Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

13 gru 2008, 10:23

Hej
Kurcze gaga to sie porobiło :ico_olaboga: ,dobrze,ze synek taki duży,napewno wszytsko będzie w porządku.A mi sie coraz częściej wydaje,ze ja do rozpakowywania to ostatnia będę :-D .Ale w sumie to dobrze,nacieszę sie jeszcze brzuszkiem,bo w najbliższej przyszłości nie planuję więcej dzieci:)
aniabella, trzymamy kciuki za zdrówko Męża,napewno wszystko będzie dobrze,nie martw się,bo dzidzia Ci się marudna urodzi :ico_olaboga:
ananke, i jak tam nereczki.Ja słyszałam,ze przy cukrzycy to tak właśnie lubią się nerki buntować :ico_zly: ,zwłaszcza,ze Ty predyspozycje masz.
A ja od niepamiętnych czasów przespałam dziś całą noc :ico_brawa_01: Mam juz wysprzątane,poprane,Mąż z Młodym na zakupach także robota z głowy.Potem tylko udka upiekę na obiad i sio:)Mój Chłop zaś na turniej jedzie także weekend znów z mamusią spędzę :ico_noniewiem: .Wkurza mnie to,ale pozwalam Mu,bo wiem,ze jeszcze miesiąc i Mu się skończą wyjścia wszelkie na dłuższy czas.Więc niech ma :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 gru 2008, 10:39

ananke, i jak tam nereczki.Ja słyszałam,ze przy cukrzycy to tak właśnie lubią się nerki buntować :ico_zly: ,zwłaszcza,ze Ty predyspozycje masz.
noo, Kochana, nawadniam się cały czas... od rana wypiłam już pół litra wody mineralnej, łyknęłam uro up, teraz piję kawkę :-) wczoraj jakos przeszło na wieczór i przestało mnie ćmić w prawej nerce, mam nadzieję, że tak juz zostanie :ico_sorki:
.A mi sie coraz częściej wydaje,ze ja do rozpakowywania to ostatnia będę :-D .Ale w sumie to dobrze,nacieszę sie jeszcze brzuszkiem,bo w najbliższej przyszłości nie planuję więcej dzieci:)
noo, to kładź się i głaskaj :-D a wiesz, jak Twoja dzidzia postanowi tak wyjdzie :-D

ja dziś rano się nadziwować nie mogłam... jak położyłam się na plecach to było dokładnie widać, jak moje małe leży i główkę doskonale czuć nad pępkiem, resztę ciałka tez już wiem... Krzysiek się śmiał, że tak leży, jak za tydzien juz na brzuszku może będzie leżeć... :-) że niby ćwiczy i dlatego nie chce fiknąć główką w dól :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 gru 2008, 11:16

witajcie :-) , ja się w miarę wyspałam choć się strasznie kręciłam.
Teraz zrobiłam śniadanko, na deser mam pączka i mandarynki,
dziś jak zawsze będę leniuchować, potem się wezmę za obiad dla pieska, bo my mamy od wczoraj, no i po południu skoczymy na jakieś zakupy
aniabella, super, że się odezwałaś :-) , życzymy dużo zdrówka dla męża, no i trzymamy kciuki za Was, będzie dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

13 gru 2008, 12:22

hej :ico_haha_01:
GAGA to najpewniej bedziesz grudnioweczka :ico_brawa_01:
Ananke fajna ta kolyska i wcale nie nisko, normalnie. a jak ci za nisko to proponuje podwiesic pod suficikiem tak jak hamaczek :ico_haha_01: Dobrze, ze z nerka sie poprawilo :ico_sorki:
Aniabella badz dobrej mysli, moze dzidzia jeszcze nie zechce sie wydostawac. Z mezem rzeczywiscie dziwne ale pewnie niedlugo wszystko sie wyjasni, badz dobrej mysli.

Ja sie dzis farbowalam i nawet niezle ten ciemny kolorek wlosow sie prezentuje.
Wczoraj sie dowiedzialam, ze moj dziadek umarl i teraz mam pelna glowe z uzgadnianiem rzeczy do pogrzebu :ico_olaboga: Kurcze, caly czas cos nie tak :ico_olaboga: :ico_zly:
Milego dnia dziewczyny :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 gru 2008, 12:36

Sandrusia, no to mamy nadzieję, że nam się pochwalisz w nowym kolorku :ico_haha_01:
współczucia z powodu z śmierci dziadka
Ostatnio zmieniony 13 gru 2008, 12:54 przez donatka26, łącznie zmieniany 1 raz.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

13 gru 2008, 12:50

czesc
u nas leniwa sobota sie zapowiada, żadnych planów.moze troszke posprzatam, na pewno rybke na obiad usmażę bo wczoraj rozmroziłam a przez te zakupy nie jedliśmy obiadu w domu tylko w mc donaldzie :-) no i musze spożywcze zakupy drobne jak zwykle zrobić...codziennie sie okazuje że czegoś brakuje :ico_olaboga:
obolała do tej pory po zakupach wczorajszych jestem...
aniabella, no to rzeczywiście sie porobiło :ico_olaboga: oby mężuś zdrowy wrócił szybciutko do Ciebie i żeby Oleńka jeszcze troszke wytrzymała - moja też chciała wcześniej wyjść, a potem przenoszona była, może Oleńki tak mają :ico_oczko:
ananke najgorszy czas teraz przed samym rozwiązaniem, taki obolały człowiek z każdej str...odpoczywaj dużo :ico_sorki:
Sandrusia współczuję z powodu śmierci dziadka....no i czekamy na fote w brązach :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

13 gru 2008, 13:05

hejka :-D

jajuz dawno od lekarza a po lekarzu taki zlapal mnie bol jak na wyrostek :-/ i nie moglam sie ruszyc ale to chyba po badaniu i dlatego....

a wiec mała wazy 2828 gram :-D ma sie bardzo dobrze i jaka pyza z niej hehe
rozwarcie jest na opuszka palca ale we wtorek mam juz nie brac lekow itd a i sie zdziwilam bo powiedzial ze mam duzo sie ruszac i stosunki mają byc z mezem haha ( smieszne jak moj maż nie chce ) no i od wtorku powiedzial ze moze dziac sie co chce ...ale mam kontrolowac ruchy i mam skierowanie na ktg! jak mi wlozyl tam placa bolalo a mala go glowką odpychala. jakbym przenosila ciaze to 1 mam stycznia wstawic sie w szpitalu a jak nie to zobaczymy co bedzie sie dzialo w nastepnym tyg :) no i tyle

a i wogole znizke 10 % dostalam bo staly klient haha

aniabella to nie zaciekawie u ciebie;/
Sandrusia wspolczuje w sprawie smierci dziadka

Ja u mamusi umylam glowe i zaraz wyprostuje wlosy ... u mnie byla wymiana wodomierzy i z tydzien nawet nie moge nic ugotowac bo piach sie z rur oczuszcza i woda zolta .... nawet skora mnie dzis swedziala po myciu

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

13 gru 2008, 13:19

Sandrusia, wspólczuję :ico_sorki:
Ja sie dzis farbowalam i nawet niezle ten ciemny kolorek wlosow sie prezentuje.
Ujawnij się z tym nowym kolorkiem koniecznie:)
A ja zabieram się za obiad.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 gru 2008, 13:44

Sandrusia, współczuję :ico_sorki:

milutka204, noo, suprr, że z dzidzia ok... a mi tam się wydaje, że do stycznia spokojnie wytrwasz w dwupaku :-)

mi też się marzy farbowanie :-D i może uda mi się namówić Chłopa znów na zabawy we fryzjera - bo już mi parę razy farbował i strasznie mu się podobało :-)

ja sie nagadałam, jak zwykle w sobotę - prawie 3 godziny na skype, normalnie mnie uszy bola :-D noo, ale i tak fajnie do kogos się odezwać :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

13 gru 2008, 13:59

ananke, ja bym chciala juz uwierz :ico_noniewiem: mam nadzieje ze mala sprezentuje nam prezent na swieta oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

kurcze nie ma co robic :(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość