Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

13 kwie 2008, 15:55

czesc :) :ico_ciezarowka:
Ładna pogoda dziś, byłam na spacerku z kumpelka i jej dzidzią nio i jej mężem.., ale spacerek chyba około 4 godzin zanim wróciłam do domku.
Co do porodów martwych dzieci, to wina napewno jak zawsze lekarzy, nie wierze że niezauważyli czegoś...że nie tak jest. Bulwersuje mnie to iż im nic nie można zrobić!!!!!!!!!!!!
Niekiedy są zatrucia ciążowe i wtedy nie wolno czekać z porodem, przeważnie są cesarki i ratują maluszkowi życie, ale nie zawsze lekarze są tak mądrzy i niektórzy czekają na nie wiadomo co i wtedy jak martwa dzidzia się urodzi zganiją na matkę dziecka, to przykre:(...
A co do usg czy będzie dziewczynka czy chłopiec to mało warzne byle bylo zdrowe:)), pozdrawiam :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-04-13, 16:03 ]
:) a co do ciuszków to na moje są różne ceny, tylko trzeba pochodzić troszkę. U mnie yeansy dla ciężarnych od 40-160..., więc rozpiętoście cenowe bardzo duże.
A ja kupuje niekiedy w używanych ciuszkach i mam fajne skórkowe dla ciężarnych..jestem zadowolona z nich a zakup kosztował 10zl.., pozatym nosze dresy i sobie chwale bo wygodnie i wogóle. Tunikę kupiłam też za 15 w ciuszkach...a nowe to dresy 40zl tzn spodnie od dresów:))..., ale się rozpisałam :ico_sorki: :ico_haha_01: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

13 kwie 2008, 16:09

BeataW pisze:A w jakich do tej pory chodziłaś?????????? Ja od 5 m-ca mam takie z gumą,w inne nie weszłabym Z tym,że wypatrzyłam w Krakowie takie sklep z odzieżą ciążową w przystępnych cenach i tam kupiłam 2 pary po 80 zł/ szt


Nie jestem z tych szczuplutkich :ico_oczko: moze dlatego moglam dluzej chodzic w starych portkach...Dopiero niedawno brzuchol mi sie uwydatnil...Kurcze naprawde tanio dostalas,ja za jedna pare dalam 170 zl... :ico_olaboga:

Serena, pije hektolitry wody mineralnej...juz mi bokiem wychodzi :ico_placzek: ale co zrobic,jutro ide do gina i zobaczymy co on na to...Najwazniejsze,ze juz sie uspokoilam i nie panikuje :ico_oczko:

Dzisiaj korzystajac z ladnej pogody zrobilismy sobie wypad rodzinny do Torunia...polazilam troche,dotlenilam sie...(musze sie przyznac,ze teraz czuje sie zmeczona :ico_oczko: )Oby juz nie padalo :-D

Zlapalam sie na tym,ze odbilo mi na punkcie wozkow :ico_puknij:
Najpierw myslalam,ze wiem czego chce.Spodobal mi sie wozek Coneco Toledo,wizualnie no i cenowo rowniez.Nie jestem w stanie wydac 2000zl. i wiecej na wozek :ico_szoking: Ale bylam na forum dotyczacym wozkow...dostac w glowe mozna...teraz nic nie wiem :ico_placzek:
Mieszkam na 2 pietrze i chcialabym aby wozek byl przede wszystkim lekki,ale te lekki maja malusienkie i waskie gondolki :ico_olaboga:
W sumie do 1000 zl. nie ma w czym wybierac :ico_placzek:
powyzej 2000zl. jest tego od groma :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-13, 17:58 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-13, 18:10 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-13, 18:26 ]
[img]http://[img]http://images33.fotosik.pl/216/f7326b78ed6ba0f7m.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2008-04-13, 18:27 ]
Sorry,ale probuje dodac zdjecie...a nie potrafie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-04-13, 18:42 ]
[img]http://[img]http://images33.fotosik.pl/216/f7326b78ed6ba0f7.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2008-04-13, 19:17 ]
Obrazek[img]http://[/img]

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

13 kwie 2008, 19:18

Serena pisze:DZiewczyny mam pytanko ,co moze byc przyczyną tego ze sdzieciaczki rodzą sie martwe?

Na ogół zatrucie ciążowe,objawami jest wysokie cisnienie,puchnięcie ciała i białko w moczu... :ico_olaboga:

My dziś byliśmy z mężem i córeczka w Szczawnicy; wyjechaliśmy kolejką linową na Palenicę,pospacerowalismy trochę,nogi mnie bolą jak diabli,ale przynajmniej dotleniłam siebie i Izę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

13 kwie 2008, 19:51

:)
widać każdy dziś na spacerku był :)), ja wszamałam loda właśnie jak ja lubie algidy smietanowo-krówkowego...., mówię Wam pyyyycha polecam:)
Coś mnie pobolewa coraz mocniej cos po lewej str pleców, ale tylko jak siedzę...
We wtorek wyniki, miejmy nadzieję, że już tarczyca będzie uregulowana.., a w następnym tyg czeka mnie badanie glukozy, mam nadzieje że będzie oki:)
Co do wózków to nie rozumię matek niektórych, kupują te ochydne wygodne dla siebie, już mało która myśli o maleństwie, by było mu wygodnie. Dziś laska jechała z takim.... :ico_sorki: :ico_placzek: :ico_zly: jakby tylko nosidełko plus stelaż wózka, czaicie....????normalnie wymiękam!!!
Odpoczywajcie po spacerkach..pozdrawiam :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-04-13, 20:14 ]
Jagna30 pisze:W sumie do 1000 zl. nie ma w czym wybierac
powyzej 2000zl. jest tego od groma

Większość moich znajomych kupiła wózki do 1000zł i bardzo sobie je chwalą, a te droższe to przeważnie płaci się za firmę, a nie zawsze oznacza to, że są lepsze od tych tańszych..pozdro :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

14 kwie 2008, 08:01

delfi1 pisze:Większość moich znajomych kupiła wózki do 1000zł i bardzo sobie je chwalą

Ja tez dla izy kupiłam taki za 700 zł,jedyny minus,że ciężki jak diabli,ale dla dziecka super wygodny i ładny....
Ja też myślę,że te droższe,to tylko za firmę sie płaci,bo cóż mogą znowu wymyśleć lepszego w wózku????

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

14 kwie 2008, 09:11

WITAJCIE LIPCÓWECZKI :ico_ciezarowka:
no z tymi wózkami to można oszaleć... tak ich duzo , ale mysmy kupili wózek za prawie900zł. jest to 2w1 głęboki dla noworodka a jak malec podosnie to sie wyciąga środeczek i można zrobic spacerniaka dla wiekszego bobasa ;)) :ico_haha_01:

co do wczorajszej pogody to pojechaliśmy do Rudy Raciborskiej do muzeum i pieknego parku , duzo spacerowiczów było na spacerkach :-D :ico_brawa_01:
i byłam strasznie zmeczona ale dzis tez chce gdzies pospacerowac....
odezwe sie wieczorkiem jak bede już mieć wyniki z glukozy narazie życze Miłego dnia!!!

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

14 kwie 2008, 11:57

Witam po weekendzie
u mnie weekend minął dosc szybko. M. byl w szkole i siedziałysmy z Maja same. i dzis mieliśmy koszmarną nockę-chyba pierwsza taka od kąd Majka się urodziła-od godz 23 do 5 rano niec nie spaliśmy. najpierw Maja się wierciła-myslałąm, że juz sie wyspała o 23 i nie chce spać, ale po 1 zaczęła nam wymiotować... i tak co pol godziny do 4.30. wypila ze 3 herbatki mietowe i po kazdej zwymiotowała. rano zjadła kilka chrupkow kukurydzianych i troche mleka i wszystko zwróciła. pojechalismy do lekarki i zapisala Majce kroplowkę do picia. musi wypic 4 szklanki tego ochydztwa. 1 wypiła i całą zwymiotowałą. drugą zaczęła i zasnela. teraz spi. mam nadzieję, że jej przejdzie, bo jak nie to dzis do szpitala pojedziemy :(

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 kwie 2008, 12:04

mojamaja.corcia, wspólczucia. Oby z córcią było lepiej po przebudzeniu. Jak moja siostrzenica tak wymiotowała non stop to lekarka kazała podawać jej łyżeczkę płynu co minutę chyba. Oczywiscie jest to niewykonalne na dłuższa metę ale siostra starala się dac jej 2-3 łyżeczki i tak co pare minut.No i mała się nie odwodniła a po tak małej ilości płynu nie wymiotowała i obeszło się bez szpitala

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

14 kwie 2008, 12:10

no ja mam ta kroplowkę dla Majki i pierwszą szklankę co minutę 2 łyżeczki, drugą szklankę co 2 minuty 2 łyżeczki itd

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 kwie 2008, 12:18

mojamaja.corcia, aha to oby pomogło :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość