nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

27 wrz 2013, 23:49

jula wow 10 lat razem i tylko rok po ślubie ;-), my 5lat po ślubie i 6lat się znamy :-P. Więc u nas wszystko szybkim tempem szło. Pamiętam jak sie ludzie dziwili, że ja taka młoda, bo tylko 19lat, że chłopka krótko znam więc pewnie w ciąży, i mało kto wierzył, że my tak z miłości.
A co do kliniki to masz rację, oni nie biorą zagrożonych ciąży, ale może z cukrzycą to nie jest aż taki problem, sama nie wiem. Albo może spróbuj wywiedzieć się jeszcze coś o tej douli ? Może ona da ci poczucie bezpieczeństwa?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

28 wrz 2013, 11:07

8hej hej

szkieletorek daj koniecznie znać co po lekarzu, ale mysle, że wszystko ok będzie a Ty po prostu masz takie uczucie, parcie na pęcherz moze co??? Ja tak miałam np. z młodym pół ciąży i tez żyłam nadzieją, ze szybciej się rozkręci wszystko a tu kiszka do końca czekał i jeszcze utknoł

u nas nic nowego w sumie, jedynie że Dorian już częściej ładnie na wc lub nocnik robi ale nocki niestety wciaż jeszcze osisiane, ale juz nawykłam do codziennej zmiany prześcieradła

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

28 wrz 2013, 21:00

jula wow 10 lat razem i tylko rok po ślubie ;-)
My w listopadzie obchodzili 11 rocznice poznania a 4 po ślubie .
parcie na pęcherz moze co???
Trafiłaś heheheheh
Mała zniżyła się to fakt ale z szyjka wszystko ok a mała lekarz wyczuł palcem że baardzo naciska na pęcherz
A tak to wszystko ok .Mała ładnie ułożona, rozwija się prawidłowo . Jedynie te moje żylaki w kroczu się pogorszyły bo jest ich więcej i na nodze .Aha i zastój w prawej nerce ale na Lile miałam to samo i po porodzie to zaraz się naprawi.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

Re: Lato i Jesień 2011

29 wrz 2013, 00:05

A co do kliniki to masz rację, oni nie biorą zagrożonych ciąży, ale może z cukrzycą to nie jest aż taki problem, sama nie wiem. Albo może spróbuj wywiedzieć się jeszcze coś o tej douli ? Może ona da ci poczucie bezpieczeństwa?
Wyczytała, że właśnie z cukrzyca nie biorą. Co do douli to myślę, że nie dla mnie. Mąż się sprawdził więc wolę jego, a 2 osób nioe wpuszcza na poród. Poza tym ja potrzebuję bezpieczeństwa odnośnie dostania znieczulenia i ewentualnej cesarki na czas, a tego mi doula nie jest w stanie załatwić :-) .

Nina rzeczywiście tępo szybki mieliście. My to ślubu nie potrzebowaliśmy. Jednak jak urodził się Eryk to chcieliśmy ze względu na nazwisko żeby to samo było.

Szkieletorek super, że wszystko dobrze z dzidzią. Staż z mężem widzę, że też niezły macie.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

29 wrz 2013, 09:04

Jula a jakiegoś dobrego lekarza ginekologa w okolicy nie ma który pracuje w szpitalu i by on dał ci duże poczucie bezpieczeństwa? A jak nie to tylko kasa w łapkę chyba może pomóc. Choć ja nie dałam nie daję i jestem przeciwna ale rozumiem ludzi którzy to robią bo dla zdrowia swego czy najbliższych oddamy wszystko.

Ale zimno .Rano u nas było +1 więc zimnooo. Wyciągłam już małej kurtę zimową bo gdy do tego dochodzi wiatr to odczucie jest jeszcze chłodniejsze. Małą w nocy troszku kaszel męczył ale nie marudziła tylko zasypiała sama dalej .
My zaraz szykujemy się do kościoła , potem obiad ,drzemka i...... dalej planów nie ma.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

29 wrz 2013, 09:50

jula to ja rozumiem, że ty będziesz czuła sie bezpiecznie jak ktoś zapewni ci znieczulenie???? A wiesz, ze ono wcale nie jest zdrowe???Ja miałam i dziś tylko czuję jego skutki uboczne.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

29 wrz 2013, 12:12

Nie wiem czy tu czy na innym wątku pisałam o znieczuleniu.
Moja znajoma niedawno rodziła naturalnie 2 dziecko.Pierwsze urodziła naturalnie bez znieczulenia i dlatego drugie chciała z mniejszym bólem i odradza bardzo, żałuje bo mówi że bardzo źle dochodziła do siebie ,źle sie czuła i znieczulenie to też najczęściej dłuższy poród.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

29 wrz 2013, 16:54

poród dłuższy bo sie nie czuje tak bardzo jak dziecko chce sie pchac . Ja np z Elizką w ogóle nie wiedziałam kiedy skurcz idzie, położne mi mówiły kiedy mam przeć i skutek tego jaki?? próżnociag, za słabo parłam, nie w odpowiednim momencie bo skurczy nie czułam, ale po 40 h meczarni z "nieparciem" znieczulenie było mi potrzebne, a przy Dorianie nie wiem sama, miałam krzyżowe, poprosiłąm o sprawdzenie rozwarcia i powiedziano że nie ma postępu, przeraziło mnie to i poprosiłam o znieczulenie, a co się okazało w chwili kiedy anastazjolog podał mi znieczulenie rozwarcie się zrobiło i tak naprawde niepotrzebnie podano mi znieczulenie, ale teraz miewam czeste bóle kręgosłupa, czeste bóle głowy i to takie nie ze bardzo boli, ćmi cały dzień

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

29 wrz 2013, 21:07

poród dłuższy bo sie nie czuje tak bardzo jak dziecko chce sie pchac
Dokładnie o tym mówiłam. Skurcze parte gdy są to jest taka siła że nawet gdy nie chcesz o i tak to robisz a gdy ich nie czujesz to jest dużo ciężej .Moja kuzynka miała 2 cesarki bo po długim czasie parcia (miała znieczulenie) nie dała rady wypchać.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

09 paź 2013, 12:11

O jaaa jaka cisza. Żyjecie dziewczyny? Jak się czują nasze ciężaróweczki? Szkieletorek już Ci nie dużo zostało. Na kiedy masz termin?
A ja z nowiną, mamy kolejną wpadeczkę :P... Malinka dopisuje się do grona zaciążonych, jest w 4tygodniu, trochę jeszcze nie dowierza, ale grunt, że ma przy sobie ukochanego który się bardzo cieszy. Będzie rodziła znów na wakacje, tak jak Lilcie.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość