Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

12 paź 2010, 12:38

hej

ja się właśnie dowiedziałam, że mam zajęcia tylko od poniedziałku do środy :ico_brawa_01: i już w środę mogę wracać z Poznania do siebie do Piły. Tutaj siedzieć mi się nie chce, zresztą zawsze w domu najlepiej.

a mi teraz dopiero brzuszek zaczyna mocniej rosnąć. Czasami jest taki twardy, że masakra. I maluch się rusza fajnie :-)

nic, idę na kolejne zajęcia... Miłego dzionka dziewczyny!!

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

12 paź 2010, 19:23

aga216 trzymam mocno kciuki, żeby plamienie się już nie powtórzyło. A kiedy idziesz na jakąś wizytę kontrolną ?

Ja brałam luteinę przed ciążą,bo niedawno przeszłam zapalenie jajnika i później lekarz stwierdził niewydolność jajników ale na szczęście udało nam się zajść w ciążę już za pierwszym razem i teraz biorę 2x dziennie duphaston. Jeszcze mam tabletki na 2 tygodnie i koniec,bo podobno po 16 tyg łożysko "zadba o wszystko" i leki już nie potrzebne będą. Denerwuję się trochę przed odstawieniem ale jesteśmy dobrej myśli :-) :ico_ciezarowka:

NowaSejana mi brzuszek też często twardnieje ale tylko wtedy jak np. dużo chodzę albo zabieram się za jakieś porządki. Wystarczy,że na chwilę usiądę lub się położę i przechodzi :-) a jak trzyma dalej to nospa daje radę :-D

Fintifluszka pewnie te bóle brzucha to od kaszlu,bo jak mnie tak bardzo kichało to też mnie bolało i kuło podbrzusze.
A jak tam zdrówko ? Lepiej już dziś się czujesz ?

Co do ruchów to tak samo robię jak Wy :-D Jak tylko poczuje dzidzię to nieruchomieje ale więcej jak 2 ruchy nie czuje jeszcze :-)

A to mój obiecany brzuszek :-D :ico_ciezarowka:

Obrazek

ImageShack.us

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

12 paź 2010, 20:13

Aniaaa, przesliczny masz brzuszek...

a my ostatecznie od 1.11 bedziemy na swoim mieszkanku..
no i tesciowa mi powiedziala, ze ona w 5 mies miala dopiero taki brzuszek jak moj :ico_szoking:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

12 paź 2010, 20:32

czesc dziewczyny!!!
chore niech sie kuruja :ico_chory: Polecam syropek polecony przez NowaSejane -Prenalen!!!
NowaSejanagratuluje mieszkanka ! Ajednak wies czy miasto???
Ja wczoraj mialam Usg -Dzidzia zdrowa i duza na ponad 8cm. I okazalo sie ze 3 dni starsza wiec zmienilam suwaczek A termin porodu to 12/04/11 :-D Szkoda ze njie mam skanera bo jedna fotka taka super jak dzidzia macha raczka i wszystkie 5 paluszkow widac :-D

[ Dodano: 2010-10-12, 20:35 ]
~A i :ico_tort: za 14 tydzien :-D :-D :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

12 paź 2010, 20:52

tabogucka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla malenstwa
wiesz.. jednak MIASTO i czasem trzeba facetowi przyznac racje... :ico_wstydzioch:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

12 paź 2010, 21:10

NowaSejana t :-D o super No fakt czasem i facetowi :ico_oczko: trzeba przyznac racje!!!

[ Dodano: 2010-10-12, 21:12 ]
Dobranoc dziewczyny bo ja juz padam !!! Caly dzien mi glowa peka... Pa!Pa!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

12 paź 2010, 21:16

tabogucka, a ja tylko czekam az P. zadzwoni, ze calo dojechal do domu i tez sie klade spac, bo normalnie padam na pysk :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

12 paź 2010, 22:45

Aniaaa, no ładny brzuszek :-)

NowaSejana, to żeby się wszystko ułożyło po waszej myśli. W mieście jest wygodniej na pewno, a na wsi pięknie... coś za coś... :-)
a co do przyznawania racji facetowi to się zgadzam :-) My kobiety zawsze musimy im iść na rękę i ustępować, żeby nie marudzili za dużo i żeby czuli, że mają 'władzę' ;-)
oczywiście nie w każdych sytuacjach, ale wiecie o co chodzi ;-)

też idę lulu bom zmęczona

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

12 paź 2010, 23:32

My kobiety zawsze musimy im iść na rękę i ustępować, żeby nie marudzili za dużo i żeby czuli, że mają 'władzę'
oni pewnie mysla to samo o nas! :ico_haha_01: :ico_haha_01:


facet ma bardziej praktyczny umysl-czasami sie przydaje :ico_oczko:

mnie kichanie dopadlo na noc cholera

juitro jedziemy do polski na kilka dni, wiec sie popakowalismy juz teraz.

lece spac

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 paź 2010, 07:51

Dobrusia, teraz musialam mu przyznac racje, bo przed blokiem mamy maly plac zabaw dla dziewczynek, o czym na wsi moglismy wogole zapomniec... Kilkaset metrow od domu jest market i do centrum jezdza autobusy... A w centrum sklepy, szpital, lekarze itd..
No i najprawdopodobniej na tym osiedlu jest tez przedszkole, wiec nie bedzie dojezdzania w zimie, tylko spokojnie bede je mogla zaprowadzic...
U nas w zwiazku jest na szczescie tak, ze jak ja mam racje, czy P. to potrafimy ta racje przyznac i nie ma ciegniecia na sile w swoja strone...
juitro jedziemy do polski na kilka dni, wiec sie popakowalismy juz teraz.
ale Ci zazdroszcze.... a ja ostatnio dosyc kiepsko przechodze jazde samochodem... na rondach mnie mdli bleee...

Dobrusia, a ty jutro juz masz polowke ciazy :ico_szoking:

no i apropo imion to dla chlopca juz na 100% zostaje Lukas Philipp
no i awaryjnie mamy dla dziewczynki (bo mamy nadzieje, ze tam jednak siusiaka zobaczymy). A wiec jesli bedzie dziewczynka to bedzie Marcelina (szukalismy imienia, ktore bedzie pasowalo i do nazwiska i do imion dziewczynek :-) )

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość