butli wypiła dziś tylko 60 ml tego obrzydliwego mleka. Otrząsała się nim i miała odruchy wymiotne. Całe szczęście jak już czopek zadziałał to się uspokoiła i wypiła z piersi troszkę no i zasnęła o 22 :ico_szoking:
A ja musiałam odreagować i dopiero co wróciłam z dworu. Pół godziny trawnik podlewałam i już mi lepiej. :ico_sorki:


Eve jak po rozmowie???

[ Dodano: 2010-06-25, 10:28 ]
Oj, wszyscy jeszcze śpią? :-)

Noc minęła nawet fajnie. Można powiedzieć,że się wyspałam bo jedzonko było o 3 i później o 6:30 i jeszcze przekimała ze mną w łóżku do 8:30.
Ale teraz znów lament. A gryzaka ściska ząbkami jakby chciała go zjeść. Może to rzeczywiście ząbki.
Dziewczyny jak wychodzą zęby, to prócz tego że dziąsła są szerokie (no takie już ma prawie 2 mieś.) to w tym miejscu będą jeszcze czerwone? Póki co są szerokie ale blade.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość