Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

03 paź 2007, 23:03

e-ciotka ,a gdzie ty sie jeszcze tu latasz? do mezusia przytulankio :-D



DOBRANOC :607: :607: :607:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

03 paź 2007, 23:15

No widzisz cioteczka naług :-D Ale nie już spadam bo wszysty już komara duszą ( przynajmiej mi M miejsce wygrzeje) :ico_spanko: do jutyrka,buziole.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 paź 2007, 07:16

Oooo ja dzisiaj pierwsza :-D

No więc jako pierwsza życzę beatris Twojej Meli wszystkiego najlepszego. Niech rośnie zdrowa. Ogromny :ico_tort: dla Was

U nas nocka taka sobie... Emi budziła się więcej razy niż zwykle. Teraz lerzy w łóżeczku i się bawi...
Pogoda nawet niezła więc i dzisiaj szykuje się spacerek :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-04, 07:23 ]
Wczoraj rozmawialiśmy z moim mężem jak to dalej będzie... No bo mamy mieszkanko, dwa pokoje ale w żaden sposób nie jest dostosowane do dziciątka :ico_noniewiem: Z resztą jak je urządzaliśmy to nawet nie myśleliśmy że Emi tak szybko pojawi się na świecie. No i postanowiliśmy że po ślubie zrobimy mały remoncik :-D Tzn sypialnię przerobimy na pokój dziecięcy no a do dużego pokoju kupi się jakąś rozkładaną kanapę i będzie :ico_oczko:
Dziewczyny już nie mogę się doczekać tego remontu. Uwielbiam coś zmieniać. Marzy mi się zrobić Emi taki cacuśny typowo dziewczęcy pokoik.
Już mam tyle pomysłów w głowie a tu conajmniej do lipca trzeba poczekać...

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

04 paź 2007, 08:09

Witajcie marcoweczki
Wszystkiego naj naj naj najlpeszego DLa Meli Beatris :) buziaki gorace :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
U nas nocka ok nasz Maciulka spal jak zabity cala noc od 21-6 Macius jest budzikiem dla mojego P hihii wybija 6 i Maciek otwiera oczka i gaworzy :-D
Aga26 naszykuj Emi taki slodziutki pokoik dla dziewczynki jak tez bym tak zrobila ale kurcze musisz jeszcze poczekac to jest najgorsze nie wspolczuje

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 paź 2007, 08:11

Witajcie u nas nocka rewelacyjna -Prosze więcej takich :-D Julka obudziła sie o ! a potem już o 6.25 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek
Aga26, mi też marzy sie taki pokoik

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

04 paź 2007, 08:53

WITAJCIE MARCóWECZKI :ico_haha_02:
Pierwsze kroczki dla solenizantki( miesięczniczki) :ico_haha_02:
AMELKA ROśNI DUżA, OKRąGLUTKA, ALE PRZEDEWSZYSTKIM ZDROWA-UśCISKI OD CIOCI
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
A ja dzisiaj dałam czadu...wytransportowałam chłopaKów, nakarmiłam Michasia który sie obudził.On poszedł spać i ja razem z nim :ico_brawa_01: Jak wystrzeliłam z wyrka pół godziny temu to niewiedziałam gdzie jestem. Pogoda super choć rano była taka mgła, ale jeszcze chłodno 6 stopni,buuu. No nic śniadanko zjedzone trzeba zabrać sie za siebie bo dziś w odwiedzinki jedziemy do mojej mamy na wczorajsze imieninki (wczoraj niemogliśmy), ale co tam słodkie czeka :ico_haha_01:
Aga26, nieprzejmuj sie kochana, że musisz czekać! My kupiliśmy mieszkanko i jesteśmy na nowym od 2miesięcy i cały czas w tak zwanych powijakach, cały czas sie użądzamy :ico_olaboga: chłopaki narazie będą mieli razem pokoik- owszem w pokoiku mają wykładzinę w ulice, domki, ma na czym spać i 1 komodę do ubranek, ale na resztę czekam... :ico_placzek: Ja też uwielbiam przestawiać, zmieniać, ale czasem trzeba uzbroić sie w cierpliwość :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

04 paź 2007, 09:09

my narazie wynajmujemu mieszkanko ale niech tylko sie wybuduje nasz dom to ja tam zaszaleje juz ja sie nie moge doczekac!!!

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

04 paź 2007, 09:39

[size=200]WITAMY..... :-) CORCIA WŁASNIE ZASNEŁA, ALE DZIEKUJEMY ZA WSZYSTKIE ZYCZONKA DLA WSZYSTKICH

:ico_tort: I :ico_kawa: ORAZ COŚ MOCNIEJSZEGO ŻEBYŚMY NIE SIEDZIAŁY O SUCHYM PYSKU :-) PROSZE :one: :564: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
[/size]



nie mogłam wczesniej wejsc bo synek okupował kompa ale juz wyszedl do szkoły a ja w tym czasie se porobiłam :ico_odkurzanie: no i zupka sie Meli gotuje.... moje dziecko to na to wychodzi ,że pierwsze z tego grona bedzie obchodzic urodzinki marcowe :-D

[ Dodano: 2007-10-04, 09:43 ]
mam nadzieje ,że wytrzezwieje do Maciusiowych 7 mscy to juz za 2 dni :-D i chlapne se kilonka :ico_smiechbig: żartuje :541: :540:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

04 paź 2007, 09:55

beatris75, no to imprezę czas zacząć :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_smiechbig: twoja niunia jest pierwsza z miesiecznikami ,a mój michaś ostatni :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 paź 2007, 10:03

i jeszcze jeden i jeszcze raz :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
Julcia też śpi a ja opycham sie suszonymi śliwkami :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość