Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 gru 2007, 10:57

iwona83, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja dzisiaj noc przespałam ok, oczywiście nie licząc pięciu wizyt w kibelku :-)
Stawiam rankiem :ico_tort:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

08 gru 2007, 12:21

Iwonko śliczna coreczka :ico_brawa_01:

Moja kuzynka na dzis miała termin i o 5.30 urodzila synka. Poprostu zdyscyplinowane dziecko :ico_oczko:

A poniżej kącik naszej Nadusi.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

08 gru 2007, 12:51

Czesc Kochane

Iwonko :ico_brawa_01:
Kasiu jakie piekne gniazdko :ico_brawa_01:
Asiu Dobrze ze jest wszystko ok :-)

No a ja czuje sie dobrze,zero jakich kolwiek objawów zblizajacego sie porodu,Mirek rozpycha mi sie w brzuchu ostro jakby mial mi brzuch rozerwać :ico_szoking: .Biore sie zaraz za porzadki i obiad...Buzka

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

08 gru 2007, 13:57

czesc babeczki :-D
iwonko sliczna coreczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kasiu kacik sliczny :ico_brawa_01:
jolus mi Sara tez sie strasznie rozpycha az mnie wszystko boli :ico_szoking:
u mnie nocka w porzadku,w sumie to czuje sie dzis niezle :-D
wlasnie tak mysle jak fajnie spedzic z mezusiem weekendzik i brak opcji :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

08 gru 2007, 14:45

Kasia śliczne gniazdeczko poprostu piekne takie slodziutkie!!!!
Iwonka normalna księżniczka z twojej Majusi i od poczatku już z flaszka!!!! :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jolcia ja też dziś od rana szaleje z pożądkami przestałam się oszczędzać jak mam pozwolenie to co bede sobie żałować. Dziś generalnie kurze podłogi i nawet w szafie z recznikami i pościelą zrobiłam pożądek, pomuyłam segmęty i sprzątnełam łazienke wyszorowałam kafle prysznic i zlew. no i co i nic........!!!!!! :ico_zly:
Ale to nic w poniedziłaek jak nie bedzie padać deszcz to mam zamiar pomyć okna a co mi tam!!!!
Dziewczyny ja dzisiaj jak nigdy spałam jak dzidziuś obudziłam sie tylko 2 razy na siusi a tak to nawet nie miłam problemu z ułożeniem się bo czułam sie jak bym brzuszka nie miłam , bo malusze to sie schował gdzieś tak ładnie na srodeczku ,ze nic mnie nie uwieralo. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-08, 13:46 ]
a pokombinuje z tym zdieciem to moze potem wkleje!!

[ Dodano: 2007-12-08, 15:12 ]
ok Poprawiłam tak jak się udałao może coś tam zobaczycie To maluszek nasz ssa kciuka(jak by co)
Obrazek

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

08 gru 2007, 16:58

Oj szalejecie Laseczki, szalejecie :ico_oczko:

Asikk słabiutko, ale mozna dostrzec że maluszek ssie kciuk :ico_brawa_01:

Ja to sie boje czy nie będe miała bóli krzyzowych, bo nieczęsto ale parę razy zdarzyło się że nagle potwornie bolał mnie kręgosłup tak na dole i tak samo nagle przechodziło po kilkunastu minutach...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 gru 2007, 18:24

kaska28, no przytulne gniazdko zrobiłaś dla maluszka.
Mi gin powiedział że w drugiej fazie zawsze są bóle krzyżowe więc i tak jak mają być to będą, ale co nie damy rady ?? :-D

madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

08 gru 2007, 21:34

kasia:suer gniazdeczko uwiłaś
Iwonka: wzbudzasz we mnie zazdrośc zdjęciami tej słdziuni malutkiej

wiecie, dziewczyny, tak sobie myslę, czy te wszytskie rzekomo przyspieszające sposoby na poród rzeczywiście cos przyspieszją?Jesli już, to w jak duzym stopniu?wszytskie cos próbujemy, a jakoś nikomu nie wychodzi. Moja siostra studiujaca połoznictwo przypomniała mi jeszcze o jednym sposobie, a mianowicie pobudzanie brodawek. Jak dziecko sssie mleczko, to przeciez przez ssanie sutków wytwarza sie wnaszym organizmie hormon, który powoduje skurcze macicy, dzieki czemu karmiącym piersia matkom macica szybciej sie obkurcza. no nie wiem, możemy próbować.
a nie wiecie, czy z ta herbatka z malin,t o moga być również owoce mailin, czy musza byc liście i łodygi?

a jeszcze do Iwonki: ponoc, jesli będziesz małą często przystawiac do piersi(co 2-4 godziny), nawet jesli nie będzie ssała i włozysz w to dużo cierpliwości, to nie ma opcji, żeby sie pokarm nie pojawił w dostatecznej ilości do wykarmienia dzidziusia. Tak powiedział pan doktor z poradni laktacyjnej mojej bratowej. Chodzi o częste i systematyczne pobudzanie piersi.Tak więc głowa do góry!!
Dzisiaj ręce i całe nogi pucna mi jak nigdy, jak zaciskam dłonie, to az boli.
Naczytałam sie wczoraj w nocy opisów porodów, przynajmniej wiem mniej więcej jak to sobie wyobrażać i jakie niespodzianki moga mnie spotkać. Tak fajnie by było byc prygotowanym na rózne ewentualności.

[ Dodano: 2007-12-08, 20:35 ]
asikk, powiedz mniej więcej, gdzie główka , a gdzie rączka, nie moge nic dojrzeć

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

08 gru 2007, 22:12

dziewczyny iwona tu nawet nie zaglada moze majusia jej nie da jak bede cos wiedziec dam wam znac pa

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

08 gru 2007, 23:05

Asia fajna fotka!

madzica jak odsuniesz sie od monitora i z dalsza popatrzysz to widac po prawej jest główka zwrócona w lewą stronę i po lewej stronie jest rączka z włożonym kciukiem do buźki - ładna pamiątka!!!

[ Dodano: 2007-12-08, 22:06 ]
o ile sie nie mylę - ale ja tak widze!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość